poškodený zámok riadenia

2005 - 20..

Moderátor: ejne

Používateľov profilový obrázok
ejne
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 10742
Dátum registrácie: 06.06.2008 21:59
Bydlisko: SLC
Kontaktovať používateľa:

Re: poškodený zámok riadenia

Príspevok od používateľa ejne »

v ZV robota ako som pisal 40 eur v origu myslim
Najprv sa ucime chodit a hovorit. A neskor sa ucime sediet a drzat hubu
EX: VW Passat 2.0/103kw Sportline TDI = Moje presuvadlo
VW Passat 2.0/125kw Highline
Obrázok

Jerry
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 209
Dátum registrácie: 09.05.2009 23:30
Bydlisko: Bratislava

Re: poškodený zámok riadenia

Príspevok od používateľa Jerry »

takze chlapi az vcera som si dal vymenit ten zamok riadenia, vsetko zase v poriadku, auto mi nevypisuje ziadne hlasky, neblika ziadna kontrolka a ja som nadmieru spokojny. To preto lebo cena bola velmi dobra. Sice nie ako ste pisali ze 40 € za robotu (niekde v ZV) ale nie ani 250 € ako mi nacenil iba robotu panko v IMPA (co mi tu kolega odporucal) a ani 230 € ako mi nacenil robotu technik v Porsche na Vajnorskej (kde som sa ja zastavil spytat sa). Robotu som mal za 100 € (bez par centov). Takze dost brutalny rozdiel napr. s tou IMPA.!
No a kde som bol? V BOATe na Vajnorskej. Opat zacnem navstevovat tento servis pravidelne. Velmi prijemni ludia (co sa neda povedat o tom Porsche), a teda velmi prijemna cena. Hlavne sa nesnazili ani dostat na tu predpokladanu cenu zakazky, co sa inde uplne zazrakom na nu vzdy presne dostanu. Dohromady som mal nacenenych 230 € a vypytali 209,04 € (cize 99,84 ta robota, 101,4 zamok a 7,8 drobny material).

Takze ja odporucam ostatnym v Bratislave BOAT (minimalne na vymenu zamkov riadenia) :-)

Používateľov profilový obrázok
Jelko4
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5420
Dátum registrácie: 13.08.2008 18:48
Bydlisko: medzi TT a PN

Re: poškodený zámok riadenia

Príspevok od používateľa Jelko4 »

no si mal asi stastie teda, ja som tam bol raz a tak neprijemny personal ze som odtial isiel rovno prec...
Passat 3C 2.0tdi sportline, Alhambra 2.0 tdi stylance

Jerry
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 209
Dátum registrácie: 09.05.2009 23:30
Bydlisko: Bratislava

Re: poškodený zámok riadenia

Príspevok od používateľa Jerry »

Jelko4 napísal:no si mal asi stastie teda, ja som tam bol raz a tak neprijemny personal ze som odtial isiel rovno prec...
kto bol neprijemny? Kedysi davno tam bol Hruska a Nosek. Teraz je tam Nosek a Kosna ako prijimaci technici, vsetci bez chyby. A ten dlhovlasy chalan co robi nahradne diely, ten je extra mily, a je tam uz pekne dlho, lebo si ho pamatam este zpred 4 rokov.
Mozno si narazil na niekoho kto nemal svoj den, ale lepsie ako ktorekolvek Porsche (ci Dolnozemska, ci Vajnorska). Tam ma uz tolko krat oklamali alebo chceli oklamat na vyske ceny zakazky, ze hruza. Proste tam robia z cloveka chuja a az ked zistia ze tomu trosicku rozumie, tak sa stiahnu, ale oni sami tomu ani nerozumeju, to som si isty, pretoze nikdy mi na nic prijimaci technik nevedel odpovedat.
Kdezto s panom Boate sme sa dost o problematike tychto Passatov pobavili.

No a spat k teme. Ten stary zamok riadenia som si nechal a keby ho niekto z nejakeho dovodu chcel (rozobrat a pohrat sa s nim), nech sa prihlasi. Inak on bol aj funkcny v tom zmysle, ze mne nezamykal, cize ja som normalne fungoval narozdiel od tych ktorym sa pokazil v zamknutej polohe a auto nenastartovali.

Jerry
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 209
Dátum registrácie: 09.05.2009 23:30
Bydlisko: Bratislava

Re: poškodený zámok riadenia

Príspevok od používateľa Jerry »

no novy zamok ma len tri mesiace a uz sa raz ozval. Zase neprijemna hlaska na displeji "Zamok rizeni -Servis" a blikanie kontrolky volantu pri vytiahnuti klucika zo skrinky. Ale vsetko ide dalej a odvtedy nic, tak som na pochybach, ci je to predzvest, ze sa zase poserie. Ale tri mesiace je dost malo.

Používateľov profilový obrázok
Hrasko
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2703
Dátum registrácie: 24.07.2009 16:06
Bydlisko: ...západ SVK

Re: poškodený zámok riadenia

Príspevok od používateľa Hrasko »

Ved keby aj odisiel , na novy mas predsa zaruku.
V beznádejnej situácii je po ruke vždy jedno riešenie : kladivo
3C Variant-(VdT)

Používateľov profilový obrázok
janosik93
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5253
Dátum registrácie: 12.06.2008 22:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: poškodený zámok riadenia

Príspevok od používateľa janosik93 »

presna tak. máš zaruku 2 roky na material. no mne sa ešte nestalo aby sa späť vrátil nejaky stlpik riadenia. to som ich robil už stovky. sem tam k tomu nejaka komfortka inak klud. mením stale aj dva napajacie rele , zvyknu odchádzať. niekedy sa k tomu prida aj spinacia skrinka. v robote to mením, ale viem ju aj opraviť :-)
Akcia Chiptuning EDC15, EDC16 .Info SS. , Plnenie klimatizácie ,čistenie turba, opravy autoelektriky,diagnostika, vrátenie SW po akcii dieselgate, diagnostika, zmena km, prispôsobenie Immo atd...

Jerry
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 209
Dátum registrácie: 09.05.2009 23:30
Bydlisko: Bratislava

Re: poškodený zámok riadenia

Príspevok od používateľa Jerry »

viem, ze mam zaruku ... ale tie neprijemnosti, keby sa to zase posralo ... ale iba ten jediny krat sa to ozvalo, a odvtedy bol zase klud.
Inak je super, ze tu je niekto kto nie je len uzivatel, ale je servisman a opravy priamo riesi aj v robote a vie povedat ako veci chodia. Skoda, ze si tak daleko janosik. Ludia, je tu na fore niekto, kto pracuje v servise v Bratislave?

Používateľov profilový obrázok
janosik93
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5253
Dátum registrácie: 12.06.2008 22:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: poškodený zámok riadenia

Príspevok od používateľa janosik93 »

akurát som v BA :-) na školení
Akcia Chiptuning EDC15, EDC16 .Info SS. , Plnenie klimatizácie ,čistenie turba, opravy autoelektriky,diagnostika, vrátenie SW po akcii dieselgate, diagnostika, zmena km, prispôsobenie Immo atd...

Jerry
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 209
Dátum registrácie: 09.05.2009 23:30
Bydlisko: Bratislava

Re: poškodený zámok riadenia

Príspevok od používateľa Jerry »

no fajn ... tu Ti asi nemam ako zverit auto do servisu :lol:

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"