Športový podvozok Passat Variant

2005 - 20..

Moderátor: ejne

Používateľov profilový obrázok
ejne
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 10741
Dátum registrácie: 06.06.2008 21:59
Bydlisko: SLC
Kontaktovať používateľa:

Re: Športový podvozok Passat Variant

Príspevok od používateľa ejne »

sportovy podvozok od vyrobi ma pruziny a aj tlmic plynovokapalinovy a obe su urcene pre sportovy podvozok .
a existuje este aj podvozok pre zle cesty ale ten ej ovela vissi ako klasicky
Najprv sa ucime chodit a hovorit. A neskor sa ucime sediet a drzat hubu
EX: VW Passat 2.0/103kw Sportline TDI = Moje presuvadlo
VW Passat 2.0/125kw Highline
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Mar3kkk
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 03.02.2012 10:02
Bydlisko: tam odkial su VW Made in Slovakia

Re: Športový podvozok Passat Variant

Príspevok od používateľa Mar3kkk »

Ma niekto nahodene neorigo nastavitelny podvozok? nasiel som nieco je to sice Made in Germany od firmy tuningart ale moc tomu za tu cenu neverim...
http://aukro.cz/sportovni-podvozek-stav ... 35450.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázok
....................................PASSAT 3C VARIANT......................................

Používateľov profilový obrázok
farao
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 296
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:22
Bydlisko: Bratislava

Re: Športový podvozok Passat Variant

Príspevok od používateľa farao »

to by som tam urcite nedal ale tak vyzerat to bude dobre :D ked uz dole tak trocha zainvestuj

Používateľov profilový obrázok
Mar3kkk
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 03.02.2012 10:02
Bydlisko: tam odkial su VW Made in Slovakia

Re: Športový podvozok Passat Variant

Príspevok od používateľa Mar3kkk »

Ma to vobec niekto na variante o kom viete ? :-)
Chcel by som to najma preto lebo pri R18 je vidiet ze vzadu je koleso takmer na hrane blatniku a v predu mu chyba aj 4cm a to pri uplne prazdnom kufri ked to nalozim tak vznika Skoda efekt :-D
Viem ,ze v predu su vzdy vacsie obluky na blatnikoch ale vyzera to hlupo, pri R17 si to clovek absolutne nevsimne..
Podvozok mam uplne zakladny,a ten zadok uz je casom mozno aj unaveny..
Mozno by stacilo len dozadu kupit new pruziny..
Ked pozeram sportove podvozky stale tam je vacsinou symetricky P/Z -30mm,preto vymyslam nastavitelny 30-70mm :-/
Obrázok
....................................PASSAT 3C VARIANT......................................

Používateľov profilový obrázok
asinko
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1267
Dátum registrácie: 10.08.2008 18:21
Bydlisko: Bratislava-okolie

Re: Športový podvozok Passat Variant

Príspevok od používateľa asinko »

ja mam pruziny eibach a maximaaalna spokojnost ..... :) ked uz podvozok kvalitny a nie smejd, tak tie stoja okolo 1200€ to mas tusim street comfort
ObrázokObrázokObrázokUplatnenie zľavy do 38%

Používateľov profilový obrázok
z.devil
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 440
Dátum registrácie: 23.10.2009 19:22
Bydlisko: Zilina

Re: Športový podvozok Passat Variant

Príspevok od používateľa z.devil »

Keď podvozok tak jednoznačne už kvalitu ,stým súhlasím z asinkom no treba si hlavne uvedomiť čo od podvozku očakávaš
Buď chceš dať len k zemi alebo aj zachovať komfort
KW street komfort je hlavne o zachovaní čo najlepšieho komfortu, šteluješ výšku aj tuhosť ,treba sa rozhodnúť aj podľa toho načo auto využívaš či len na bežné jazdenie ,každodenné, jazdíš sám z rodinou atd.
To všetko treba zvážiť a podľa toho vybrať čo ti bude najviac vyhovovať ,netreba sa unáhliť

Používateľov profilový obrázok
synak
Vodič
Vodič
Príspevky: 193
Dátum registrácie: 08.07.2008 08:46
Bydlisko: BA

Re: Športový podvozok Passat Variant

Príspevok od používateľa synak »

..trochu to tu ozivim.. chcel by som poriesit problem ktory ma dost stve.. pri prudsich rozjazdoch hlavne ked kolesa niesu uplne rovno a je mokra cesta (vyjazd/rozbeh z vedlajsej atd. ) zacnu kolesa odskakovat, mlatit o dorazy a stratia trakciu.. (robi to od novoty cize volami na podvozku to nebude) ..mam za to ze je to makkym naladenim serioveho podvozku a dufam ze by som to poriesil upravou pruzin/tlmicov.. nejde mi o znizenie (tym som si uz presiel na Golfe- stelovak ) ani o performance ( na e90 som mal H&R + Bilstein B8) , z toho som uz vyrastol a jedine co chcem je odstranit toto debilne chovanie predokolky, aj na ukor znizenia komfortu.. preto ma zaujima ci sa niekomu eliminoval tento jav napr. iba vymenou pruzin za tvrdsie atd..
Touareg 2016
ex: Passat B7
ex: BMW e90 330i
ex: VW Golf 5
ex: Mazda 6
ex: Mazda 323F

Používateľov profilový obrázok
sejdzo
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 399
Dátum registrácie: 07.07.2011 19:20
Bydlisko: Stara Lubowna-(BA)

Re: Športový podvozok Passat Variant

Príspevok od používateľa sejdzo »

Mar3kkk napísal:Ma to vobec niekto na variante o kom viete ? :-)
Chcel by som to najma preto lebo pri R18 je vidiet ze vzadu je koleso takmer na hrane blatniku a v predu mu chyba aj 4cm a to pri uplne prazdnom kufri ked to nalozim tak vznika Skoda efekt :-D
Viem ,ze v predu su vzdy vacsie obluky na blatnikoch ale vyzera to hlupo, pri R17 si to clovek absolutne nevsimne..
Podvozok mam uplne zakladny,a ten zadok uz je casom mozno aj unaveny..
Mozno by stacilo len dozadu kupit new pruziny..
Ked pozeram sportove podvozky stale tam je vacsinou symetricky P/Z -30mm,preto vymyslam nastavitelny 30-70mm :-/
Teraz som z tym dobojoval. Po kupe B7 ma stvalo hnet na zacatku ze zadok nizsi. Ako vravis skoda efekt. Na komforte vsetko v poridku. Tak som kupil nove pruziny kayaby. A ten zadok vystrelilo tak vysoko ze sa mi az nepaci. Na zataz je to pohode( dovolenka plne auto kus klesne do tej vysky co som si predstavoval) ale ked mas len par veci tak to moc vysoko. Na zakrutach to uz neni prave orechove. Tak asi sa vratim ku povodnim pruzinam.
Passat variant B8 2.0biTDI 176kw 7A 2015
Passat variant B7 2.0TDI 103kw. CFFB"12,6q
EX PASSAT VARIANT 1.9TDI.PD,96kw,5q,AWX,2001. EGR-off__________________
ked chceš niečo mať - musiš niečo stratit
za rychlost sa plati (najlepsie eurami)

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"