Drncanie vnutry bezpecnostnych pasov ako je stredovy stlpik

2005 - 20..

Moderátor: ejne

Používateľov profilový obrázok
mobilik
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17006
Dátum registrácie: 08.05.2008 14:59
Bydlisko: Neďaleko Košíc
Kontaktovať používateľa:

Re: Drncanie vnutry bezpecnostnych pasov ako je stredovy stl

Príspevok od používateľa mobilik »

A este jedna vec, kedze tam je airbag, tak ja by som tam ziadne molitany ani nic ine nedaval, predsa airbag vystreluje a aby sa to tam o nieco nechytlo ten molitan a nedalo ti nieco popapuli v krizovej situacii. Nieje to sranda. :wink:
Mobilikov kabroš mk1
Fotky zo zrazov a akcií VW klubu tu!
Montáž, poradenstvo a inštalácie fotovoltaických systémov, ohrevov vody a FV elektrárni.

juri310
Vodič
Vodič
Príspevky: 128
Dátum registrácie: 13.02.2012 16:05
Bydlisko: PK

Re: Drncanie vnutry bezpecnostnych pasov ako je stredovy stl

Príspevok od používateľa juri310 »

musim sa ospravedlnit macko 25 prepac.....dole klobuk....koukam ako puk... len clovek sa toho boji ci nieco neodlomi a bude to este horsie...skoda ze si tak daleko..
mozno by si pomohol... :adr:

Používateľov profilový obrázok
macko25
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 6711
Dátum registrácie: 07.09.2009 16:50
Bydlisko: niekde blizko Košíc

Re: Drncanie vnutry bezpecnostnych pasov ako je stredovy stl

Príspevok od používateľa macko25 »

prejdi si zopar foto v mojej teme vela ti to pomože... a ides mi pivo...!!! hiihihi...

juri310
Vodič
Vodič
Príspevky: 128
Dátum registrácie: 13.02.2012 16:05
Bydlisko: PK

Re: Drncanie vnutry bezpecnostnych pasov ako je stredovy stl

Príspevok od používateľa juri310 »

aj 2 heh

juri310
Vodič
Vodič
Príspevky: 128
Dátum registrácie: 13.02.2012 16:05
Bydlisko: PK

Re: Drncanie vnutry bezpecnostnych pasov ako je stredovy stl

Príspevok od používateľa juri310 »

Takze dal som sa na to... Postup som zvolil ako mi hovoril macko 25. Dostal son sa tam je tam nejaka plynova bombicka + plast ktory bol pri tom a bol dobre pripevneny o konstrukciu auta a isiel som sa aj previezt a nepocul som nic tak uvidim co to spravy
zajtra.. Je mozne ze ten zvuk sa prenasa no neverim tomu dodnes... Uvidim zajtra... Ta plynova bombicka to nemoze robit? :adr:

Používateľov profilový obrázok
jurino
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 18.12.2010 15:36
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: Drncanie vnutry bezpecnostnych pasov ako je stredovy stl

Príspevok od používateľa jurino »

juri310 napísal:Takze dal som sa na to... Postup som zvolil ako mi hovoril macko 25. Dostal son sa tam je tam nejaka plynova bombicka + plast ktory bol pri tom a bol dobre pripevneny o konstrukciu auta a isiel som sa aj previezt a nepocul som nic tak uvidim co to spravy
zajtra.. Je mozne ze ten zvuk sa prenasa no neverim tomu dodnes... Uvidim zajtra... Ta plynova bombicka to nemoze robit? :adr:

Zdravím .. pripojím sa aj ja do debaty. Tento problém mám presne aj ja B čkový stĺpik pri vodičovi a presne v úrovni uší.. takže naozaj nepríjemná a otravná záležitosť . je to také cvakanie, niekedy rýchlejšie niekedy pomalšie a naozaj len pri vonkajších teplotách nad 25 stupňov.
striekanie sprejov malo vždy len dočasný účinok....
Takže "juri310" budem pozorne sledovať tvoje príspevky . verím že sa ti to podarí odstrániť. ...( a následne aj mne :D )

Používateľov profilový obrázok
Mar3kkk
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 03.02.2012 10:02
Bydlisko: tam odkial su VW Made in Slovakia

Re: Drncanie vnutry bezpecnostnych pasov ako je stredovy stl

Príspevok od používateľa Mar3kkk »

Ja som cez vykend robil skyline tak buduci uz to snad stihnem aj ja kuknut, ale vobec by som sa nenahneval ak by sa tu skorej definovala pricina :-)
Obrázok
....................................PASSAT 3C VARIANT......................................

juri310
Vodič
Vodič
Príspevky: 128
Dátum registrácie: 13.02.2012 16:05
Bydlisko: PK

Re: Drncanie vnutry bezpecnostnych pasov ako je stredovy stl

Príspevok od používateľa juri310 »

tak ako borci ? niekto opravil to drncanie ? blizi sa leto a u mna to znovu zacalo...:(

Používateľov profilový obrázok
Tony_3C
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 321
Dátum registrácie: 09.01.2014 11:35
Bydlisko: Bratislava

Re: Drncanie vnutry bezpecnostnych pasov ako je stredovy stl

Príspevok od používateľa Tony_3C »

pripajam sa aj ja. aj ja mam tento isty problem Bckový stlpik pri vodicovi v urovni usi... je to cvakanie akoby nejaka strunka tam bola zapadnuta, este to nemam poriadne odsledovane ci to suvisi s vonkajsiou teplotou ale je to dost neprijemne!
skusal som sa dostat pod ten plast ako je nastavovanie vysky pasu ale nakoniec som to vzdal. ale serie ma to viac a viac :) takze sa pustim do stlpika a rozoberem hornu cast tapacu a uvidim... urcite to nechcem riesit molitanom, ako bolo hore pisane kvoli airbagu...
"juri310" verim ze sa ti to podari skor odstranit ako mne, aby som mal presny navod ako na to! :)
VW passat 3C variant 1.9 TDi rv:2006

Používateľov profilový obrázok
Mar3kkk
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 03.02.2012 10:02
Bydlisko: tam odkial su VW Made in Slovakia

Re: Drncanie vnutry bezpecnostnych pasov ako je stredovy stl

Príspevok od používateľa Mar3kkk »

Mne to robi samotny obklad,ked som ho dal dole pohybal narazil spat odvtedy to je ok
Obrázok
....................................PASSAT 3C VARIANT......................................

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"