Problem so startovanim ! ! ! Riesenie+ pomoc ??? Spojka a zo

2005 - 20..

Moderátor: ejne

Napísať odpoveď
maros192
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 02.12.2012 12:31

Problem so startovanim ! ! ! Riesenie+ pomoc ??? Spojka a zo

Príspevok od používateľa maros192 »

! ! ! Uz to tu bolo riesene, no nikde som nenasiel kto a ako to bolo vyriesene ! ! ! PASSAT 3C 2007 1.9 tdi 77kw manual. ! ! !
Za studena auto startuje ako ma, ked sa zohreje tak s nim zatrasie a niekedy az tak ze nieco ako keby buchlo.
Co to moze byt, alebo kto to uz VYRIESIL ? Bolo tu pisane ze silentbloky (vtedy by to robilo stale, aj za studena) palivovy filter som daval novy. Je tam ze vraj menena spojka + zotrvacnik. No na volnobeh to trosku trasie, no laik si to nevsimne. Neviem ci to ma nejaky suvis. Dalej som sa docital ze treba nahrat nove mapy. Potom zvysit startovaciu davku (pravdepodobne paliva), alebo starter, resp. akumulator. Ma s tym niekto skusenosti, Vyriesil to niekto ??? Ďakujem
Tychto tem bolo viac. No presne riesenie som nikde nevycital.
.
Vie mi tiez niekto tiež poradit, ako sa da zistit, ci je novy, resp. dobry zotrvacnik ???

Používateľov profilový obrázok
TomXasS
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1437
Dátum registrácie: 26.03.2012 14:40

Re: Problem so startovanim ! ! ! Riesenie+ pomoc ??? Spojka

Príspevok od používateľa TomXasS »

Najskor bude potrebne zvysit startovaciu davku (usudzujem z toho, ze to robi len ked je zohriaty motor...)
Ci mas dobry zotrvacnik zistis na volnobehu, musis pocut skripot, buchanie, ked stlacis spojku prestane to (zotrvacnik/lozisko).
Ale v prvom rade treba spravit diagnostiku ci sa nevyskytnu nejake zavady.
Nahrat nove mapy? Nechapem... Bolo auto nachipovane?
Volkswagen Passat B8 Highline DFGA 7DSG 2018

maros192
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 02.12.2012 12:31

Re: Problem so startovanim ! ! ! Riesenie+ pomoc ??? Spojka

Príspevok od používateľa maros192 »

TomXasS napísal:Najskor bude potrebne zvysit startovaciu davku (usudzujem z toho, ze to robi len ked je zohriaty motor...)
Ci mas dobry zotrvacnik zistis na volnobehu, musis pocut skripot, buchanie, ked stlacis spojku prestane to (zotrvacnik/lozisko).
Ale v prvom rade treba spravit diagnostiku ci sa nevyskytnu nejake zavady.
Nahrat nove mapy? Nechapem... Bolo auto nachipovane?

Ano, ked je zohriaty, aj to nie pravidelne, no dost casto. Ano na volnobehu aj trosku trasie, ale ako som pisal, laik si to ani nevsimne. Na diagnostike ziadnu chybu neukazalo. A nechapem, hoci som cital ze niekomu pomohlo ten starter. Ked je zohriaty, alebo motor, tak dava to menej otacok alebo preco ? Stale by to robilo. No spravim to ako prve, uvidime co z toho.

Používateľov profilový obrázok
janosik93
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5253
Dátum registrácie: 12.06.2008 22:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: Problem so startovanim ! ! ! Riesenie+ pomoc ??? Spojka

Príspevok od používateľa janosik93 »

upravim ti štartovaciu davku a pojde . potom ešte kontrola popripade vymena vačky plus pretesnenie vstrekovačov
tu maš jeden taky pripad
http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=99&t=57491" onclick="window.open(this.href);return false;
Akcia Chiptuning EDC15, EDC16 .Info SS. , Plnenie klimatizácie ,čistenie turba, opravy autoelektriky,diagnostika, vrátenie SW po akcii dieselgate, diagnostika, zmena km, prispôsobenie Immo atd...

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"