Aké žiarovky H7 do Bé-6tky?

2005 - 20..

Moderátor: ejne

yosav1ma
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 01.08.2013 21:17
Bydlisko: Nitra <-> Svidnik <-> Namestovo

Re: Aké žiarovky H7 do Bé-6tky?

Príspevok od používateľa yosav1ma »

A nemate skusenosti s H7 ledkami? napr. H7, 80W Cree
Passat Variant 1.9 TDI, BLS, 2007 DPF, EGR OFF

Používateľov profilový obrázok
Jelko4
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5420
Dátum registrácie: 13.08.2008 18:48
Bydlisko: medzi TT a PN

Re: Aké žiarovky H7 do Bé-6tky?

Príspevok od používateľa Jelko4 »

onicom...kvalita je naozaj philips xtreme vision aj ked cena je vyssia
Passat 3C 2.0tdi sportline, Alhambra 2.0 tdi stylance

Používateľov profilový obrázok
html
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 643
Dátum registrácie: 28.08.2013 10:11
Bydlisko: Raz tu, raz tam

Re: Aké žiarovky H7 do Bé-6tky?

Príspevok od používateľa html »

Osram Night Breaker vôbec nesvieti do biela, je to žlté svetlo, je pravda, že v parabole je silnejšie, ale je ŽLTÉ.
Saaw napísal:pocul som ze vraj Xenesis true match su dobre. vraj... nema niekto skusenost s nimi? chcel by som ich dat do hmloviek a do prisvedcovacich svetiel do zakrut len neviem ako su na tom s vydrzou, nechce sa mi to menit kazdy mesiac a s kvalitou svetla, hlavne pri hmlovkach je lepsie zltsie svetlo ako belsie..
Xenesis svietia do biela, tým, že ich dáš do hmloviek v podstate o ne prídeš, v hmlovkách má byť žlté svetlo a to práve kvôli tomu, že v hmle, alebo za dažďa pri bielom svetle nič nevidno
VW Golf VII 1,4TSI BM 90 kW
ex: Renault Megane phase I 1,6 66kW LPG ; Ford Sierra 2,0 ; VW Golf VI Variant 1,6 TDI Bluemotion+ VW Golf 3 1,6 55kW ; Ford Mondeo 2,5 V6 ; Nissan Almera 1,5

filipek
VWjunior
VWjunior
Príspevky: 1512
Dátum registrácie: 26.12.2009 11:01
Bydlisko: námestovo

Re: Aké žiarovky H7 do Bé-6tky?

Príspevok od používateľa filipek »

yosav1ma napísal:A nemate skusenosti s H7 ledkami? napr. H7, 80W Cree
to tam nebude dobré, ale prestavbové sady H7 led, to je už o inom.. ked pojdeš okolo zastav sa.
0944922443, rad pomožem kde možem :)

xeq544
Vodič
Vodič
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 07.06.2012 11:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Aké žiarovky H7 do Bé-6tky?

Príspevok od používateľa xeq544 »

filipek napísal:
yosav1ma napísal:A nemate skusenosti s H7 ledkami? napr. H7, 80W Cree
to tam nebude dobré, ale prestavbové sady H7 led, to je už o inom.. ked pojdeš okolo zastav sa.
Co mylsis tou prestavbovou H7 led sadou ? Myslis tie s vetracikmi, odpormi a pod ?

Ja som nad tym rozmyslal uz davnejsie, ale nikde som nevidel ako to svieti v sosovkach, vzdy som si myslel ze tie ledky su skor do parabol.

Mas s tym skusenosti ?
Passat 3C Variant, rv2009, TDI 2.0 125kw CBBB, DSG

gongi
Vodič
Vodič
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 12.04.2009 09:13
Bydlisko: Slovensko,vychod-je naj-)

Re: Aké žiarovky H7 do Bé-6tky?

Príspevok od používateľa gongi »

Zdravim,skusal niekto ziarovky od fy RING-Xennon ultima?Maju vraj o 120% viac svetla a teplota svetla je od 4300-5000K.Neviem ci za tu cenu cca 50eur co ich ponukaju sa ich oplati zakupit. :wink:
Prílohy
xennon ultima.JPG
xennon ultima.JPG (19.26 KiB) 3444 zobrazení

Používateľov profilový obrázok
Allbacore
Profík
Profík
Príspevky: 976
Dátum registrácie: 08.08.2008 02:44
Bydlisko: KE,BA
Kontaktovať používateľa:

Re: Aké žiarovky H7 do Bé-6tky?

