Adaptacia DSG6 / nizke otazky

2005 - 20..

Moderátor: ejne

wladkolc
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 11.10.2011 06:14

Re: Adaptacia DSG6 / nizke otazky

Príspevok od používateľa wladkolc »

Je to tusim v postupe vymeny :)

libero1071
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 17.11.2010 17:24

Re: Adaptacia DSG6 / nizke otazky

Príspevok od používateľa libero1071 »

nie je,len u 7°DSG :idea:

truli
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2737
Dátum registrácie: 19.02.2008 16:13
Bydlisko: BB

Re: Adaptacia DSG6 / nizke otazky

Príspevok od používateľa truli »

libero 1071 co len u 7 dsg? že Ti spravia zakladne nadstavenie je proste jedno kedy ale pokial ma pan problem je lepšie predist problemom a kazdý vieme niečo otom. Libero ked sa pítaš aký dôvod tak napovedz panovi lebo davaš otázky ako servisný technik alebo automechanik ktorý pracuje alebo si informovany a vies niečo o danej problematike ja už som skúpy na slovo nakoľko poniektorý zneuživaju info. Práca za flaštičku už dávno skončila vieme to všetci.
VAG 19.1, VAS 5054+ODIS 2.2,ODIS ,OPRAVA DSG PREVODOVIEK VÝMENA OLEJA V AUTOMATICKÝCH PREVODOVKÁCH STROJOM Čistenie vstrekov všetkých aj aj palivovej sústavy, testovanie benzínových vstrekov na skúšobnej stolici

libero1071
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 17.11.2010 17:24

Re: Adaptacia DSG6 / nizke otazky

Príspevok od používateľa libero1071 »

veď v pohode truli :wink:

u výmeny oleja+filtra na 6° DSG prevodovke (po 60tkm) nie je výrobcom predpísaná žiadna adaptácia ..to,že ju niekto spraví je mi jedno,len som reagoval na to,že to je súčasťou výmeny...

...toto bude síce OT,ale u Škodovky prebieha servisná akcia na výmenu oleja v 7° DSG prevodovke a tam sa po výmene oleja robí zároveň flasch RJ prevodovky a tiež aj adaptačná jazda...

truli
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2737
Dátum registrácie: 19.02.2008 16:13
Bydlisko: BB

Re: Adaptacia DSG6 / nizke otazky

Príspevok od používateľa truli »

Rozpis konkretnejsi ktory olej v 7 menia? Ma predsa dve naplne. A preco je zvolavacka. Flash sa robi v nej pre nieco ako aj nadstavenie.
VAG 19.1, VAS 5054+ODIS 2.2,ODIS ,OPRAVA DSG PREVODOVIEK VÝMENA OLEJA V AUTOMATICKÝCH PREVODOVKÁCH STROJOM Čistenie vstrekov všetkých aj aj palivovej sústavy, testovanie benzínových vstrekov na skúšobnej stolici

libero1071
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 17.11.2010 17:24

Re: Adaptacia DSG6 / nizke otazky

Príspevok od používateľa libero1071 »

má síce 2 náplne,ale jeden z nich je mechatronika a v tej sa olej nemení..ani olej nie je k dispozícii,ako náhradný diel ...mechatronika chodí z výroby už aj s náplňou ...
..čiže olej sa dá vymeniť v prevodovke ...

a prečo zvolávačka? ...tu niečo,aby sa to týkalo aj VW http://auto.pravda.sk/novinky/clanok/29 ... dovka-dsg/" onclick="window.open(this.href);return false;

truli
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2737
Dátum registrácie: 19.02.2008 16:13
Bydlisko: BB

Re: Adaptacia DSG6 / nizke otazky

Príspevok od používateľa truli »

Bingo cize nielen u skodovky ale aj VW. Je to kvoli oxidaccii mechatroniky. Len skoda ze to zacali velmi neskoro hlavne vela ludi pominalo svoje uspory na kupu starsich a potom zase rovno na opravu. No dost bolo dotahovania takze prajem pekny den :wink: ked nieco ohladom tak pm.
VAG 19.1, VAS 5054+ODIS 2.2,ODIS ,OPRAVA DSG PREVODOVIEK VÝMENA OLEJA V AUTOMATICKÝCH PREVODOVKÁCH STROJOM Čistenie vstrekov všetkých aj aj palivovej sústavy, testovanie benzínových vstrekov na skúšobnej stolici

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"