zapisanie tmavich folii na okna prednych dvery

2005 - 20..

Moderátor: ejne

Používateľov profilový obrázok
ricardo
Vodič
Vodič
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 26.10.2009 11:12

Re: zapisanie tmavich folii na okna prednych dvery

Príspevok od používateľa ricardo »

Na prednych bocnych nepochodite pri ziadnom policajtovi. Proste je to zakazane a kto to ma, skusa len stastie. Staci natrafit na policajta, ktory ide okolo Vas a moze ihned zastavit vozidlo, vziat EVC, pretoze auto nesplna predpisy. Nevyhovorite sa, iba ak sa nejako dohodnete, vezme Vam papiere a da listok, ktory Vas opravnuje dojst do miesta bydliska. Mal som folie od r.2007 az do 2012. Celkom sa mi darilo sa policajtom vyhybat. Folie boli celkom zaujimave. Vyzeralo to ako keby boli skla silnejsie tonovane a pri ciernom aute sa to nejako tak prekuklo. Lenze, ked zacalo prsat, okna ostali uplne tmave. Vyzeralo to krasne. Cez STK sa da prejst, ak mate znameho, pripadne davate auto do servisu a tam riesia aj STK. Ja som doplatil na jednu policajtku v inom meste. Balili radar a ked som sa otacal, okno sa nestihlo stiahnut a ona to zbadala. Hned sa za mnou rozbehli, potom ma predbehli a uz to bolo. Vzali technicky, do ruky vrazili papierik s potvrdenim, ze mozem ist do miesta bydliska. Po odstraneni nedostatku bolo treba ist ukazat policajtom auto a vratili TP.

Co sa tyka dalsieho prispevku, ohladne priehladnej folie proti roztriesteniu skla - Aj obycajna folia ti drzi sklo pokope a neroztriesti sa. Len proste nema ziadne tonovanie 10%, 20%, 30%.....atd. Na druhej strane, povedzme si, co je lepsie v pripade nejakej nehody? Pokial by si potreboval sam sebe alebo niekomu pomoct, usijes na seba budu.

Používateľov profilový obrázok
LukasD
Vodič
Vodič
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 26.11.2013 19:39

Príspevok od používateľa LukasD »

Tady není co řešit v případě nehody. Tříštivé je jen kvůli tomu aby nemělo střepy. Jinak je dobré proti zlodějům který něco vidí a jde po tom. Zloděj ti auto vykrade tak jako tak.

Odesláno z mého GT-I9300
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Saaw
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 222
Dátum registrácie: 16.12.2009 17:30

Re: zapisanie tmavich folii na okna prednych dvery

Príspevok od používateľa Saaw »

Na zlodejov bezpecnostna folia nie je moc dobre riesenie. Ak je to profik, tak ti rozbijat okno nebude, a do auta sa ti dostane tak ci tak. Ak je to nejaky fetos, ktory preda tvoju RNS za 30 eur aby mal na davku, tak ti rozmlati okno a ked zisti ze mas bezpecnosnu foliu, tak ti ako pomstu narobi omnoho viac skody na aute ako by sposobil ukradnutim niecoho vnutry. Urve ti klucky, urve ti spataky, obeha auto sutrom, omlati ti ho o celne sklo, srobovakom ti zacne pacit dvere atd.... Ked uz, tak radsej nech ti vyleje okno a vezme si co chce, nez domrdat polku auta...
VW Passat B7 Variant Highline DSG 2.0 TSI 155 kW 211hp, Mocca anthrazit, 18" VW Kansas, interier hnedo-čierna koža + drevodekor Zebrano, Dynaudio

Používateľov profilový obrázok
LukasD
Vodič
Vodič
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 26.11.2013 19:39

Príspevok od používateľa LukasD »

Tak fetka ti nedobije auto. A jak říkám když to někdo bude chtít tak se tam dostane já mu to jen co nejvíce znepříjemním.

Odesláno z mého GT-I9300
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
8Tomo88
VWjunior
VWjunior
Príspevky: 1839
Dátum registrácie: 27.05.2014 18:51
Bydlisko: Záhorie

Re:

Príspevok od používateľa 8Tomo88 »

LukasD napísal:Tak fetka ti nedobije auto. A jak říkám když to někdo bude chtít tak se tam dostane já mu to jen co nejvíce znepříjemním.

Odesláno z mého GT-I9300

Dobry pristup... :D Neaku anakondu si treba chovat na zadnych sedackach... :D :D :D
VW Passat CC, 2009, 2.0 TDI (CBAB)(CR) 103KW→140HP

Tomaškové CC-čkohttp://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=102&t=62568" onclick="window.open(this.href);return false;

VCDS 12.12.0

/RCD 510/OPS/BLACK ALCANTARA/R18 DAYTONA/R16 PLECHAC/H7 XENESIS/LED/

Používateľov profilový obrázok
LukasD
Vodič
Vodič
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 26.11.2013 19:39

Príspevok od používateľa LukasD »

No spíše něco jedovatého.

Odesláno z mého GT-I9300
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
ernest91
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 23.08.2013 23:13
Bydlisko: Bratislava

Re: zapisanie tmavich folii na okna prednych dvery

Príspevok od používateľa ernest91 »

existuje varianta, ktorá aspoň trocha zmierni dopad UV do vozidla cez predné bočné sklá aj s homologizáciou na Slovensko :)

http://www.tuningfolie.sk/galeria/autof ... bocne-skla" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Passat 3C_1.9 TDI 77kW BXE + chip na 93kW_2008_Comfortline_RNS 510_OPS_Omanyt R18 white_atď...

Používateľov profilový obrázok
MatesC3
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 506
Dátum registrácie: 25.12.2012 20:29
Bydlisko: Poblis Martina
Kontaktovať používateľa:

Re: zapisanie tmavich folii na okna prednych dvery

Príspevok od používateľa MatesC3 »

Riesi sa to aj tak ak mas tonovane skla zapisane v technicaku a das na predne folie a na karticku ti napisu ze su bezpecnostne
http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=102&t=50548" onclick="window.open(this.href);return false;
Passat 1.9 TDi BXE limousine comfortline black color

Používateľov profilový obrázok
LukasD
Vodič
Vodič
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 26.11.2013 19:39

Re: zapisanie tmavich folii na okna prednych dvery

Príspevok od používateľa LukasD »

ernest91 napísal:existuje varianta, ktorá aspoň trocha zmierni dopad UV do vozidla cez predné bočné sklá aj s homologizáciou na Slovensko :)

http://www.tuningfolie.sk/galeria/autof ... bocne-skla" onclick="window.open(this.href);return false;
Však už to tady bylo psáno a já sám to mám čiré fólie.

Odesláno z mého GT-I9300
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
VW BORA 1,6 16V
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 676
Dátum registrácie: 15.03.2008 07:53
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: zapisanie tmavich folii na okna prednych dvery

Príspevok od používateľa VW BORA 1,6 16V »

neviem ako v iných pašákoch ale myslím, že to majú všetky od výroby už, že majú UV ochranu resp. tónované sklá vpredu. Šak len keď je to okno zavreté a otvorí sa je cítiť dosť rozdiel.
Moja prva velka laska :lol: VW BORA 1,6 16v, AZD
Momentálne mazlíček Passat 3C5, 2.0 TDI DSG, 103kW

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"