Príspevok od používateľa Allbacore »

gongi napísal:Zdravim,skusal niekto ziarovky od fy RING-Xennon ultima?Maju vraj o 120% viac svetla a teplota svetla je od 4300-5000K.Neviem ci za tu cenu cca 50eur co ich ponukaju sa ich oplati zakupit. :wink:
120% viac svetla ako co? Ako lampase?

Cital som o nich na jednom US fore, ze sa zakaznikovi roztrelili v parabole. Ale nemal som ich nikdy takze nemzoem ani hanit ani odporucit.
http://www.autoledky.sk/ - množstvo noviniek!
http://www.xenesisziarovky.sk/
Nakupujte s členským žlavami tu
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Allbacore
Profík
Profík
Príspevky: 976
Dátum registrácie: 08.08.2008 02:44
Bydlisko: KE,BA
Kontaktovať používateľa:

Re: Aké žiarovky H7 do Bé-6tky?

Príspevok od používateľa Allbacore »

Saaw napísal:Osram nightbrakery su vyborne ziarovky ale len do svetiel kde je parabola. Do cocky nic moc. Kedysi ked som mal B5,5 tak som ich tam dal a fakt onicom. Auto co som mal potom, s parabolami, tam to bola uplna lahoda, super svetlo, silne, dosvit vacsi, skoro biele trochu horsia vydrz... teraz mam xenony tak neviem povedat co nove je dobre zo ziaroviek ale pocul som ze vraj Xenesis true match su dobre. vraj... nema niekto skusenost s nimi? chcel by som ich dat do hmloviek a do prisvedcovacich svetiel do zakrut len neviem ako su na tom s vydrzou, nechce sa mi to menit kazdy mesiac a s kvalitou svetla, hlavne pri hmlovkach je lepsie zltsie svetlo ako belsie..
Nech sa paci nejake recenzie: https://www.autoledky.sk/Item/xenesis-t ... arovky-h7/" onclick="window.open(this.href);return false;

Urcite na prisvecovanie a do hmloviek by som isiel len po Xenesisoch. Osobne ich tiez mam v presne takej kombinacii a netrebalo ich este ani raz menit :wink:
http://www.autoledky.sk/ - množstvo noviniek!
http://www.xenesisziarovky.sk/
Nakupujte s členským žlavami tu
Obrázok

filipek
VWjunior
VWjunior
Príspevky: 1512
Dátum registrácie: 26.12.2009 11:01
Bydlisko: námestovo

Re: Aké žiarovky H7 do Bé-6tky?

Príspevok od používateľa filipek »

xeq544 napísal:
filipek napísal:
yosav1ma napísal:A nemate skusenosti s H7 ledkami? napr. H7, 80W Cree
to tam nebude dobré, ale prestavbové sady H7 led, to je už o inom.. ked pojdeš okolo zastav sa.
Co mylsis tou prestavbovou H7 led sadou ? Myslis tie s vetracikmi, odpormi a pod ?

Ja som nad tym rozmyslal uz davnejsie, ale nikde som nevidel ako to svieti v sosovkach, vzdy som si myslel ze tie ledky su skor do parabol.

Mas s tym skusenosti ?
Samozrejme, šak to predavam :mrgreen: skor by som to dal do čočky ako do paraboly, lebo v parabole to trocha rozraža svetlo...
0944922443, rad pomožem kde možem :)

jerzy
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 24.03.2013 21:39
Bydlisko: Slovensko (BR)

Re: Aké žiarovky H7 do Bé-6tky?

Príspevok od používateľa jerzy »

Asi sa teraz vacsina zasmejete,ale skusil uz niekto ziarovky s Lidla?ja som to skusil a bol som milo prekvapeny.Mavaju ich v akcii ked predavaju veci na auta.Nepamatam kolko stali(urcite to bolo do 10e),ale ja som s ich svietivostou nadmieru spokojny.Dal som ich aj do dialkovych,ale tam to uz nie je ono,ale v stretavackach podla mna ok.

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"