ručna brzda

2005 - 20..

Moderátor: ejne

danasm
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 18.06.2014 17:03

Re: ručna brzda

Príspevok od používateľa danasm »

Aké informácie ešte treba poskytnúť okrem kompletného výpisu diagnostiky v PDF, presného typu auta, foto RJ, najpodrobnejší slovný popis závady a správania aký viem napísať, a dosah km okolo Trnavy ? Všetko je v mojom poste na ktorý som odkazoval v mojich ďalších postoch aj hypertextovo aj v CODE. Ak je treba ešte niečo, nieje problém.
Žiadne blúdenie v linkoch neprichádza do úvahy. Diagnostika je PDF súbor veľký 4,5 MB, ako prílohu na fórum mi takú veľkosť neberie, takže ako som to mal vyriešiť ? Dal som to na ulozto, odkiaľ si to vie stiahnuť snáď naozaj každý. Jediné čo som možno dať nemusel sú odkazy na prvé linky na ebay, ktoré som našiel.
Polemika o ABS, no dajme tomu že napísanie názoru, že si nemyslím, že typ ABS bude mať vplyv na to číslo "Made in Germany XYZ", je polemikou. Ale tá je docela prospešná.
Ja žiadnu inú RJ nemám, keby som mal, tak skúsim, no si ďalší čo si myslí že by to mohlo ísť s iným číslom "Made in Germany", takže sme už traja :)
Chlapi, zatiaľ Vám veľmi pekne ďakujem, ale musím sa vrátiť k práci, takže si Vás omrknem najskôr zajtra.
Inak možno na budúci víkend to bude rozlusknuté, uvidíme podľa času a naplnenia jedného prísľubu.
Pekný večer zatiaľ prajem.
B6 103 kW Comfort Sedan 2007
B8 140 kW HighLine Variant 2016

Používateľov profilový obrázok
macko25
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 6711
Dátum registrácie: 07.09.2009 16:50
Bydlisko: niekde blizko Košíc

Re: ručna brzda

Príspevok od používateľa macko25 »

Asi si necital pozorne... Opat tu riesis nepodstatne...
Cez mobil kde som na fore viac ako cez pc sa behat po hyperlinkoch len tazko da...
Posli mi do spravy vypis z diag a pozriem ked budem pri pc...

Používateľov profilový obrázok
macko25
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 6711
Dátum registrácie: 07.09.2009 16:50
Bydlisko: niekde blizko Košíc

Re: ručna brzda

Príspevok od používateľa macko25 »

Farao: je to uplne jednoduche...
Treba vypis z diag... To je zaklad... Ale podla toho co pises je to rj epb v koncoch... A tu opat plati coje pisane vyssie o epb...

Používateľov profilový obrázok
farao
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 296
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:22
Bydlisko: Bratislava

Re: ručna brzda

Príspevok od používateľa farao »

a preco B tlacitko funguje a C nie? uz je to na nervy cele

vw passat b6
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 24.11.2013 21:27
Bydlisko: Topolcany

Re: ručna brzda

Príspevok od používateľa vw passat b6 »

caves tiez som menil tlacitko z Bckoveho na Cckove ze pre lepsi pocit aby som sa nebal ked su tie Cckove najspolahlivejsie no bol som nemilo prekvapeny zacalo mi to vyhadzovat chybu tiez a neslo zabrzdit pricom som pred tym nemal ziadny problem z Bckovim a zistil som to ze je to len tym Cckovim tlacitkom ked dam spat Bckove slape ako hodinky a nie som sam uz sme si viaceri tak pisali ze sme zmenili B za C a vsetkym nam to zacalo vyhadzovat chybu inak mam 1.9tdi 77kw bxe 2007

danasm
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 18.06.2014 17:03

Re: ručna brzda

Príspevok od používateľa danasm »

Už som to raz písal, ale skúsim ešte raz. Nikto teda nevie, čím by to mohlo byť, že nové C-čkové tlačítko sa v palubke zasekáva ? Ostane tam zatlačené, musím po ňom poklepať aby vyskočilo. Keď je celý vypínač vonku z palubky, v ruke, tak sa stláča aj vracia v poriadku. V palubke zadŕha. Na pohľad je rovnaké ako B.
B6 103 kW Comfort Sedan 2007
B8 140 kW HighLine Variant 2016

vw passat b6
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 24.11.2013 21:27
Bydlisko: Topolcany

Re: ručna brzda

Príspevok od používateľa vw passat b6 »

to stym vracanim a zasekavanim treba si zobrat trebars nieco ako bankomatova karta a pobehat tym jemne po hranach tlacitka tej casti co beha do palubky a von na tom plaste je obcas malinky vystupok umeli od vyroby tou kartou sa to zarovna odlupi a potom uz vyskakuje ako ma

Používateľov profilový obrázok
farao
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 296
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:22
Bydlisko: Bratislava

Re: ručna brzda

Príspevok od používateľa farao »

skor by som povedal ze Ckovy je trocha mensi a este aj odflaknutejsi co sa tyka vyzoru. lahsie sa rozpadne. vw setri na vsetkom a kvalita nikde

Vlado 14
Profík
Profík
Príspevky: 1061
Dátum registrácie: 29.09.2011 21:53
Bydlisko: MY

Re: ručna brzda

Príspevok od používateľa Vlado 14 »

ja som tiez menil za C a uz sa stalo ze pri odbrzdeni vypisal zavada na parkovaci brzde,no opetovnom odbrzdeni odbrzdil a vsetko OK,odvtedy to slape,menene asi pred pol rokom

danasm
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 18.06.2014 17:03

Re: ručna brzda

Príspevok od používateľa danasm »

Zdravím.
Mám doma konečne inú RJ EPB. Môžem si to prehodiť aj sám ? Ak áno, ako sa dostanem k starej ? Nemôžem nikde nájst žiaden návod. Ani google ani youtube mi zatiaľ nepomohol :(. Nemali by ste nejaký návod po lopate, obrázkový či video ? Nerád by som niečo polámal.
Bude treba niečo aj cez počítač nakódovať ?

PS: Aby ste nemuseli hľadať dozadu, tak jedná sa o B6, vadná RJ.
B6 103 kW Comfort Sedan 2007
B8 140 kW HighLine Variant 2016

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"