Svieti mi ABS,ESP,RUCNA BRZDA

2005 - 20..

Moderátor: ejne

Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok
erik1755
Vodič
Vodič
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 27.05.2014 20:16
Bydlisko: Sala

Svieti mi ABS,ESP,RUCNA BRZDA

Príspevok od používateľa erik1755 »

ahojte mam problem pred tyzdnom mi zacalo svietit esp,abs,a rucna brzda.co by to mohlo znamenat?mam passat b6 r.v.2006.som zo sale.pomozte mi niekto prosim

Používateľov profilový obrázok
erik1755
Vodič
Vodič
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 27.05.2014 20:16
Bydlisko: Sala

Re: Svieti mi ABS,ESP,RUCNA BRZDA

Príspevok od používateľa erik1755 »

Nenajde sa nikto kto by mi pomohol?som ochotny aj s aitom prist

Používateľov profilový obrázok
macko25
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 6711
Dátum registrácie: 07.09.2009 16:50
Bydlisko: niekde blizko Košíc

Re: Svieti mi ABS,ESP,RUCNA BRZDA

Príspevok od používateľa macko25 »

Viem pomoct ale kosice..

Používateľov profilový obrázok
erik1755
Vodič
Vodič
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 27.05.2014 20:16
Bydlisko: Sala

Re: Svieti mi ABS,ESP,RUCNA BRZDA

Príspevok od používateľa erik1755 »

Skoda ale to je dost daleko to by sa mi neoplatilo.ale dakujem

Používateľov profilový obrázok
jokir
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1247
Dátum registrácie: 05.06.2013 20:31
Bydlisko: Levice

Re: Svieti mi ABS,ESP,RUCNA BRZDA

Príspevok od používateľa jokir »

Urob najskôr výpis porúch z diagnostiky,budeme múdrejší
VW Golf VI Variant 1,6 TDI CAYC
Seat Ibiza 1,9 SDI AEY
Úprava budíkov,PCR2.1,EDC16,17,MED9,17,DSG-IMMO klonovanie,kĺuče,oprava RJ,S/S off,mapy RNS310,315,MMI,MIB,flash a parametrizácia ,downgrade sw po DG ,VIMmanager,oprava VCDS, crashdata

Používateľov profilový obrázok
bengal
Profík
Profík
Príspevky: 1080
Dátum registrácie: 07.06.2009 23:07
Bydlisko: Nitra

Re: Svieti mi ABS,ESP,RUCNA BRZDA

Príspevok od používateľa bengal »

V NR viem pomôcť, viac v správe.
Zistenie kódu rádií, VIM, odblokovanie obrazu počas jazdy, diagnostika, elektronika - servis, zistenie PIN, IMMO, úprava KM po výmene budíkov, teplé štarty.

milanRK
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 25.11.2019 22:46
Bydlisko: Ružomberok

Re: Svieti mi ABS,ESP,RUCNA BRZDA

Príspevok od používateľa milanRK »

Ahojte klubáci, som tu nový takže na začiatok vás pozdravujem a rovno prejdem k problému. Auto je B6 passat, BMR, 125kW, automat, r.v. 2007. Ako náhle sa pohnem rozsvieti sa žltá kontrolka tlaku v pneu, žltá ABS, žltá ESP, červená kontrolka el. parkovacej brzdy spolu prerušovaným pípaním (bez "klasickej" výzvy na palubáku že je závada na park. brzde), rýchlomer kolísa a rovnako "kmitajú" pri zatočení aj natáčacie svetlomety. Problém sa mi už stal prednedávnom a tak som zohnal diagnostiku v okolí RK s tým že som fotky z diag. poslal mechanikovi kde auto servisujem. Nastal čas kedy som viezol auto k svojmu mechanikovi a cestou z RK do PB v kolóne pod Strečnom zrazu ostalo ticho (v prvej chvíli som si myslel že už som ohluchol z toho pípania), ale neohluchol, jednoducho všetky kontrolky zhasli, prestalo pípanie a auto fungovalo úplne normálne. Pípanie a kontrolky zhasli vždy ako som zastavil, napr. semafory, ale ako náhle som sa pohol naskočili spomínané kontrolky aj s pípaním. Samozrejme zákon schválnosti, mechanikovi sa za čas čo auto bolo uňho nič podobné nestalo. Objavil tam skorodované káble s konektormi, ktoré ošetril a vymenil konektory. Cestou z PB do RK nič úplná normálka (nedeľa 24.11.2019). Dnes, (pondelok 25.11.2019) opäť rovnaký problém. Moja otázka teda znie, vedel by mi s tým niekto helfnúť v okolí RK? Za každú radu budem vďačný, rovnako tiež aj za tipy čo by to mohlo byť, prípadne na čo sa pripraviť ...hlavne finančne. Ešte raz ďakujem.

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"