ručna brzda

2005 - 20..

Moderátor: ejne

dano123456
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 05.12.2016 12:48

Re: ručna brzda

Príspevok od používateľa dano123456 »

ako rucnu nepouzivat ci auto nepouzivat?

Používateľov profilový obrázok
twisterpower
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1349
Dátum registrácie: 14.10.2007 17:03
Bydlisko: Michalovwce
Kontaktovať používateľa:

Re: ručna brzda

Príspevok od používateľa twisterpower »

Parkovaciu brzdu nepouzivat

Odoslané z Lenovo P70-A pomocou Tapatalku
VW passat variant 3c 2,0 tdi BMP+chip by janosik93, ex. VW golf 4, 1.9 Saugdiesel Direct Injection

01dodob
Vodič
Vodič
Príspevky: 74
Dátum registrácie: 17.06.2010 23:24
Bydlisko: Lučenec

Re: ručna brzda

Príspevok od používateľa 01dodob »

Celkovo sa nevyplaca teraz ked dost mrzne po odstavení auta vecer zapnut brzdu na noc. Rano to moze robit hluposti. Cez den ked sa auto pouziva , tak to nieje problem .

Používateľov profilový obrázok
macko25
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 6711
Dátum registrácie: 07.09.2009 16:50
Bydlisko: niekde blizko Košíc

Re: ručna brzda

Príspevok od používateľa macko25 »

Ziadne problemy s tym niesu ak je vsetko ok
Vacsi problem su lanovody v inych autach ako toto

Používateľov profilový obrázok
StanoBrozman
Vodič
Vodič
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 22.06.2015 21:54
Bydlisko: Klenovec

Re: ručna brzda

Príspevok od používateľa StanoBrozman »

Vsak ,.najprv skus vymenit gombik, mne to robilo tiez , najprv som si myslel ze.to su motorceky k.o. a vymenil som tlacidlo z indexom C predtym som mal index B, a ide ako.nic , proste tlacidla odchadzaju ,.skus toto najprv a ked nie tak potom uz je to horsia varianta. :(
PS: elektronicku rucnu pouzivam aj pri minus 25 a ziadny problem takze v pohode

Používateľov profilový obrázok
mitti
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 07.12.2013 21:07
Bydlisko: Skalica

Re: ručna brzda

Príspevok od používateľa mitti »

najjednoduchsia skuska je ze pojdes za kamaratom ktory ma tiez passata a prehodis si na skusku od neho jeho tlacidlo, vymena cca do 1min, a nic sa neda pokazit. Ak to nepomoze treba to riesit ako pisal macko, predsa s tym ma len vascie skusenosti kedze sa s tm denno denne stretava. Ale odchadzaju aj tlacidla s indexom C, mam znameho a tomus som uz menil.

TABIK
Vodič
Vodič
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 06.04.2009 09:29

Re: ručna brzda

Príspevok od používateľa TABIK »

Viem opravit to tlacidlo (5€) nezalezi na pismene. Len mi ho treba poslat alebo doniest. kontakt palco01@azet.sk alebo zoberiem staré tlačidlo, netreba vyhadzovat.
VW PASSAT 3C 2008 CBAB variant m6

Kutoo
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 20.01.2017 10:49

Re: ručna brzda

Príspevok od používateľa Kutoo »

TABIKa s opravou za 5,- eur môžem len a len odporučiť. Tiež som mal ten istý problém s tlačidlom a opravil mi ho za 1 deň. Super rýchli servis. Ešte raz Ďakujem.

yogi46
Vodič
Vodič
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 15.01.2011 16:04
Bydlisko: Bratislava

Re: ručna brzda

Príspevok od používateľa yogi46 »

Chlapci precital som uz velmi vela informacii o park. brzde, ale moj pripad som nenasiel........Rano som prisiel k autu bolo asi minus 10 stupnov, vlozim kluc, nastartujem v pohode a v tom sa mi rozsvietila oranzova kontrolka na palubovke s preciarknutym P. Upozornujem ze som rucnu v noci nemal zatiahnutu......Tak som vyrazil, za chvilku som rucnu zapol vypol, zapol vypol.....proste normalne funguje tlacitko neblika, nic nepiska rucna normalne funguje !en stale svieti ta kontrolka.. znamy v servise mi to napojil na pc a vycital tam ze mam odidenu RJ rucnej brzdy, ale ako moze fungovat rucna brzda ked je odidena RJ???? Mohlo to odist tym nastartovanim v mraze?? Tak som mu povedal nech to len normalne vymaze ale on mi tvrdil a ja som to na PC videl ze sa tato chyba neda vymazat.....vsetko vymazalo okrem chyby RJ EPB......Tak neviem vsetko funguje aj s ``umretou`` RJ??? Nechapem nemate nejaky typ?? Dakujem

Používateľov profilový obrázok
macko25
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 6711
Dátum registrácie: 07.09.2009 16:50
Bydlisko: niekde blizko Košíc

Re: ručna brzda

Príspevok od používateľa macko25 »

Ano je to mozne... je to na dlhe rozpravanie ale moze byt

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"