Výmena žiaroviek osvetlenia interieru :)

2005 - 20..

Moderátor: ejne

raiback
Vodič
Vodič
Príspevky: 89
Dátum registrácie: 08.08.2014 15:29
Bydlisko: Devínska Nová Ves

Re: Výmena žiaroviek osvetlenia interieru :)

Príspevok od používateľa raiback »

ja som vcera objednaval 10ks T10 W5W pouzijem 5ks a sulfidky mam k dispozicii 3 diodove- tie mam pouzite nad svetelnou clonou-pre zrkadielko a 2W do kufra

Používateľov profilový obrázok
R33
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2780
Dátum registrácie: 01.07.2012 09:43
Bydlisko: BA

Re: Výmena žiaroviek osvetlenia interieru :)

Príspevok od používateľa R33 »

8Tomo88 napísal:Chalosi ma niekto na predaj ledky komplet na vymenu interieru? Nechce sa mi to objednavat a spekulovat co a ake. Keby niekto mal,dajte vediet. dakujem
Klubak Albacore ti v tomto pomoze
VOLKSWAGEN Passat Variant 3C /4Motion/Highline/2.0TDI/103kw/M6/2009/RNS 510

Platíte veľa za ÚVER , HYPOTÉKU , PZP ??? Napíšte mi pm

Ak máš záujem o PZP , havarijné poistenie , cestovné poistenie , úver , životné poistenie napíš PM

Používateľov profilový obrázok
8Tomo88
VWjunior
VWjunior
Príspevky: 1839
Dátum registrácie: 27.05.2014 18:51
Bydlisko: Záhorie

Re: Výmena žiaroviek osvetlenia interieru :)

Príspevok od používateľa 8Tomo88 »

dakujem chalani,napisem spravu.
VW Passat CC, 2009, 2.0 TDI (CBAB)(CR) 103KW→140HP

Tomaškové CC-čkohttp://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=102&t=62568" onclick="window.open(this.href);return false;

VCDS 12.12.0

/RCD 510/OPS/BLACK ALCANTARA/R18 DAYTONA/R16 PLECHAC/H7 XENESIS/LED/

Používateľov profilový obrázok
justin kapustin
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 579
Dátum registrácie: 07.07.2012 17:02
Bydlisko: Kysucký Lieskovec

Re: Výmena žiaroviek osvetlenia interieru :)

Príspevok od používateľa justin kapustin »

dnes som mal pokus vymenit ziarovky v osvetleni noh vodica a spolujazdca za led a neviem si s tym dat rady, nakolko ked u spolujazdca som nahodil a svietila a po naslednom nahodeni aj k soferovi ta nesvietila vobec a spolujazdcova zasvietila na par sekund a zhasne, nevie niekdo co s tym? ci je vlastne mozne tam dat neake led ale myslim si ze by to nemal byt problem diki

raiback
Vodič
Vodič
Príspevky: 89
Dátum registrácie: 08.08.2014 15:29
Bydlisko: Devínska Nová Ves

Re: Výmena žiaroviek osvetlenia interieru :)

Príspevok od používateľa raiback »

Ja som mal podobnu skusenost.Mas zapojene obe strany? Ja som daval modre led pasiky(par ich este mam ).Ak bol zapojeny iba jeden tak sa mi tiez rozsvietil a zhasol.Ale po pripojeni druheho pasika to funguje perfektne.Robi Ti to preto,lebo to ma maly odber.Popripade skus canbusove alebo tam daj nejaky odpor

Používateľov profilový obrázok
justin kapustin
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 579
Dátum registrácie: 07.07.2012 17:02
Bydlisko: Kysucký Lieskovec

Re: Výmena žiaroviek osvetlenia interieru :)

Príspevok od používateľa justin kapustin »

raiback napísal:Ja som mal podobnu skusenost.Mas zapojene obe strany? Ja som daval modre led pasiky(par ich este mam ).Ak bol zapojeny iba jeden tak sa mi tiez rozsvietil a zhasol.Ale po pripojeni druheho pasika to funguje perfektne.Robi Ti to preto,lebo to ma maly odber.Popripade skus canbusove alebo tam daj nejaky odpor
najprv som spolujazdcovu nahodil ta svietila pokial v soferovej bola klasicka ziarovka ako som do nej dal led potom uz spolujazdcova len zasvietila a zhasla, skusal som viac kusov led aj kontakty nasponoval a v soferovej led ani nezasvietila

raiback
Vodič
Vodič
Príspevky: 89
Dátum registrácie: 08.08.2014 15:29
Bydlisko: Devínska Nová Ves

Re: Výmena žiaroviek osvetlenia interieru :)

Príspevok od používateľa raiback »

Ja som mal to iste s ledkami.Najprv nahod ledky,nastartuj auto alebo iba dajndo druhej polohy kluc a potom ho vyber.Mali by sa rozsvietit.Ak nie,tak potrebujes vacsi prudovy odber

vw_waffen
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 23.11.2014 18:57
Bydlisko: Bratislava Petržalka

Re: Výmena žiaroviek osvetlenia interieru :)

Príspevok od používateľa vw_waffen »

Nazdar som tu tiez novy chcem tiez komplet vymenit osvetlenie interieru za led chcel by so. Vediet kolko kusov a kam a hlavne overene znacky alebo stranky odkial ste obiednavaly potom chcem aj parkovacky menit a aj v SPZ ale niekde so. Tu cital ze ked sa menia ledky v spz tak sa neako programuju ci co a tu vidim ze v pohode mam Variant 2010 diky moc

Používateľov profilový obrázok
Roman 19
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 338
Dátum registrácie: 07.10.2012 19:27
Bydlisko: Humenne

Re: Výmena žiaroviek osvetlenia interieru :)

Príspevok od používateľa Roman 19 »

Takze takto zalezi od teba kolko chces do toho investovat . Stranky su rozne ak chces kvalitu za ktoru si aj zaplatis tak cekni autoledky.sk ak chces aby to iba svietilo na bielo a mas to u prdele tak to vezmi z Ebay. Podalsie do parkovaciek a pod spz potrebujes s odporom cize Canbus nic netreba kodovat iba vymenis kus za kus.
VW Golf V 1,9 Tdi PD 77Kw, VW PASSAT 3c 2.0Tdi 105kw

raiback
Vodič
Vodič
Príspevky: 89
Dátum registrácie: 08.08.2014 15:29
Bydlisko: Devínska Nová Ves

Re: Výmena žiaroviek osvetlenia interieru :)

Príspevok od používateľa raiback »

ja som teraz menil tie studene biele 5050 za novy typ s chipom 5630/5730.A uz je to ine kafe.Svetlo je silnejsie a prirodzenejsie-tepla biela.Ostali mi 4 ks ak by mal niekto zaujem.

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"