Aktivacia asistenta citania dopravnych znaciek - Bratislava

2005 - 20..

Moderátor: ejne

Používateľov profilový obrázok
Saaw
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 222
Dátum registrácie: 16.12.2009 17:30

Re: Aktivacia asistenta citania dopravnych znaciek - Bratisl

Príspevok od používateľa Saaw »

Volal som s importerom, musim skocit na diagnostiku nech mi spravia vypis a ten nasledne poslu do VW. Udajne je priamo v RNS nejaka blokacia ktora nedovoluje citat znacky na slovensku. Vraj teda nejde ani tak o kameru v celnom skle ako skor o softwarovu vec priamo v RNS. Takze skocim do porshe interauto, pretrpim si ich negativisticky pristup ze s cim ich to ja otravujem, necham si spravit vypis a uz len potom cakat ako sa k tomu postavi samotne VW.
VW Passat B7 Variant Highline DSG 2.0 TSI 155 kW 211hp, Mocca anthrazit, 18" VW Kansas, interier hnedo-čierna koža + drevodekor Zebrano, Dynaudio

Používateľov profilový obrázok
Hrasko
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2703
Dátum registrácie: 24.07.2009 16:06
Bydlisko: ...západ SVK

Re: Aktivacia asistenta citania dopravnych znaciek - Bratisl

Príspevok od používateľa Hrasko »

Saaw napísal:Tak dnes vdaka chalanom z Ba mi funguje citanie dopravnych znaciek ale obmedzene, tak ako pisal tomino55555, na SK ani tuk, v rakusku ale uplne perfektne a bez chyb, cita aj rozne dodatkove tabule a obmedzenia, rozoznava zaciatok obce aj koniec atd.. Otazka teraz je, preco to na sk nefunguje, kvoli comu. Znacky su predsa na 99% rovnake, navigacne data su na celom slovensku aj s udajmi o rychlosti atd. Skusim poziadat u importera nech vyzisti vo VW stanovisko k tomu, ci to spojazdnia alebo ci to vedia nejak spojazdnit aj na slovensku alebo s tym nemame ratat nikdy..
[/img]

Chalanom dakujem samozrejme, citanie znaciek hotovo, nove mapy + sw RNS hotovo. uz len nanovo nahrat celu hudobnu kniznicu :D
Nomis ti nahral novy FW ? Aky ?
V beznádejnej situácii je po ruke vždy jedno riešenie : kladivo
3C Variant-(VdT)

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"