Ostrekovače

2005 - 20..

Moderátor: ejne

bejzo
Vodič
Vodič
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 11.10.2010 19:57
Bydlisko: Zvolen

Re: Ostrekovače

Príspevok od používateľa bejzo »

aha uz som daco nasiel... Cize musim dat dole koleso a podblatnik ak sa k nej chcem dostat??

Používateľov profilový obrázok
ejne
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 10741
Dátum registrácie: 06.06.2008 21:59
Bydlisko: SLC
Kontaktovať používateľa:

Re: Ostrekovače

Príspevok od používateľa ejne »

No skor dat dole naraznik je to istejsie
Najprv sa ucime chodit a hovorit. A neskor sa ucime sediet a drzat hubu
EX: VW Passat 2.0/103kw Sportline TDI = Moje presuvadlo
VW Passat 2.0/125kw Highline
Obrázok

bejzo
Vodič
Vodič
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 11.10.2010 19:57
Bydlisko: Zvolen

Re: Ostrekovače

Príspevok od používateľa bejzo »

ok skusim to. vdaka za radu... bude to asi dake tesnenie len, lebo ked nalejem nadrzku do plna tak trva asi taky tyzden dva kym vytecie...

Používateľov profilový obrázok
vwgolfsk
Pilot
Pilot
Príspevky: 882
Dátum registrácie: 26.03.2008 06:26
Bydlisko: ZA/BA

Re: Ostrekovače

Príspevok od používateľa vwgolfsk »

bejzo napísal:ok skusim to. vdaka za radu... bude to asi dake tesnenie len, lebo ked nalejem nadrzku do plna tak trva asi taky tyzden dva kym vytecie...
mne to unikalo cez motorcek ostrekov.... resp cez tesnenie motorceka a nadobky

Používateľov profilový obrázok
Hrasko
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2703
Dátum registrácie: 24.07.2009 16:06
Bydlisko: ...západ SVK

Re: Ostrekovače

Príspevok od používateľa Hrasko »

Uz sa to tu riesilo. 3C ma nestastne vedene hadicky a sa vedia vascinou predrat. Je mozne , ze si dalsi v poradi.
V beznádejnej situácii je po ruke vždy jedno riešenie : kladivo
3C Variant-(VdT)

bejzo
Vodič
Vodič
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 11.10.2010 19:57
Bydlisko: Zvolen

Re: Ostrekovače

Príspevok od používateľa bejzo »

Takze som sa nejako dostal az k motorceku ostrekovacov. Vymenil som tesnenie medzi nadrzkou a motorcekom, ale stale to unika... Myslite, ze ked vymenim motorcek tak to bude OK? Popripade je nejaka cast toho motorceka, ktora by mohla byt na vine a da sa vymenit?

Používateľov profilový obrázok
Grundo
Profík
Profík
Príspevky: 1049
Dátum registrácie: 24.06.2009 12:55
Bydlisko: Somárovce, okres Horná Nitra

Re: Ostrekovače

Príspevok od používateľa Grundo »

mal som podobný problém,mne sa však predrala hadička od motorčeka ostrekovača na okná, zle je to tam uchytené, stáva sa to pri viacnásobnej demontáži nárazníka, zvláštne bolo, že nepredralo samotnú hadičku ale práve tú bielu spojku, vyriešil som to priehľadným silikónom, tiež mi spočiatku mizla voda len po kvapkách, neskôr keď sa to už riadne zarezalo, tak zostávala mláka pod autom...u teba to bude možno podobne, pochybujem, že ti čerpadlo netesní, tam by ti len to tesnenie mohlo púšťať v ktorom je osadené, ja keď som menil motor na ostrek svetiel tak bolo voľné, zatmelil som to silikonom na okná :mrgreen: úprimnú sústrasť tomu čo to bude dávať dolu po mne :D..dobre ešte raz popozeraj hadičky od hora dolu ku nádržke a možno že ti netesní čidlo na nádržke
Passat 3C Variant 4MOTION Ten Dym Ignoruj :arrow: DPF OFF
Golf 4 SDI variant, Caddy 14D 1,6D, Polo III SDI (miesto parazlu) [/b] Sharan 1,9 BTB

bejzo
Vodič
Vodič
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 11.10.2010 19:57
Bydlisko: Zvolen

Re: Ostrekovače

Príspevok od používateľa bejzo »

No takze som este raz vymontoval ten motorcek. Vycistil som poriadne tu prechodku do nadrzky a vsetko naokolo, a tam kde by mohlo nieco z motorceku vytekat tak som to trochu "osetril" lepidlom na vodovodne trubky... :D Zatial to vyzera, ze uz je to OK...

Používateľov profilový obrázok
Grundo
Profík
Profík
Príspevky: 1049
Dátum registrácie: 24.06.2009 12:55
Bydlisko: Somárovce, okres Horná Nitra

Re: Ostrekovače

Príspevok od používateľa Grundo »

... a zistil si kadiaľ ti to vlastne tečie? či slizí či čo robí?.... aby ti to lepidlo vydržalo, lebo je tam menšie pnutie pri roztáčaní, silikonový tmel je predsa len elastickešjší
Passat 3C Variant 4MOTION Ten Dym Ignoruj :arrow: DPF OFF
Golf 4 SDI variant, Caddy 14D 1,6D, Polo III SDI (miesto parazlu) [/b] Sharan 1,9 BTB

bejzo
Vodič
Vodič
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 11.10.2010 19:57
Bydlisko: Zvolen

Re: Ostrekovače

Príspevok od používateľa bejzo »

No ja si myslim, ze pomohlo vycistenie tej prechodky a okolia... Sa mi zdalo, ze to odtial tieklo, ale preistotu som dal aj to lepidlo na motorcek... Robil som to len vcera a este som odvtedy ostrekovace nepouzil tak uvidim...

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"