Vrzganie plastov

2005 - 20..

Moderátor: ejne

Používateľov profilový obrázok
rudek123
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 06.10.2012 12:35
Bydlisko: Žilina

Re: Vrzganie plastov

Príspevok od používateľa rudek123 »

Pripájam sa k Vám chlapi, už vyše polroka sa s tým drbem aby to nevŕzgalo a nepukalo, izolačku som šaje natlačil, penu aby sa nedotýkali steny, všetko možne a boha furt furt furt... a to ešte nehovorím o zadnom okne.... zo všetkých strán mi niečo puka a praska a vŕzga ach pána boha...

yosav1ma
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 01.08.2013 21:17
Bydlisko: Nitra <-> Svidnik <-> Namestovo

Re: Vrzganie plastov

Príspevok od používateľa yosav1ma »

Ja sa tiez smutne pripajam, vrzga to zo strany spolujazdca a este naviac pri otackach od 1700/min do cca 1850/min mi zacne v strednych fukaroch nieco rezonovat. Neviem co to je ...
Passat Variant 1.9 TDI, BLS, 2007 DPF, EGR OFF

Používateľov profilový obrázok
oli2121991
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 369
Dátum registrácie: 03.01.2013 18:46
Bydlisko: okolie Šaľe

Re: Vrzganie plastov

Príspevok od používateľa oli2121991 »

chcelo by to niekoho kto by povedal dojdi spravime dotiahneme opravime :) :) :)
VW Passat 2.0 TSI 147kw 200ps

yosav1ma
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 01.08.2013 21:17
Bydlisko: Nitra <-> Svidnik <-> Namestovo

Re: Vrzganie plastov

Príspevok od používateľa yosav1ma »

Ja sa hlavne boji rozobrat cely stredovy tunel, lebo zvyknem nieco zlomit :-(
Passat Variant 1.9 TDI, BLS, 2007 DPF, EGR OFF

Používateľov profilový obrázok
rudek123
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 06.10.2012 12:35
Bydlisko: Žilina

Re: Vrzganie plastov

Príspevok od používateľa rudek123 »

Ono je pár ľudí, len čo keď sú ďaleko :) Respektívne odomňa a akosika mi to čas nedovoľuje.. :/
A áno, ono sa to rado láme :D

Používateľov profilový obrázok
justin kapustin
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 579
Dátum registrácie: 07.07.2012 17:02
Bydlisko: Kysucký Lieskovec

Re: Vrzganie plastov

Príspevok od používateľa justin kapustin »

oli2121991 napísal:chcelo by to niekoho kto by povedal dojdi spravime dotiahneme opravime :) :) :)
chcelo by to jebnut bombu po tom mieste kde to vrzga ako stara vybehana piča a bolo by ok len to nestaci uz som to skusil a nic je to fakt smutne ze kopu veci v tomto passate je fakt nedoriesenych je toho dost a na znamych otazku ako si s autom spokojny ani neodpovedam, lebo je tam kopu veci co je plus a strasne vela toho minus...

xeq544
Vodič
Vodič
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 07.06.2012 11:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Vrzganie plastov

Príspevok od používateľa xeq544 »

Ja sa pripajam, bojujem s vrzganim odkedy mam toto auto. Vrzganie istej casti sa mi vzdy podari vyriesit. Palubovku som mal uz skoro celu rozobranu, pod kazdy spoj som dal bud izolacku alebo obojstrannu penovu lepiacu pasku. Dekor, budiky mam cele oblepene, kable za palubovkou a pri radiu, dokonca kryt klucky spolujazdca som musel vytlmit, Takisto horna stredna konzola, tak to vrzgalo ze som tam nadrbal pasky a uz je to ok.

Zatial sa mi vsetko podarilo vyriesit ale okamzite ako to vyriesim tak sa objavi nieco nove, najnovsie mi zacal vrzgat stredovy tunel zadna cast kde su fukare a este tam kde je koliska pre napoje. Vodicova vyklapacia rucka na strope mi zacala klepkat a najnovsie to horne pohyblive uchytenie pasu co je hned vedla ucha tiez zacalo rezonovat... NERVY !! :D Chystam sa ho odmontovat a cely ho obmotam paskou !! (prehanam) Niekedy su to strasne nervy lebo clovek nevie odkial presne to ide aj ked uz mam niekedy pocit ze by som sa tlmenim passatov mohol zivit lebo uz som identifikoval tolko neuveritelnych miest kde to vrzga ze by som sa z toho aj zblaznil.

