Trasie volant, aj po vyvazeni a cele auto vybruje

2005 - 20..

Moderátor: ejne

Používateľov profilový obrázok
luky383
Vodič
Vodič
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 11.11.2014 14:58
Bydlisko: Košice

Re: Trasie volant, aj po vyvazeni a cele auto vybruje

Príspevok od používateľa luky383 »

Boze neviem co z toho lisovania robite taku vedu. Nevravim ze prve lisovanie nebol porod, ano bol a az taky ze rameno letelo cez celu dielnu ale potom uz ked mas system tak je to pohoda. A vysvetli mi teraz jedno, ked dam rameno dole preco by som mal robit geometriu??? Co ma spolocne rameno s capom riadenia???? aj ked to rameno das naspat a das ho o milimeter dva inak tak to nevadi lebo sa podda na cape ktory zasuvas do naboja!A ne teraz kazdy zasah do napravy podme robit geometriu! Niesi v nemecku ale na slovensku. Tu si ludia menia capy pomaly po jednom lebo placu ze nemaju peniaze a videl som expertov ktory menia po jednom. To teraz podme menit stabilizacky a hajde na geometriu...

Používateľov profilový obrázok
macko25
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 6711
Dátum registrácie: 07.09.2009 16:50
Bydlisko: niekde blizko Košíc

Re: Trasie volant, aj po vyvazeni a cele auto vybruje

Príspevok od používateľa macko25 »

Truli najprv bola rec iba o zadnych co su v hliniku...
Tie za polhodinu musis mat...
Predne v ramene to su uz dve az tri hodiny...

Používateľov profilový obrázok
ejne
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 10741
Dátum registrácie: 06.06.2008 21:59
Bydlisko: SLC
Kontaktovať používateľa:

Re: Trasie volant, aj po vyvazeni a cele auto vybruje

Príspevok od používateľa ejne »

Chlapi nema to zmysel. rieste co chcete al epracovny postup je asi pre nieco dany.

a to ze niesme v DE ale na SK mas pravdu . zial vsetci vsetko co najlacnejsie popripadne zadarmo . a potom ohovarat ten je taky drahy a ten zase taky a ten mi dodo domrdkal.... alebo stazovat sa po sezone preco maju pneu domrdkane ze asi je geo zla ..... a pritom maju auta a nie stariny ktore stacilo nakolene opravit. ked uz raz mam na Opicu mam aj na banany....
Najprv sa ucime chodit a hovorit. A neskor sa ucime sediet a drzat hubu
EX: VW Passat 2.0/103kw Sportline TDI = Moje presuvadlo
VW Passat 2.0/125kw Highline
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
luky383
Vodič
Vodič
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 11.11.2014 14:58
Bydlisko: Košice

Re: Trasie volant, aj po vyvazeni a cele auto vybruje

Príspevok od používateľa luky383 »

Ano ale na Slovensku je to tak ze ludia si kupia opicu ale nemaju na banany. Bohuzial Slovensko.... Alebo si chlapci kupia Audiny,Bmwcka atd na leasing na 10 rokov a potom tankuju za 10eur atd lebo nemaju na splatku... ale hlavne ze ma nalestene BMW popripade s holgrammi lebo ani to si neda urobit odborne... ach jaj... :) ale to je uz od veci.

Používateľov profilový obrázok
ejne
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 10741
Dátum registrácie: 06.06.2008 21:59
Bydlisko: SLC
Kontaktovať používateľa:

Re: Trasie volant, aj po vyvazeni a cele auto vybruje

Príspevok od používateľa ejne »

ale na druhu stanu vidis sam ze chlap to chce riesit. takze nerozvirila by sa debata ak by niekto mu aj narovinu napisal je vhodne urobit to a to a co si uz da on urobit je nanom . ja som menil silentbloky ajked len zadny bol trosku prasknuty dal som vymenit aj predne aj zadne v hliniku a pretoze jazdim ako jazdim a vacsina ludi vie ako to je nekupoval som len na prelis ale komplet viem ze je to tak ako to ma byt ( aspon by malo ) a nemusim sa spoliehat ci niekto ho dobre dolisoval neposkodil pritom a ine dilemy... a dal aj urobit geo pretoze aj ked trafis dobre jamu co je unas bezne sa ti geo posunie a to vie kazdy a nieto este pri praci s napravou .....

