Prasknuta zadna lista na VW Passat CC 2.0TDI 125kW 4Motion D

2005 - 20..

Moderátor: ejne

putin
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 19.11.2010 11:58
Bydlisko: Zap.SR okolie BA
Kontaktovať používateľa:

Re: Prasknuta zadna lista na VW Passat CC 2.0TDI 125kW 4Moti

Príspevok od používateľa putin »

skus to zlepit ale neverim,ze sa ti to podari. Ako to lepili je tam pnutie a je to cele posraty plast. A hlavne v zime ,zacne prsat mrznut snezit tak sa dostane voda a mas to vybavene. Pockaj az ti to praske a chod to dat na kulanciu vymenit

Borgio
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 05.09.2012 13:27

Re: Prasknuta zadna lista na VW Passat CC 2.0TDI 125kW 4Moti

Príspevok od používateľa Borgio »

Podlamna ak Ti uznaju kulanciu, tak potom nemas preco platit ani tych 50eur za pracu, je to ako zarucna oprava do coho sa vztahuje aj praca.

putin
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 19.11.2010 11:58
Bydlisko: Zap.SR okolie BA
Kontaktovať používateľa:

Re: Prasknuta zadna lista na VW Passat CC 2.0TDI 125kW 4Moti

Príspevok od používateľa putin »

No zevraj nie. Lebo ty uz "reklamujes" vadu material a importer preplati len to. Ale ma to svoju logiku. Ja som rozmyslal aj nad tym ,ze nech mi daju listu a nalepim si to tam sam. Ale kazdopadne teraz ak praskne zase tak som tam uz na reklamaciu ako na koni.

Stitch
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 07.12.2014 23:32

Re: Prasknuta zadna lista na VW Passat CC 2.0TDI 125kW 4Moti

Príspevok od používateľa Stitch »

a čo tak zo spodu to zalepiť a z hora nato kúpiť fóliu karbon alebo inú a lištu s ňou upraviť

Používateľov profilový obrázok
ricardo
Vodič
Vodič
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 26.10.2009 11:12

Re: Prasknuta zadna lista na VW Passat CC 2.0TDI 125kW 4Moti

Príspevok od používateľa ricardo »

Chlapi neblbnite. Co vam da, ak sa zastavite do autorizaku a preveria vam to podla VIN cisla? Alebo ak nie ani to, tak si tam zavolajte, nadiktujte im vase VIN nech to prezistia.

"putin" - pri kulancii ti vsetko spravia bez doplatku. jedna sa o vyrobnu vadu, ktoru potvrdi sam vyrobca. maju na to zoznamy a podla VIN cisla ti vedia zistit na co vsetko a dokedy sa to vztahuje. mne napr menili pri 140tis. km vsetky vstreky. ty len podpises fakturu, ktoru zasielaju importerovi. neplatis nic!

putin
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 19.11.2010 11:58
Bydlisko: Zap.SR okolie BA
Kontaktovať používateľa:

Re: Prasknuta zadna lista na VW Passat CC 2.0TDI 125kW 4Moti

Príspevok od používateľa putin »

No tak mna skasli o robotu a material preplatili. Je to rok dozadu tak uz to riesit nejdem. Ale viem,ze vstreky bola znama vyrobna vada a menili to zadaramo. Toto nebula znama vyrobna vada a muselo to ist na posduzovanie atd. Ale kazdopaden ludia chodte do autoriazku a vyhadajte si to. Mna preistotu teraz kruevsky rzculuje taky rpaskavy zvuk niekde zo zadu auta. Nemal niekto tento problem? Ked prejdem stranou vodica po enrovnosti ako by sa nieco pod celny sklom lamalo/ praskalo. Neviem ci nie ta lista zase alebo nejaky plast alebo dvere ,no ide ma slusne povedane jebjut

patkos
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 13.12.2014 18:25

Re: Prasknuta zadna lista na VW Passat CC 2.0TDI 125kW 4Moti

Príspevok od používateľa patkos »

OMV, umytie za 9€ a na druhy den objavena prasknuta presne tato lista... :( Cele 4dni uz mam CCcko... :?

To v hociktorom autorizovanom servise? Date nazov a tel. cislo pls? Aj ked je to dovoz (servisovane vo VW bolo)? Je niekto, komu to vymenili a prasklo to znova? (ci sa to oplati vobec riesit touto cestou.. )
Passat CC 1,8TSI 2010 ,DSG

putin
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 19.11.2010 11:58
Bydlisko: Zap.SR okolie BA
Kontaktovať používateľa:

Re: Prasknuta zadna lista na VW Passat CC 2.0TDI 125kW 4Moti

Príspevok od používateľa putin »

Malo by to v kazdom autorizovanom a nevadi ,ze ho mas dovezene. Zaruka plati vsade.

Používateľov profilový obrázok
8Tomo88
VWjunior
VWjunior
Príspevky: 1839
Dátum registrácie: 27.05.2014 18:51
Bydlisko: Záhorie

Re: Prasknuta zadna lista na VW Passat CC 2.0TDI 125kW 4Moti

Príspevok od používateľa 8Tomo88 »

Skusim sa ist spytat do autorizovane aj ja a uvidim co povedia. Ale nedavam tomu moc nadej,vacsinou co som tam vybavoval,tak som nepochodil. Ale mozno,ze to zaberie. Auto mam z Francuzska,tak neviem ci nebudu ohrnat nos....:-(
VW Passat CC, 2009, 2.0 TDI (CBAB)(CR) 103KW→140HP

Tomaškové CC-čkohttp://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=102&t=62568" onclick="window.open(this.href);return false;

VCDS 12.12.0

/RCD 510/OPS/BLACK ALCANTARA/R18 DAYTONA/R16 PLECHAC/H7 XENESIS/LED/

patkos
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 13.12.2014 18:25

Re: Prasknuta zadna lista na VW Passat CC 2.0TDI 125kW 4Moti

Príspevok od používateľa patkos »

Daj vediet ako si pochodil.. Skusim aj ja a pripadne napisem...
Passat CC 1,8TSI 2010 ,DSG

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"