neprebieha regulacia odstupu

2005 - 20..

Moderátor: ejne

nicktosh
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 14.09.2013 09:20

neprebieha regulacia odstupu

Príspevok od používateľa nicktosh »

caute, dnes ma pri jazde po dialnici so zapnutym adaptivnym tempomatom prekvapilo, ze vzdy ked sa predo mna zaradilo rychlejsie iduce auto, tempomat sa vypol a na dote vypisalo "neprobiha regulace odstupu". doteraz sa mi to nikdy nestavalo a prve co ma napadlo je, ze ci to nahodou nemoze mat suvis s tym, ze som dal na prednu masku novy znak (nejaky hajzlik mi totiz pred tromi dnami povodny ukradol). znak by mal byt original, aspon mi to tvrdili v autokelly kde som ho kupoval pod kodom 42.79.222O. ked som bol bez znaku, vsimol som si ze pod nim je taka velka oranzova akoby ziarovka - predpokladam ze to je asi ten senzor. je mozne, ze ten znak mu nejako "zavadzia"? povodny znak som nikdy nemal v rukach ani som ho nejako neskumal, ale je mozne, ze bol kvoli tomu ACC systemu nejako upraveny = iny ako je ten co mi predali v kellys? su znaky na prednej maske kvoli acc nejako odlisne? videl som niekde na nete ze masky samotne su. vie niekto poradit? vopred diks.

Používateľov profilový obrázok
macko25
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 6711
Dátum registrácie: 07.09.2009 16:50
Bydlisko: niekde blizko Košíc

Re: neprebieha regulacia odstupu

Príspevok od používateľa macko25 »

ano su ine... rozhodne to ale skus bez znaku... ci ti to bude fungovat ...
ci neije problem niekde inde...

Používateľov profilový obrázok
Sportline 2.0 TDi
Vodič
Vodič
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 24.09.2010 20:53

Re: neprebieha regulacia odstupu

Príspevok od používateľa Sportline 2.0 TDi »

Pokial sa nemylim,tak znak pre ACC je plny,bez dier po obvode W....obyč,bez ACC je s dierami..

Používateľov profilový obrázok
Roman778
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 371
Dátum registrácie: 31.01.2011 09:20
Bydlisko: Bratislava-V

Re: neprebieha regulacia odstupu

Príspevok od používateľa Roman778 »

Tu maš foto
Prílohy
standard_vs_acc_signkrjz5.jpg

Používateľov profilový obrázok
Sportline 2.0 TDi
Vodič
Vodič
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 24.09.2010 20:53

Re: neprebieha regulacia odstupu

Príspevok od používateľa Sportline 2.0 TDi »

Niet nad nazornu ukazku :-)

nicktosh
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 14.09.2013 09:20

Re: neprebieha regulacia odstupu

Príspevok od používateľa nicktosh »

kym som dopisal, uz ste mi aj foto poslali ... tak uz to vidim - mam ten s dierami, takze tam bude psik asi zakopany. diky za help vsetkym.

Maros500
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 20.02.2015 09:07

Re: neprebieha regulacia odstupu

Príspevok od používateľa Maros500 »

Zdravím, som tu nový, a som aj čerstvý majitel passat cc 2011 125kw dsg 4motion blue motion,a mám tento istý problem,vypíše mi hlašku ,,neprebehla regulace odstupu,,a svieti mi oranžova kontrolka, nefunguje ani tempomat a mám ten prvý štandardný znak.Chcem sa opýtať či ti pomohla tá výmena znaku? Ďakujem za akukoľvek odpoveď

Používateľov profilový obrázok
Saaw
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 222
Dátum registrácie: 16.12.2009 17:30

Re: neprebieha regulacia odstupu

Príspevok od používateľa Saaw »

Jedine vymena znaku. ten klasicky tam nema co robit... vyhodit prec a dat tam spravny! Ten 3D znak VW s dierami je len pre auta ktore nemaju adaptivny tempomat. Auta s ACC musia mat znak plochy plny, leskly, vyzera ako zvacsena krytka stredu kolies.... Ale priprav si pekny obnos penazi, vo VW stoji asi 150 eur novy a alternativu som nikde na internete zatial nevidel.... Kazdopadne to vyries co najskor, lebo ak ti prejde nejaky kamen cez ten otvoreny znak az na radar a poskodi ti ho, tak to potom mozes menit aj radar...
VW Passat B7 Variant Highline DSG 2.0 TSI 155 kW 211hp, Mocca anthrazit, 18" VW Kansas, interier hnedo-čierna koža + drevodekor Zebrano, Dynaudio

Používateľov profilový obrázok
Hrasko
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2703
Dátum registrácie: 24.07.2009 16:06
Bydlisko: ...západ SVK

Re: neprebieha regulacia odstupu

Príspevok od používateľa Hrasko »

Maros500 napísal:Zdravím, som tu nový, a som aj čerstvý majitel passat cc 2011 125kw dsg 4motion blue motion,a mám tento istý problem,vypíše mi hlašku ,,neprebehla regulace odstupu,,a svieti mi oranžova kontrolka, nefunguje ani tempomat a mám ten prvý štandardný znak.Chcem sa opýtať či ti pomohla tá výmena znaku? Ďakujem za akukoľvek odpoveď
To uz kazde druhe auto ma dorebeny ACC ,alebo pri nehode davaju lacnejsiu masku (kto aku kde zozenie )?
Ako pise Saaw priprav si kooopec €, mozno este viac ako pisal....
V beznádejnej situácii je po ruke vždy jedno riešenie : kladivo
3C Variant-(VdT)

Používateľov profilový obrázok
Saaw
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 222
Dátum registrácie: 16.12.2009 17:30

Re: neprebieha regulacia odstupu

Príspevok od používateľa Saaw »

No tiez mi to nejak nejde do hlavy, preco niekto da na auto s ACC znak z auta ktore ACC nema... Ci je to nevedomost majitela, vid prispevky hore, alebo je to snaha usetrit na znaku alebo fakt netusim :D

Ale tiez mi nejde do hlavy ze preco novy znak z kusku plastu stoji tolke prachy vo VW, vlastne.... :D ked sa nad tym tak zamyslim tak sa ani nedivim :D
VW Passat B7 Variant Highline DSG 2.0 TSI 155 kW 211hp, Mocca anthrazit, 18" VW Kansas, interier hnedo-čierna koža + drevodekor Zebrano, Dynaudio

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"