problem s baterkou

2005 - 20..

Moderátor: ejne

Používateľov profilový obrázok
hunter180
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 12.10.2011 23:53

Re: problem s baterkou

Príspevok od používateľa hunter180 »

Ja mam podobny problem ako autor...len s jednym rozdielom...teraz v zime pokial prejdem na uplne studenom motore 1km a potom ho chcem po niekolkych minutach nastartovat...tak nikdy nenabehne na prvy ale az druhy krat....pokial prejdem viac km ako 1 (tj prebehnem ho poriadnejsie) tak uz problem so startom nie je....viem ze by som nemal vkuse zhasinat motor po prejdeni 1km ale niekedy nemam inu moznost....cim je tento problem sposobeny podla vas na mojom motore ?

1.2 TSI 63kw 2011

Používateľov profilový obrázok
janosik93
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5253
Dátum registrácie: 12.06.2008 22:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: problem s baterkou

Príspevok od používateľa janosik93 »

zavady žiadne? maš tam najnovši update?
Akcia Chiptuning EDC15, EDC16 .Info SS. , Plnenie klimatizácie ,čistenie turba, opravy autoelektriky,diagnostika, vrátenie SW po akcii dieselgate, diagnostika, zmena km, prispôsobenie Immo atd...

Používateľov profilový obrázok
hunter180
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 12.10.2011 23:53

Re: problem s baterkou

Príspevok od používateľa hunter180 »

Zavady ? Hmmm...jedine to ze ked mam nastartovany motor a stojim na mieste....tak mi preblikavaju lampicky na citanie....ako keby bola slaba baterka....napadlo ma aj to ze by bola baterka pricinou....ako som spominal ze mi nechyta start na prvy krat...kontrolky mi vtedy ostanu svietit len tie co maju....ked mam kluc v druhej polohe....svieti len baterka, esp a ten znak katalyzatora

Vlado 14
Profík
Profík
Príspevky: 1061
Dátum registrácie: 29.09.2011 21:53
Bydlisko: MY

Re: problem s baterkou

Príspevok od používateľa Vlado 14 »

ahojte,nemeral nikto z vas odber na neuzamknutom aute,auto neuzamknute tyzden
v garazi a batt.kaput

Používateľov profilový obrázok
janosik93
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5253
Dátum registrácie: 12.06.2008 22:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: problem s baterkou

Príspevok od používateľa janosik93 »

zamknuť auto, a meraž po cca 30 minutach odber. samozrejmw si musiš všetko vopred pripraviť
Akcia Chiptuning EDC15, EDC16 .Info SS. , Plnenie klimatizácie ,čistenie turba, opravy autoelektriky,diagnostika, vrátenie SW po akcii dieselgate, diagnostika, zmena km, prispôsobenie Immo atd...

Vlado 14
Profík
Profík
Príspevky: 1061
Dátum registrácie: 29.09.2011 21:53
Bydlisko: MY

Re: problem s baterkou

Príspevok od používateľa Vlado 14 »

jojo tak som to robil merak ukazal do 0.02A co je do 20mA pri zamknutom to bolo asi do 3 minut,pri nezamknutom asi do 10 min,urobil som test ze som auto nechal vonku a na druhy den nenastartovalo takze 22 mesiacov po kupe je v :gey: ,bola kupovana v autoprime v nitre,ktora zanikla ,to je uplna parada

Používateľov profilový obrázok
janosik93
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5253
Dátum registrácie: 12.06.2008 22:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: problem s baterkou

Príspevok od používateľa janosik93 »

odber je ok. choď si kupiť originalni JZW bateriu vo vw a nebudeš banovať. troška vyššia cena, ale kvalita je niekde inde
Akcia Chiptuning EDC15, EDC16 .Info SS. , Plnenie klimatizácie ,čistenie turba, opravy autoelektriky,diagnostika, vrátenie SW po akcii dieselgate, diagnostika, zmena km, prispôsobenie Immo atd...

Vlado 14
Profík
Profík
Príspevky: 1061
Dátum registrácie: 29.09.2011 21:53
Bydlisko: MY

Re: problem s baterkou

Príspevok od používateľa Vlado 14 »

teraz som prisiel k autu startujem asi ani nepretocil 2x a konec,zajimave ze 5min na nabyjacke a auto chytlo,je to nejake zvlastne,kolko stoji ta origo

Používateľov profilový obrázok
janosik93
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5253
Dátum registrácie: 12.06.2008 22:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: problem s baterkou

Príspevok od používateľa janosik93 »

zavolej si do vw. podla vin ti povedia
Akcia Chiptuning EDC15, EDC16 .Info SS. , Plnenie klimatizácie ,čistenie turba, opravy autoelektriky,diagnostika, vrátenie SW po akcii dieselgate, diagnostika, zmena km, prispôsobenie Immo atd...

Používateľov profilový obrázok
VW BORA 1,6 16V
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 676
Dátum registrácie: 15.03.2008 07:53
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: problem s baterkou

Príspevok od používateľa VW BORA 1,6 16V »

no tá baterka je v ri.i, fakt ako hovorí jánošík, kúp tam poriadnu baterku. A môžeš mať na nej aj prebití článok už... mne to robilo na bore...po nabití som naštartoval, došiel som dom, odstavil a viac som nenaštartoval aj keď nejakú kapacitu mala.
Moja prva velka laska :lol: VW BORA 1,6 16v, AZD
Momentálne mazlíček Passat 3C5, 2.0 TDI DSG, 103kW

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"