Krytky ostrekovacov svetlometov

2005 - 20..

Moderátor: ejne

Napísať odpoveď
andrew87
Vodič
Vodič
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 18.03.2010 10:26

Krytky ostrekovacov svetlometov

Príspevok od používateľa andrew87 »

Ahojte,

chcel by som sa opytat. Ked si kupim R-line naraznik, su tam otvory pre ostrekovace svetlometov. Avsak ja ostrekovanie svetiel na mojom passate nemam. Daju sa zohnat take krytky ktore by mi tie diery na narazniku zakryli? Viem ze take krytky existuju ale mi nieje jasne ci sa tam nedaju namontovat iba v pripade ze mam ostrekovace svetiel. Alebo je mozno ich tam len tak nejak zacvaknut o naraznik?
Pasuju aj mriezky z klasickeho naraznika do R-line?

Vopred dakujem za odpoved.
=========================
Passat 3C, 2.0 TDi CR 103kW, 2008
--------------------------------

Používateľov profilový obrázok
8Tomo88
VWjunior
VWjunior
Príspevky: 1839
Dátum registrácie: 27.05.2014 18:51
Bydlisko: Záhorie

Re: Krytky ostrekovacov svetlometov

Príspevok od používateľa 8Tomo88 »

Tiez riesim neco podobne,zhanam predny R-line naraznik ale na CC,mam vo vyhlade na moj rocnik dokonca aj v tej istej farbe. Tiez tam su otvory na ostrekovace na mojom aute nie su,takze budem musiet riesit zaslepky ako spominal hore Nomis. Tie zaslepky sa kupuju v orig. bielej farbe treba ich striekat do pozadovanej farby... A este jedna otazka,tam kde je ten podnaraznik,tak vlastne z druhej strany sa budu musiet kupit take male podblatniky plastove co idu od kolesa. Lebo ten naraznik je trosku vacsi a sirsi nez original.
Pripajam prilohu co myslim.
Treba este nieco riesit pri prestavbe aby to pasovalo(neake vystuhy od chladicov alebo nieco pod...)
dakujem za odpoved
Prílohy
tfb0905.jpg
VW Passat CC, 2009, 2.0 TDI (CBAB)(CR) 103KW→140HP

Tomaškové CC-čkohttp://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=102&t=62568" onclick="window.open(this.href);return false;

VCDS 12.12.0

/RCD 510/OPS/BLACK ALCANTARA/R18 DAYTONA/R16 PLECHAC/H7 XENESIS/LED/

Vlado 14
Profík
Profík
Príspevky: 1061
Dátum registrácie: 29.09.2011 21:53
Bydlisko: MY

Re: Krytky ostrekovacov svetlometov

Príspevok od používateľa Vlado 14 »

tu ich predava http://auto.bazos.sk/inzerat/45907045/U ... sat-3C.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Používateľov profilový obrázok
8Tomo88
VWjunior
VWjunior
Príspevky: 1839
Dátum registrácie: 27.05.2014 18:51
Bydlisko: Záhorie

Re: Krytky ostrekovacov svetlometov

Príspevok od používateľa 8Tomo88 »

8Tomo88 napísal:Tiez riesim neco podobne,zhanam predny R-line naraznik ale na CC,mam vo vyhlade na moj rocnik dokonca aj v tej istej farbe. Tiez tam su otvory na ostrekovace na mojom aute nie su,takze budem musiet riesit zaslepky ako spominal hore Nomis. Tie zaslepky sa kupuju v orig. bielej farbe treba ich striekat do pozadovanej farby... A este jedna otazka,tam kde je ten podnaraznik,tak vlastne z druhej strany sa budu musiet kupit take male podblatniky plastove co idu od kolesa. Lebo ten naraznik je trosku vacsi a sirsi nez original.
Pripajam prilohu co myslim.
Treba este nieco riesit pri prestavbe aby to pasovalo(neake vystuhy od chladicov alebo nieco pod...)
dakujem za odpoved


Ozivim tuto temu...k tomu rline narazniku treba aj rline podblatniky z druhej strany? Ako som to spominal v prispevku vyzsie...? dakujem
VW Passat CC, 2009, 2.0 TDI (CBAB)(CR) 103KW→140HP

Tomaškové CC-čkohttp://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=102&t=62568" onclick="window.open(this.href);return false;

VCDS 12.12.0

/RCD 510/OPS/BLACK ALCANTARA/R18 DAYTONA/R16 PLECHAC/H7 XENESIS/LED/

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"