Problem Pamat.Sedaciek+vyhrev

2005 - 20..

Moderátor: ejne

Dejvid22
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 20.01.2015 18:14
Bydlisko: Košice

Problem Pamat.Sedaciek+vyhrev

Príspevok od používateľa Dejvid22 »

Ahojte klubaci,

chcem sa opytat,mam taky problem na mojom passate 3c 10/2005,mam ho zatial zhruba 3 tyzdne takze este az tak detailne do nho nevidim zatial to studujem.a teraz k problemu,mam celokozene sedacky plne elektricke obidva s tym ,ze vodicova je pamatova, nastavovanie ide kazdym smerom bez problemou ale nefunguje pamat.Nesom si isty ale myslim ,ze na octavii tie cisielka maju svietit mne nesvietia ani pri zapnutych svetlach.Poistky som hladal aj tu na fore pod pristrojovkou a boli vsetky ok.No a druha vec nefukguje mi vyhrev len vodicovej sedacky a len sedacej casti,z boku sedacej casti a operadlo funguje.To bude asi problem tej vyhrievacej deky, alebo?da sa to nejak spojaznit?

dakujem vsetky za rady
VW Passat 3c Variant , 10/2006 HightLine ,2.0 TDi/125 Kw BMR/ DSG, 4x headseats,BiXenon, MFD2, BT ....atd... ,Ako nove v SR :-)

Používateľov profilový obrázok
macko25
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 6711
Dátum registrácie: 07.09.2009 16:50
Bydlisko: niekde blizko Košíc

Re: Problem Pamat.Sedaciek+vyhrev

Príspevok od používateľa macko25 »

Veru napichnut a hned vieme co je za problem...
V Ke vieme poriesit...

Dejvid22
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 20.01.2015 18:14
Bydlisko: Košice

Re: Problem Pamat.Sedaciek+vyhrev

Príspevok od používateľa Dejvid22 »

No ok,tak ak by si bol taky ochotny tak by sme na to mohli v Ke pozriet pretoze nemam zatial Hex-Can,studujem ktory kupit aby nerobil problemy a isiel normalne :-)
VW Passat 3c Variant , 10/2006 HightLine ,2.0 TDi/125 Kw BMR/ DSG, 4x headseats,BiXenon, MFD2, BT ....atd... ,Ako nove v SR :-)

Používateľov profilový obrázok
BrunoC
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2202
Dátum registrácie: 02.10.2010 21:01
Bydlisko: Vráble :)

Re: Problem Pamat.Sedaciek+vyhrev

Príspevok od používateľa BrunoC »

Tie tlačitka na sedačke nesvietia nikomu, nie su osvetlene. :(
Tomuto nechapem, skus to napisať zrozumitelne - nefukguje mi vyhrev len vodicovej sedacky a len sedacej casti,z boku sedacej casti a operadlo funguje.
my Black wagon
Obrázok
-------------------------
Zopár vecí na predaj

VAG 15.7.1 CZ / Drobne upravy v okolí NR! :)

Používateľov profilový obrázok
Hrasko
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2703
Dátum registrácie: 24.07.2009 16:06
Bydlisko: ...západ SVK

Re: Problem Pamat.Sedaciek+vyhrev

Príspevok od používateľa Hrasko »

Niekto sa oprel rukou , kolenom o sedaciu cast , pretlacil mu decku a ta mu nehreje. Alebo sa sama prepalila. Chrbat mu ide.
Ako ti nefunguje pamat ? Mas tam vobec nieco nadstavene ? Skus sedacku dopredu posunut a potom stlac 1,2, ci sa pohne.
V beznádejnej situácii je po ruke vždy jedno riešenie : kladivo
3C Variant-(VdT)

Dejvid22
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 20.01.2015 18:14
Bydlisko: Košice

Re: Problem Pamat.Sedaciek+vyhrev

Príspevok od používateľa Dejvid22 »

Tak jak pise hrasko,o tom som sa docital aj tu na fore ze sa to mohlo stat s tym pretlacenim.len to sa asi neda vymenit samostatne ze?..a ta pamat nejde ani len si ulozit svoje nastavenie nech dam sedacku akokolvek,posuval som a ani na jednom cisle nieje nic nastavene a neda sa ani ulozit,malo by to pri ulozeni vydat nejaky tón(aspon tak som cital tu na fore)a nech to drzim ako dlho chcem tak nic.skusal som podla rad inych na fore posunut sedacku na max. v kazdom smere ci nepojde a ani tak nefunguje.
VW Passat 3c Variant , 10/2006 HightLine ,2.0 TDi/125 Kw BMR/ DSG, 4x headseats,BiXenon, MFD2, BT ....atd... ,Ako nove v SR :-)

Používateľov profilový obrázok
BrunoC
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2202
Dátum registrácie: 02.10.2010 21:01
Bydlisko: Vráble :)

Re: Problem Pamat.Sedaciek+vyhrev

Príspevok od používateľa BrunoC »

Dá sa vymeniť poťah, čiže by si ten vyhrev vedel rozbehať ak to niekde zoženieš, v PL sa to sem tam predava.
ukladaš to tak ako by sa malo, myslim že najprv treba stlačiť set a potom pozicii kam to chceš.
No každopádne chod za Mackom a on ti to pozrie.
my Black wagon
Obrázok
-------------------------
Zopár vecí na predaj

VAG 15.7.1 CZ / Drobne upravy v okolí NR! :)

Dejvid22
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 20.01.2015 18:14
Bydlisko: Košice

Re: Problem Pamat.Sedaciek+vyhrev

Príspevok od používateľa Dejvid22 »

No tak dakujem skusim nejak pozhanat v PL tak maju vsetko :-D ...ano presne tak,nastavim si sedacku,set a cislo drzim a nic...pohnem sedacku stlacim cislo a nic sa nedeje neni v pamati nic.tak sa dohodnem s mackom ak bude mat cas a ked skor nekupim hex :-)
VW Passat 3c Variant , 10/2006 HightLine ,2.0 TDi/125 Kw BMR/ DSG, 4x headseats,BiXenon, MFD2, BT ....atd... ,Ako nove v SR :-)

Používateľov profilový obrázok
Hrasko
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2703
Dátum registrácie: 24.07.2009 16:06
Bydlisko: ...západ SVK

Re: Problem Pamat.Sedaciek+vyhrev

Príspevok od používateľa Hrasko »

Este kluc musis mat zasunuty. SET drz aspon 3 sekundy.
V beznádejnej situácii je po ruke vždy jedno riešenie : kladivo
3C Variant-(VdT)

Dejvid22
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 20.01.2015 18:14
Bydlisko: Košice

Re: Problem Pamat.Sedaciek+vyhrev

Príspevok od používateľa Dejvid22 »

Ano viem,aj tak nejde :-(
VW Passat 3c Variant , 10/2006 HightLine ,2.0 TDi/125 Kw BMR/ DSG, 4x headseats,BiXenon, MFD2, BT ....atd... ,Ako nove v SR :-)

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"