a teraz viem ze je to vsetko ako ma byt alebo aspon by to malo byt.
Najprv sa ucime chodit a hovorit. A neskor sa ucime sediet a drzat hubu
EX: VW Passat 2.0/103kw Sportline TDI = Moje presuvadlo
VW Passat 2.0/125kw Highline
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
herin
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 22.07.2012 20:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Trasie volant, aj po vyvazeni a cele auto vybruje

Príspevok od používateľa herin »

Chalani, ešte som sa iba na okraj pýtal že či mi to chvenie môže spôsobovať ten spodný silentblok čo je na náprave-prevodovke..
Passat B6...CBAB...103kW
Passat B8...DCZ...1,6 TDI Bluemotion 88kW

truli
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2737
Dátum registrácie: 19.02.2008 16:13
Bydlisko: BB

Re: Trasie volant, aj po vyvazeni a cele auto vybruje

Príspevok od používateľa truli »

Moj nazor treba geometriu aj kvoli zadným. Kedže vravite že to stoji a nie sme v nemecku tak napočítam vám to silenblok kvalitnejsi z brucha ceny7€ - 12€ kus vydržia tak 2 roky cca hore dolu kvoli velkým kolesa čo original sa neda porovnat, silenblok v držiaku od 30€ - 45€ origoš slineblok v držiaku cca 70€ pracu si dajte kolko chcete , geometria poriadna 4D 20-35€, a kolko krát robia ludia geometriu tak asi. Ked menia nove gumy sa doporucuje geometria, po každej zime doporučujem geometriu ale je to na clovekovi už. A kludne dojdi namerám to aj pred aj po výmene. Majte si svoju politiku páni. A rameno sa dotahuje na plosine alebo na jame kvoli prednemu silenbloku ramena a spravnej polohe. Macko čo chceš robit 3 hod.? lisovanim predných.
VAG 19.1, VAS 5054+ODIS 2.2,ODIS ,OPRAVA DSG PREVODOVIEK VÝMENA OLEJA V AUTOMATICKÝCH PREVODOVKÁCH STROJOM Čistenie vstrekov všetkých aj aj palivovej sústavy, testovanie benzínových vstrekov na skúšobnej stolici

Používateľov profilový obrázok
luky383
Vodič
Vodič
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 11.11.2014 14:58
Bydlisko: Košice

Re: Trasie volant, aj po vyvazeni a cele auto vybruje

Príspevok od používateľa luky383 »

Ja to tiez nelisujem tie silenbloky v hliniku ale kupujem cele ale ked niekto na tom trva tak to prelisujem... je to na nom ci si da urobit geometriu alebo nie. 25eur nieje nejaka horibilna suma takze tak. no ale pre niekoho je aj 25-30 eur peniaz a kruti ustami... :lol:

truli
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2737
Dátum registrácie: 19.02.2008 16:13
Bydlisko: BB

Re: Trasie volant, aj po vyvazeni a cele auto vybruje

Príspevok od používateľa truli »

[quote="luky383"]Ja to tiez nelisujem tie silenbloky v hliniku ale kupujem cele ale ked niekto na tom trva tak to prelisujem... je to na nom ci si da urobit geometriu alebo nie. 25eur nieje nejaka horibilna suma takze tak. no ale pre niekoho je aj 25-30 eur peniaz a kruti ustami... :lol:[/quote]

tak potom tu netaraj že netreba. To že zákazník si nedá ma už netrápi pokial ma nepožiada o vyriešenie geometrie. Ked mu zoderie gumy z vnutra potom ma vačšiu investiciu. Nech sa sam zamysli zakaznik čo mu je lepšie
VAG 19.1, VAS 5054+ODIS 2.2,ODIS ,OPRAVA DSG PREVODOVIEK VÝMENA OLEJA V AUTOMATICKÝCH PREVODOVKÁCH STROJOM Čistenie vstrekov všetkých aj aj palivovej sústavy, testovanie benzínových vstrekov na skúšobnej stolici

Používateľov profilový obrázok
luky383
Vodič
Vodič
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 11.11.2014 14:58
Bydlisko: Košice

Re: Trasie volant, aj po vyvazeni a cele auto vybruje

Príspevok od používateľa luky383 »

truli zas to prehanat nemusis lebo nic mu nezoderie. ked to chce mat tip top tak nech si urobi geometriu ale nic neposerie tym ze ju neurobi! a skoncil som! uz som to vysvetlil vyssie ze cap na naboji sa hybe do kazdej strany a aj sa otaca!!! takze logicky ked to das o milimeter inak tak sa to na tom cape podda!!! Konec!

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"