vodičove dvere sa nedajú otvoriť

2005 - 20..

Moderátor: ejne

Používateľov profilový obrázok
justin kapustin
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 579
Dátum registrácie: 07.07.2012 17:02
Bydlisko: Kysucký Lieskovec

Re: vodičove dvere sa nedajú otvoriť

Príspevok od používateľa justin kapustin »

opet zauradovala zima zas a to same ako minulu zimu akurat minulu to bola seferova strana. z vonku nejdu otvorit spolujazdcove dvere klucka ide lahko vymenit tiahlo ci nie? ked som kupoval auto bolo po zime jar a malo to na dvoch dverach aj na tychto apolujazdcovych chlapik co my ho predal to dal urobit no vymenit a je to zas podla mna je to zbytone menit rozobrat a zastrcit tiahlo alebo co tam bude vyskcene co poradite?

mimochodom minuly rok my to urobil ten jeden japonec Samosato ked sa trochu oteplilo

baxxter222
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1409
Dátum registrácie: 10.04.2010 08:08
Bydlisko: okres Ružomberok,SK

Re: vodičove dvere sa nedajú otvoriť

Príspevok od používateľa baxxter222 »

bud sa to samo alebo vymenit cele lanko s boudenom.pri klucke vonkajsej je velmi mala pravdepodobnost ze by vyskocilo lanko.pri vnutornej klucke je pravdepodobnost vacsia.ale aj tak zistis ked urobis uplny demont dvery teda vnutornej casti dveri.
http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=102&t=17250" onclick="window.open(this.href);return false;

Používateľov profilový obrázok
macko25
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 6711
Dátum registrácie: 07.09.2009 16:50
Bydlisko: niekde blizko Košíc

Re: vodičove dvere sa nedajú otvoriť

Príspevok od používateľa macko25 »

mne to robi ked je velka zima 2x otvorim a zatvorim dvere a je to OK ...

Používateľov profilový obrázok
justin kapustin
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 579
Dátum registrácie: 07.07.2012 17:02
Bydlisko: Kysucký Lieskovec

Re: vodičove dvere sa nedajú otvoriť

Príspevok od používateľa justin kapustin »

no bude to asi pri vonkajsej prave lebo ide lahunko akoby naprazdno oproti ostatnym trom

lubinoz
Vodič
Vodič
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 07.09.2009 09:49
Bydlisko: Sk,Žilinsky kraj,CA

Re: vodičove dvere sa nedajú otvoriť

Príspevok od používateľa lubinoz »

Mne to začalo pred dvoma rokmi myslim jedny dvere,minulu zimu myslim už troje,ale vždy sa to nejak otvorilo.
Vravel som si že cez leto vymenim lanka na všetkych dverach,ale nevyšlo.Tak som sa bal tento rok vôbec otvorit dvere,ale musim zaťukať,tuto zimu sa mi to nastalo ani raz.Nerobil som s tim nič,jedine v lete bolo autičko odstavene dva tyžne v Bratislave na slniečku-že ba sa tam vysušilo?Lebo inač ho mavam v garaži,ale tuto zimu ešte v garaži nebolo a mali sme tu už aj -20 stupnov.Dvere sice mali problem otvoriť ale to bolo tym že boli primrznuté ale s lankom respektive klučkou nebol problem.
Chcel som sa preto spytat či problem nevznika nahodou ked je auto v garaži potom vonku na mraze,potom zase v garaži a zase na mraze.
Podotykam že ked mi to minulu zimu robilo tak v garaži rano nie.
12/2005,VW Passat 3C Variant 2.0 TDI 4M,103 kW

Používateľov profilový obrázok
justin kapustin
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 579
Dátum registrácie: 07.07.2012 17:02
Bydlisko: Kysucký Lieskovec

Re: vodičove dvere sa nedajú otvoriť

Príspevok od používateľa justin kapustin »

dnes odmek a dvere funguju netreba sa s tym jebat treba ist s autom do tepla je to vybavene si myslim

Používateľov profilový obrázok
georgy04
Pilot
Pilot
Príspevky: 727
Dátum registrácie: 06.03.2012 19:15
Bydlisko: Humenné

Re: vodičove dvere sa nedajú otvoriť

Príspevok od používateľa georgy04 »

Tiez sa mi stalo, ked som raz dosiel k autu odomkol idem otvorit a klucka naprazdno. Hned som vedel ktora bije, tak som dvere otvaral z vnutra, az kym som sa nezabudol a neotvoril z vonku a asi o 10min si uvedomil, ze spravilo sa to samo. A tiez ked som po kupe auta skusal odomknut servisnym klucom tak to nefungovalo a to som skusal viac krat a minule napodiv som isiel ukazat kolegovi ako mi to neodomika a bauch. Uz to odomika :grin:

Odoslané z môjho LT18i

Používateľov profilový obrázok
atrigon
Pilot
Pilot
Príspevky: 876
Dátum registrácie: 19.11.2011 12:17
Bydlisko: MI

Re: vodičove dvere sa nedajú otvoriť

Príspevok od používateľa atrigon »

sakra tak mne zas hapruju lave zadne dvere,
vcera som auto oplachoval na vapke a asi tam nieco navlhlo, tak pockam mozno mi to zajtra samo sato opravi :D
a ked nie tak ma caka rozoberanie tapaciru :(
inak skusal som aj rusky sposob, ale tentokrat to nepomohlo, rok bol klud a zas ma to auto rozculuje

ked som po odomknutí tahal klucku najprv mi to islo tak dost tuho a s vacsim odporom ale dvere sa neotvorili.....a ked som potiahol druhy krat tak uz to islo lahlo a len s lahkym odporom, ako by som tam vo vnutri nieco potiahol a ono sa to tam zadrelo ci co a uz nechcelo ist spät.
Asi to bude tym lankom, len ako to vymenit, ked som to este nemal rozobrate...... :?

Používateľov profilový obrázok
atrigon
Pilot
Pilot
Príspevky: 876
Dátum registrácie: 19.11.2011 12:17
Bydlisko: MI

Re: vodičove dvere sa nedajú otvoriť

Príspevok od používateľa atrigon »

uz to funguje.
pomohlo pohrat sa s kluckou vonku a zaroven aj s kluckou vo vnutri,
pri zatahovani za klucky som postupne citil ako sa vracia ten odpor do vonkajsej klucky.

SaRa
Vodič
Vodič
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 24.08.2009 18:37
Bydlisko: Senica

Re: vodičove dvere sa nedajú otvoriť

Príspevok od používateľa SaRa »

problem s vodicovými dverami, 3x buchnutie nad kluckou a ide to. riesim to tiez kazdu zimu.

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"