zaneseny DPF filter, kto mi ho za dobru cenu v BA vycisti?

2005 - 20..

Moderátor: ejne

Napísať odpoveď
solide
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 29.05.2011 18:02

zaneseny DPF filter, kto mi ho za dobru cenu v BA vycisti?

Príspevok od používateľa solide »

ahoj, mam na svojom VW Passate 2,0 TDI zaneseny filterm nepomohla ani nutena regeneracia. Neporadi niekto solidneho mechanika v BA, kto mi ho za "normalny peniaz" vycisti? dakujem J

Používateľov profilový obrázok
BrunoC
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2202
Dátum registrácie: 02.10.2010 21:01
Bydlisko: Vráble :)

Re: zaneseny DPF filter, kto mi ho za dobru cenu v BA vycist

Príspevok od používateľa BrunoC »

solide napísal:ahoj, mam na svojom VW Passate 2,0 TDI zaneseny filterm nepomohla ani nutena regeneracia. Neporadi niekto solidneho mechanika v BA, kto mi ho za "normalny peniaz" vycisti? dakujem J
Čau, ak už je zanesený a nepomáha ani regenerácia tak to nevyčistíš už, ak aj hej tak len na chvíľu, budú to vyhodene prachy, mam s tým čerstvú skúsenosť. :wink:
my Black wagon
Obrázok
-------------------------
Zopár vecí na predaj

VAG 15.7.1 CZ / Drobne upravy v okolí NR! :)

Používateľov profilový obrázok
deme1
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 301
Dátum registrácie: 02.09.2010 13:37
Bydlisko: Cerenany

Re: zaneseny DPF filter, kto mi ho za dobru cenu v BA vycist

Príspevok od používateľa deme1 »

brano a co si vykuchal alebo dal druhy??

Používateľov profilový obrázok
BrunoC
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2202
Dátum registrácie: 02.10.2010 21:01
Bydlisko: Vráble :)

Re: zaneseny DPF filter, kto mi ho za dobru cenu v BA vycist

Príspevok od používateľa BrunoC »

deme1 napísal:brano a co si vykuchal alebo dal druhy??
Dal druhy. 8)
my Black wagon
Obrázok
-------------------------
Zopár vecí na predaj

VAG 15.7.1 CZ / Drobne upravy v okolí NR! :)

solide
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 29.05.2011 18:02

Re: zaneseny DPF filter, kto mi ho za dobru cenu v BA vycist

Príspevok od používateľa solide »

tak som tak dopadol aj ja, filter bol vnutri roztaveny, zhanam druhy -:(

solide
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 29.05.2011 18:02

Re: zaneseny DPF filter, kto mi ho za dobru cenu v BA vycist

Príspevok od používateľa solide »

ahoj, chcem sa podelit so svojimi skusenostami s ostatnymi klubakmi. Ked som svoj stary DPF filter poslal podla dohody do Dobrej Nivy, kde to servisuje jeden clovek a filtry necisti len tekutinou, ale ich vypaluje, cisti tlakovym vzduchom ze po vycisteni ma filter kvalit z 98% noveho, na druhy den mi volal ze sa do filtra pozrel kamerou a je vnutro uplne spalene a filter sa neda pouzit. Zohnal som potom na inzerat druhy, ozval sa mi clovek z Lucenca, ktory tieto filtre vozi z Nemecka a bol mi ochotny filter vymenou za moj stary predat za 120E a v tej cene aj odviest do Dobrej Nivy. To bola moja podmienka aby ho pred vyplatenim skontroloval odbornik aby som nekupil taky isty, zniceny ako som mal stary. Clovek s tym suhlasil. Tam ho v dielni v Dobrej Nive pozreli, skontrolovali a volali mi ze je sice tiez zaneseny, ale v poriadku, tak ho vycistia a poslu. Zo svojich penazi /nechcel aby som mu vopred poslal peniaze/tento pan novy filter dotycnemu vyplatil , ihned ho vycistil a este mi ho aj v ten den poslal na adresu servisu, toto vsetko /kupa noveho,vycistenie, poslanie/ ma stalo 235E. Bez toho aby mal este moje peniaze. A to este vysvetlil mojmu "panovi mechanikovi" v servide ze netreba davat dole na Passate napravnicu pri vyberani vyfukoveho systemu a potom po namontovani robit geometriu, co on tvrdil ze musi, ze mu to tak hovorili aj vo VW, ale ako sa to da sikovne vybrat bez tychto ukonov. Velmi mi tymto pan Vilhan pomohol lebo je to nase, jedine auto a som na prazdninach s detmi na samote. Neviem ci nie je proti pravidlam tohoto fora uvadzat mena firiem a ludi, ak nie je, v dalsom prispevku uvediem nazov firmy, ale da sa bezproblemov vygooglit, ak je, mozem kontakt zaslat cez sukromnu spravu. Vrelo tohoto cloveka, poctivca odporucam, takych, poctivych ludi je uz malo -:) Postou cez kuriera stoji poslanie max 15E, na druhy den vam ho vycistia a ked sa dohodnete hned vam ho aj v ten den poslu, takze filter mate za 2 dni doma, poctivo spraveny.

Používateľov profilový obrázok
8Tomo88
VWjunior
VWjunior
Príspevky: 1839
Dátum registrácie: 27.05.2014 18:51
Bydlisko: Záhorie

Re: zaneseny DPF filter, kto mi ho za dobru cenu v BA vycist

Príspevok od používateľa 8Tomo88 »

SUper,taketo skusenosti treba sem napisat...
VW Passat CC, 2009, 2.0 TDI (CBAB)(CR) 103KW→140HP

Tomaškové CC-čkohttp://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=102&t=62568" onclick="window.open(this.href);return false;

VCDS 12.12.0

/RCD 510/OPS/BLACK ALCANTARA/R18 DAYTONA/R16 PLECHAC/H7 XENESIS/LED/

mynick
Pilot
Pilot
Príspevky: 781
Dátum registrácie: 11.03.2013 14:10
Bydlisko: PrieVWidza

Re: zaneseny DPF filter, kto mi ho za dobru cenu v BA vycist

Príspevok od používateľa mynick »

Hlavne sa treba ozvat po urcitom najazde, ci je to naozaj taka kvalitka alebo dalsi cistenie kt. je len kratko docasne :)
vw golf mk5, mynick-ov šedý myšiak tu: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=129&t=287883" onclick="window.open(this.href);return false;

solide
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 29.05.2011 18:02

Re: zaneseny DPF filter, kto mi ho za dobru cenu v BA vycist

Príspevok od používateľa solide »

mynick napísal:Hlavne sa treba ozvat po urcitom najazde, ci je to naozaj taka kvalitka alebo dalsi cistenie kt. je len kratko docasne :)
Ok,urcite sa ozvem :D

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"