zly start po dlhsom stati

2005 - 20..

Moderátor: ejne

replay
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 30.10.2009 16:03

Re: zly start po dlhsom stati

Príspevok od používateľa replay »

Ahoj mam podobny problem motor 2.0tdi cr CBAB rv.2010 najazdene 20000.Zastudena startuje pekne ale zatepla obcas nerobi to stale napriklad raz za tyzden dva nastarujem az na treti krat.Motor akokeby chytilo a zdochne a dost zatrasie.Potom klud staruje par tyzdnou v pohode a zrazu zase zatepla startujem a nenaskoci motor zdochne.S cim to moze byt?
VW PASSAT 2.0Tdi CBAB 2010.

Používateľov profilový obrázok
janosik93
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5253
Dátum registrácie: 12.06.2008 22:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: zly start po dlhsom stati

Príspevok od používateľa janosik93 »

vo VW si bol? ja by som tipoval na vadny EGR ventil , zvykne to sem tam takto robiť .
Akcia Chiptuning EDC15, EDC16 .Info SS. , Plnenie klimatizácie ,čistenie turba, opravy autoelektriky,diagnostika, vrátenie SW po akcii dieselgate, diagnostika, zmena km, prispôsobenie Immo atd...

replay
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 30.10.2009 16:03

Re: zly start po dlhsom stati

Príspevok od používateľa replay »

Zatial som v servise nebol a nerad by som do vw aby ma zodrali :D
Takze pravdepodobne egr?Da sa to precistit?Alebo jedine nove?Ake narocne je na pracu to precistenie zvladne to aj laik ci radsej do servisu?
Ine napady co by to este mohlo robit?
Na nete je toho kopu ale vetsinou na pd o cr ani zmienka otomto probleme neviem ci to vsetko plati aj na cr?!
VW PASSAT 2.0Tdi CBAB 2010.

Používateľov profilový obrázok
janosik93
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5253
Dátum registrácie: 12.06.2008 22:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: zly start po dlhsom stati

Príspevok od používateľa janosik93 »

chlapi, stale mylna mienka o VW. X xrat su opravy u vw lacnejšie ako niekde v bežnom servise.
no ohladne EGR, len nove a len original. demontaž a montaž egr ak je umiestneny v zadu obnaša u skuseneho mechanika tak 4 hod prace, ak maš 4x4 tak o take 2-3 hodky dlhšie. kto to nerobil, bude pluť.... Nahrady EGR nefunguju dobre....
Akcia Chiptuning EDC15, EDC16 .Info SS. , Plnenie klimatizácie ,čistenie turba, opravy autoelektriky,diagnostika, vrátenie SW po akcii dieselgate, diagnostika, zmena km, prispôsobenie Immo atd...

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"