Vymena hlavny spojkovy valec

2005 - 20..

Moderátor: ejne

Napísať odpoveď
Daniel812
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 12.02.2013 18:12
Bydlisko: Prievidza

Vymena hlavny spojkovy valec

Príspevok od používateľa Daniel812 »

Cavte mate niekto skusenosti s vymenou hlavneho spojkoveho valca na CR-ku...Dakujem za kazdu radu.
Vw Passat Variant 103 KW CR.....

Používateľov profilový obrázok
ejne
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 10741
Dátum registrácie: 06.06.2008 21:59
Bydlisko: SLC
Kontaktovať používateľa:

Re: Vymena hlavny spojkovy valec

Príspevok od používateľa ejne »

preco ho ides menit?
Najprv sa ucime chodit a hovorit. A neskor sa ucime sediet a drzat hubu
EX: VW Passat 2.0/103kw Sportline TDI = Moje presuvadlo
VW Passat 2.0/125kw Highline
Obrázok

Daniel812
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 12.02.2013 18:12
Bydlisko: Prievidza

Re: Vymena hlavny spojkovy valec

Príspevok od používateľa Daniel812 »

Pretoze mi prepustal..a niekedy sa mi neda vyradit spiatocka a jednotka a auto aj pomalicky potahuje.....Ale aj po vymene zostal rovnaky problem.A to uz mam novvu spojku..tak neviem kde je problem.Ale ak vies poradit budem rad...
Vw Passat Variant 103 KW CR.....

yogi46
Vodič
Vodič
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 15.01.2011 16:04
Bydlisko: Bratislava

Re: Vymena hlavny spojkovy valec

Príspevok od používateľa yogi46 »

Ja som mal podobny problem, ale na 1,9, vymenil som hlavny a nepomohlo, takze idem menit pomocny co je na prevodovke. Uvidim ci sa to odstrani. Mne sa zavzdusnuje, ale ked naslapem tak sa odvzdusni....ale za chvilu sa to opakuje.kvapalina cista ako vino a aj nova komplet spojka. Tekutina nikde neunika.

truli
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2737
Dátum registrácie: 19.02.2008 16:13
Bydlisko: BB

Re: Vymena hlavny spojkovy valec

Príspevok od používateľa truli »

Prevodovka hriadel ak su obidva vymenene a poriadne ovzdusnit strojom ale nie odsavacim
VAG 19.1, VAS 5054+ODIS 2.2,ODIS ,OPRAVA DSG PREVODOVIEK VÝMENA OLEJA V AUTOMATICKÝCH PREVODOVKÁCH STROJOM Čistenie vstrekov všetkých aj aj palivovej sústavy, testovanie benzínových vstrekov na skúšobnej stolici

yogi46
Vodič
Vodič
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 15.01.2011 16:04
Bydlisko: Bratislava

Re: Vymena hlavny spojkovy valec

Príspevok od používateľa yogi46 »

Takze vymenený pomocny valec na prevodovke a prestalproblem

Používateľov profilový obrázok
Shingi7
Vodič
Vodič
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 05.07.2016 22:02
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Vymena hlavny spojkovy valec

Príspevok od používateľa Shingi7 »

Chcem sa opýtať keďže sa mi nepodari dopátrať k odpovedi, ako sa demontuje a vymení ten valec pod spojkovým pedálom? a či to dám aj sám alebo potrebujem asistenciu ďalšej osoby. Meniť ho chcem z dôvodu, že mi túto súčiastku označili ako príčinu prečo mi občasne auto neštartuje. Vraj im ich diagnostika načítala chybu snímaču polohy spojkového valca. Nie som si istý či to pomôže, lebo pred cca 17 dňami im tá istá diagnostika túto chybu neukazovala, no zobrazila chyby 0885 a 2823. na základe toho mi vymenili modul, do ktorého sa zasúva rádiový kľúč pri štarte. Bohužiaľ nepomohlo. Samozrejme je problém aby mi to vyreklamovali alebo zrealizovali novú opravu ako reklamáciu pôvodného servisného zásahu. Preto skúmam možnosť vymeniť si ho sám. Za odpovede vopred ďakujem. Shingi7
Passat Variant 1.9 TDI (chip 101kW/300Nm) PD 3C/5, 12/2008, Comfort line, BLS, DPF.
Passat Variant 1.6 TDI (88 kW / 118 HP) 16/2015, High line

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"