Dekor - hl v najhorsom priinikova folia

2005 - 20..

Moderátor: ejne

Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok
mitti
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 07.12.2013 21:07
Bydlisko: Skalica

Dekor - hl v najhorsom priinikova folia

Príspevok od používateľa mitti »

Ahojte chlapi,
mam Passat B6, a chcem tam dat climatronic z B7 (3-kolieskovy), ale ten ma taktiez ako aj dekor okolo radia signalizaciu (Passenger airbag), tym padom by to tam bolo nepekne 2x......a teraz sa chcem spytat ci s tym nema niekto skusenost ze riesil dekor pomocou folie. Mate odskusanu nejaku ktora sa na to najviac podoba, pripadne je identicka (osobne by som radsej iba prefolioval ramcek climatronicu v najhorsom pripade aj cely dekor).
Vsade som videl iba wrap folie (tie su akoby s realnymi ryhami, co je citit aj na dotyk), idealne by bola taka, ako je aj skriabany hlinik na oroginal od VW (jednoducho zohnat farebne co najpodobnejsiu a hlavne hladucku foliu). Pripadne ak viete aku dava firma BOSCH na chladiky, tak aj taka moze byt, len sa mi to nepodarilo zohnat jej oznacenie....dakujem

Používateľov profilový obrázok
Petryk1
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1280
Dátum registrácie: 01.08.2012 20:01
Bydlisko: Košice

Re: Dekor - hl v najhorsom priinikova folia

Príspevok od používateľa Petryk1 »

A aky mas dekor? Skrabany? Ja mam obycajny strieborny a kupil som foliu striebornu. Chlapik v obchode trafil presne, olepil som jeden suflik. Nepoznat rozdiel. Ak chces zakryt dieru, treba ju vyplnit niecim, zahladit a tak. Vezmi dekor a zajdi do obchodu s foliami, alebo reklmky.
VW Passat B8 110kW DSG Variant

Používateľov profilový obrázok
mitti
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 07.12.2013 21:07
Bydlisko: Skalica

Re: Dekor - hl v najhorsom priinikova folia

Príspevok od používateľa mitti »

JJ, jedna sa o skriabany hlinik......tento vyera byt OK...ale foto klame
http://www.toraz.sk/bruseny-hlinik-100cm-x-152cm-tmavy/" onclick="window.open(this.href);return false;
v jednej reklamke som uz bol....ale vsade maju iba wrap folie.....a co mali tak sa nahory lysila farby od dekoru. Asi budem musiet pobehat reklamky v sirsom okoli....ale ak by ste uz niekto vedeli ktora je taka fakt pekna a oplati sa lepit do celeho auta, dajte vediet....

Používateľov profilový obrázok
voski70
VWjunior
VWjunior
Príspevky: 1741
Dátum registrácie: 28.01.2009 15:42
Bydlisko: PD-okolie

Re: Dekor - hl v najhorsom priinikova folia

Príspevok od používateľa voski70 »

Svetlý je OK !!
VW Passat 2.0 TDI,R-Line
/DYNAUDIO/OPS/KAMERA/220V/Bi-XENON/PREMIUM HF/ALCANTARA MEMORY-4xVÝHREV/CHIP/B7 ZRKADLÁ FULL-ALLTRACK/EL.ŠÍBER/R19 MALLORY/TV TUNER/BLACK INTROŠ/ROLETKOVÝ SYSTÉM/BRZDY R36/KW STREED COMFORT/SIDE ASSIST/TAPCE B7 FULL/BUDÍKY 3D/300 ®

Používateľov profilový obrázok
mitti
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 07.12.2013 21:07
Bydlisko: Skalica

Re: Dekor - hl v najhorsom priinikova folia

Príspevok od používateľa mitti »

Ahojte chalani,
nakoniec som nasiel uplne ine a najlepsie riesenie:
http://www.aliexpress.com/item/OEM-VW-P ... 93774.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Po mensej uprave v zadu odobranim dvoch kovovych kolickov a este som na dvoch miestach cvakackami odcvakol kusok osadenia na plaste a vsetko sedi ako uliate, a farba a struktura hlinika ja 100%, ba dokonca tam toho hlinika je aj vascia vrstva ako na dieloch u nas (ale netreba sa bat, hrubka dielu je identicka). Inak tento diel je tiez origos ale je to vyrobene pre VW Passat pre cinsky trh.....preto sa nemusite bat a vyhoda ze som nemusel davat tunel z B7.

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"