Problem s dverami

2005 - 20..

Moderátor: ejne

Napísať odpoveď
adrian2008
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 25.12.2010 22:35

Problem s dverami

Príspevok od používateľa adrian2008 »

Passat 2006. Vcera som na aute zo zvedavosti skusil otvorit dvere pomocou manualneho kluca v dialkaci. Ci to funguje. dal som dole kryt na klucke vopchal kluc,otvoril a potom zatvoril dvere.Hovorim si super,dobré vediet.Takze som kluc strcil naspet do dialkaca a pomocou dialkaca som odomkol auto.Chytim klucku ze otvorim dvere,neotvaraju sa.Spolujazdcove ano aj obe zadne ale vodicove z vonka nie iba zvnutra!Takze som to skusil tak isto pomocou manualneho kluca aj na opacnej strane vodica ale tam to funguje!Myslim si, ze sa tam pokazila nejaka mechanika lebo klucka nereaguje vobec na potiahnutie (zvonka).Tak a co teraz(servis)? Poradte prosim.

Používateľov profilový obrázok
macko25
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 6711
Dátum registrácie: 07.09.2009 16:50
Bydlisko: niekde blizko Košíc

Re: Problem s dverami

Príspevok od používateľa macko25 »

mne sa to stalo nedávno akurát že som neskúšal s kľúčom ako ty ale normálne prídem ku auta otvorím diaľkovým a moje dvere nič zamknem otvorím znova a uz ide na diab na diag bolo že nejaka sproradicka chyba zamku a tak na okraj v ten deň bola riadna zima možno to bolo tým

baxxter222
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1409
Dátum registrácie: 10.04.2010 08:08
Bydlisko: okres Ružomberok,SK

Re: Problem s dverami

Príspevok od používateľa baxxter222 »

velmi casta chyba na passatoch.vydrbe sa tiahlo alebo ako to nazvat.su rozne sposoby ako to opravit.
dnes som dal dole zamok dveri aj klucku ale aj tak som na nic neprisiel musim dat dole tapacir.k tomu lanku co je uvolnene z klucky tak k nemu sa s predu nedostanem.tu je tema kde sme to rozoberali.skus podla toho.

tu je ta teme klik. http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=131&t=182421" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=102&t=17250" onclick="window.open(this.href);return false;

Používateľov profilový obrázok
kaktus5
Vodič
Vodič
Príspevky: 197
Dátum registrácie: 28.10.2010 16:54
Bydlisko: Zilina

Re: Problem s dverami

Príspevok od používateľa kaktus5 »

baxxter222 napísal:velmi casta chyba na passatoch.vydrbe sa tiahlo alebo ako to nazvat.su rozne sposoby ako to opravit.
dnes som dal dole zamok dveri aj klucku ale aj tak som na nic neprisiel musim dat dole tapacir.k tomu lanku co je uvolnene z klucky tak k nemu sa s predu nedostanem.tu je tema kde sme to rozoberali.skus podla toho.

tu je ta teme klik. http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=131&t=182421" onclick="window.open(this.href);return false;
Ja som dal dole tapacir a nič take som nezistil,,co s tymto?
Prílohy
IMG_0676.JPG

Používateľov profilový obrázok
ejne
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 10742
Dátum registrácie: 06.06.2008 21:59
Bydlisko: SLC
Kontaktovať používateľa:

Re: Problem s dverami

Príspevok od používateľa ejne »

na pokracovanie rozoberania treba dat dole zamok , klucku potom ten plech..... je toho este dost n arozoberanie aby si sa dostal k tiahlu.

tiahlo vyzera asi takto :
Prílohy
1.JPG
Najprv sa ucime chodit a hovorit. A neskor sa ucime sediet a drzat hubu
EX: VW Passat 2.0/103kw Sportline TDI = Moje presuvadlo
VW Passat 2.0/125kw Highline
Obrázok

baxxter222
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1409
Dátum registrácie: 10.04.2010 08:08
Bydlisko: okres Ružomberok,SK

Re: Problem s dverami

Príspevok od používateľa baxxter222 »

Jano este sprosta otazka.aby som toto vytiahol co si dal na foto treba rozobrat aj ten tapacir alebo nie.
http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=102&t=17250" onclick="window.open(this.href);return false;

Používateľov profilový obrázok
ejne
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 10742
Dátum registrácie: 06.06.2008 21:59
Bydlisko: SLC
Kontaktovať používateľa:

Re: Problem s dverami

Príspevok od používateľa ejne »

rozoberaju sa dvere " skoro do poslednej skrutky " v skrateke povedane : dole tapacir, zamok, klucka vonkajsia , sklo, ten zelezny kryt . a potom sa ktomu dostanes . otazka cca 30 - 40 min rozobratia

:)
Najprv sa ucime chodit a hovorit. A neskor sa ucime sediet a drzat hubu
EX: VW Passat 2.0/103kw Sportline TDI = Moje presuvadlo
VW Passat 2.0/125kw Highline
Obrázok

baxxter222
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1409
Dátum registrácie: 10.04.2010 08:08
Bydlisko: okres Ružomberok,SK

Re: Problem s dverami

Príspevok od používateľa baxxter222 »

no behe.tak na to momentalne seriem lebo pocasie to nedovoluje a garaz taku velku nemam.
vdaka
http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=102&t=17250" onclick="window.open(this.href);return false;

Používateľov profilový obrázok
ejne
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 10742
Dátum registrácie: 06.06.2008 21:59
Bydlisko: SLC
Kontaktovať používateľa:

Re: Problem s dverami

Príspevok od používateľa ejne »

je to pohodka
dasa to rychlo robit len treba davat na urcite ukony BACHA
Najprv sa ucime chodit a hovorit. A neskor sa ucime sediet a drzat hubu
EX: VW Passat 2.0/103kw Sportline TDI = Moje presuvadlo
VW Passat 2.0/125kw Highline
Obrázok

adrian2008
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 25.12.2010 22:35

Re: Problem s dverami

Príspevok od používateľa adrian2008 »

Chlapy takze ja to skusim,ale naposledy ked som to skusil som sa dostal cez tapacir a odpojenie vsetkych svoriek kablov az po ten plech co dryi cca. 10 skrutiek.Ale mal som okno vytiahnute hore takze som s tym nevedel vobec pohnut len do urcitej miery.(nema byt sklo nahodou dole?)Potom som sa zasekol,tak som to radsej poskladal a prisiel som po infá na tieto stranky.Takze klucka a zamok zvonka v pohode,tapacir dole ok,kable odpojit ok no a dalej? Poredte prosim.

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"