Uz aj mojej priatelke s tym robim nervy a furt musi hladat kde presne to vrzga :D

Ono toto je taky problem ze to si vacsina ludi ani nevsimne a nevadi im to ale ja to neznesiem. Preto aj rozmyslam nad inym autom momentalne, povodne som chcel passat B7 ale to bude to iste... Asi pojdem do Superbu, som sa minule viezol v jednom a vsade bolo tichucko !!

Sorry za spam :P
Passat 3C Variant, rv2009, TDI 2.0 125kw CBBB, DSG

Používateľov profilový obrázok
rudek123
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 06.10.2012 12:35
Bydlisko: Žilina

Re: Vrzganie plastov

Príspevok od používateľa rudek123 »

xeq544 napísal:Ja sa pripajam, bojujem s vrzganim odkedy mam toto auto. Vrzganie istej casti sa mi vzdy podari vyriesit. Palubovku som mal uz skoro celu rozobranu, pod kazdy spoj som dal bud izolacku alebo obojstrannu penovu lepiacu pasku. Dekor, budiky mam cele oblepene, kable za palubovkou a pri radiu, dokonca kryt klucky spolujazdca som musel vytlmit, Takisto horna stredna konzola, tak to vrzgalo ze som tam nadrbal pasky a uz je to ok.

Zatial sa mi vsetko podarilo vyriesit ale okamzite ako to vyriesim tak sa objavi nieco nove, najnovsie mi zacal vrzgat stredovy tunel zadna cast kde su fukare a este tam kde je koliska pre napoje. Vodicova vyklapacia rucka na strope mi zacala klepkat a najnovsie to horne pohyblive uchytenie pasu co je hned vedla ucha tiez zacalo rezonovat... NERVY !! :D Chystam sa ho odmontovat a cely ho obmotam paskou !! (prehanam) Niekedy su to strasne nervy lebo clovek nevie odkial presne to ide aj ked uz mam niekedy pocit ze by som sa tlmenim passatov mohol zivit lebo uz som identifikoval tolko neuveritelnych miest kde to vrzga ze by som sa z toho aj zblaznil.

Uz aj mojej priatelke s tym robim nervy a furt musi hladat kde presne to vrzga :D

Ono toto je taky problem ze to si vacsina ludi ani nevsimne a nevadi im to ale ja to neznesiem. Preto aj rozmyslam nad inym autom momentalne, povodne som chcel passat B7 ale to bude to iste... Asi pojdem do Superbu, som sa minule viezol v jednom a vsade bolo tichucko !!

Sorry za spam :P
Škoda že si až z Blavy...By som ťa navštívil :D
Neviem prečo týmto tak tŕpia tieto Passaty, veď to není normálne a keď opustím od nervov tak idem tiež asik kupovať niečo nové lebo niekedy to je moc. A ako vravíš, buď Superb alebo Cčkovy Méďa... :)

Adusko123
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 16.07.2013 12:23

Re: Vrzganie plastov

Príspevok od používateľa Adusko123 »

čaute mám ten istý problém a strašnééééé nervy mám z toho :( sa hambím niekoho aj voziť aj sice si to nikto nevšimne ale mne to strašne vadí a niesom taký zručný aby som rozobral celú pristrojovku...čital som to na nieakom fóre že su plasty kvalitné ale to vrzganie palubovky bolo spomenuté ako minus :(

dave1988
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 10.06.2014 21:18
Bydlisko: Košice/Ružomberok

Re: Vrzganie plastov

Príspevok od používateľa dave1988 »

Zdrav im chlapi, takze sa pripajam do klubu vrzgajucich passatov :D, ale s tym rozdielom ze tento vikend som na to prisiel. Pocas jazdy pri vysokych rychlostiach cosi rezonovaslo vnutri kovovy zvuk ako keby podlozka... pol roka na to nevime prist ale rozoberat som pristrojovku nechcel... vcera som umyval auto a ked som klepol po soferovom blatniku ozval sa ten isty zvuk.. este som to neotvaral nestihol som ale dam dole podblatnik a uvidime co najdeme :D ale uz viem ze sa to ozyva pri rychlosti odtial :) skuste poklepat mozno aj vy tam nieco najdete :)
Passat B6 77kw 2007

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"