Nefunkcny MFD

2005 - 20..

Moderátor: ejne

Napísať odpoveď
jozefb
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 11.07.2010 21:03

Nefunkcny MFD

Príspevok od používateľa jozefb »

Zdravim vsetkych, vlastnim passat B6 a prestal mi svietiť multifunkcny displej (medzi budikmi) - svietia len dve čiary. Obcas nabehne ale casom znova prestane fungovat. Bol som s tym v servise a tam mi povedali, že treba vymeniť komplexne nove budiky za cca 1100€ alebo repasovane za cca 500€. Prosim Vas vedel by mi niekto poradit lacnejsiu opravu. Za pomoc vopred dakujem.

Používateľov profilový obrázok
vwgolfsk
Pilot
Pilot
Príspevky: 882
Dátum registrácie: 26.03.2008 06:26
Bydlisko: ZA/BA

Re: Nefunkcny MFD

Príspevok od používateľa vwgolfsk »

jozefb napísal:Zdravim vsetkych, vlastnim passat B6 a prestal mi svietiť multifunkcny displej (medzi budikmi) - svietia len dve čiary. Obcas nabehne ale casom znova prestane fungovat. Bol som s tym v servise a tam mi povedali, že treba vymeniť komplexne nove budiky za cca 1100€ alebo repasovane za cca 500€. Prosim Vas vedel by mi niekto poradit lacnejsiu opravu. Za pomoc vopred dakujem.
ake mas budiky? pozri tu na fore, urcite najdes aj lacnejsie :wink: ak mas cerveny maxidot, tak do 50 eciek by si ich mal zohnat

jozefb
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 11.07.2010 21:03

Re: Nefunkcny MFD

Príspevok od používateľa jozefb »

Maxidot je cerveny -:)

Používateľov profilový obrázok
macko25
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 6711
Dátum registrácie: 07.09.2009 16:50
Bydlisko: niekde blizko Košíc

Re: Nefunkcny MFD

Príspevok od používateľa macko25 »

zoženies ho tu kde kolvek ... alebo rovno si tam daj farebne... tie pekne nove a mas po probleme...

jozefb
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 11.07.2010 21:03

Re: Nefunkcny MFD

Príspevok od používateľa jozefb »

Ako som cital MFD vydrzi od 7 do 12 rokov http://www.audidiely.eu/sk/maxi-dot-displeje/" onclick="window.open(this.href);return false; - ponukaju vymenu maxidotu za 80€ a montaz za 10€, ma niekto skusenosti s touto firmou?
A taktiez som na webe nasiel, ze pri vymene za nove farebne budiky je potrebne vymenit aj ovladaciu packu alebo ak je ovladanie na volante tak cely volant. Je to skutocne tak?

Používateľov profilový obrázok
macko25
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 6711
Dátum registrácie: 07.09.2009 16:50
Bydlisko: niekde blizko Košíc

Re: Nefunkcny MFD

Príspevok od používateľa macko25 »

to co si dal tu stranku ti vymenia len samotny dispej ...
jednoduchsie je vymenit cele budiky ... vymenu by si zvladol aj sam a pripadne nakodovanie a nastavenie funkcii možes aj dodatocne samozrejme aj uprava km ...
ak by si si dal farebne alebo biele budiky tak ti netreba menit nic... okrem gateway ktora nieje celkom nutna ale je dobre ju vymenit...

Používateľov profilový obrázok
sf777
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 207
Dátum registrácie: 10.09.2009 08:42
Bydlisko: Vranov nad Topľou

Re: Nefunkcny MFD

Príspevok od používateľa sf777 »

mate niekto takyto displej do pristrojovky v ponuke?
caf caf dik
Passat B8, 140kw, 6/2018, 2.0 TDI, DFHA, DSG 7°, 4Motion

Používateľov profilový obrázok
Petryk1
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1280
Dátum registrácie: 01.08.2012 20:01
Bydlisko: Košice

Re: Nefunkcny MFD

Príspevok od používateľa Petryk1 »

Ja mam, ale len do poloDot. Ak by niekto zhanal... Pozrui aj ceske forum, je tam toho viac v bazar.
VW Passat B8 110kW DSG Variant

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"