Výfuk zámky

1997 - 2004

Moderátori: wladi, Mat28

Napísať odpoveď
R.bourne
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 05.12.2017 10:16

Výfuk zámky

Príspevok od používateľa R.bourne »

Dobrý deň prajem, chcel by som sa opýtať niekoho kto má prehľad v cenách ohľadom výfukov a popr. práce s tým.

Jedná sa o passat B.5 1999 142kW v6. Tento mesiac som sa už chcel tomu venovať, neviem ako sa volá ta časť výfuku tak ju opíšem, časť výfuku sa oddelila pod spojkou z pod auta, trubka sa rozdelila. Teraz to strašne hučí pri 1000 otáčok, kedže nič netlmí zvuk. Koľko by stála cela výmena výfuku alebo ako sa to rozdeľuje, ako zistím aký mám výfuk a tak? Ja sa v tomto vôbec nevyznám, tak poprosím niekoho o normálne vysvetlenie :).

Druhá otázka smeruje na dvere konkr. na zámky, pri otváraní dverí s DO, mi nechcú vyskočiť a je počuť aj motorček vo dverách asi, je to taký chrapľavý zvuk, otázka je či to je motorček alebo niečo iné ( viem že to nieje najlepšie opísaný problém ), musím stým chvíľu zápasiť aby to otvorilo dvere, raz otvorí jedne dvere raz druhé a tak ale z vnútra sa potom už dajú otvoriť.

Ďakujem.

Používateľov profilový obrázok
Johny B5
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 695
Dátum registrácie: 25.05.2014 12:48
Bydlisko: Michalovce

Re: Výfuk zámky

Príspevok od používateľa Johny B5 »

rozdiel vo výfuku je keď je to 4kola alebo nie lebo je tam inak tvarovaná podlaha . Výfuk ak chceš origo a neladit zvuk tak cena už len podľa značky .

No a zámky sú v prdeli ak neotvárajú ale šaškujú alebo káble v prechodkách. Múdrejší budeš keď to pichneš na diag ohľadom zámkov a ísť podľa toho bežná vec u b5,b5.5 zámky .

Používateľov profilový obrázok
Lookisvk
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2475
Dátum registrácie: 24.02.2013 16:25
Bydlisko: TN kraj

Re: Výfuk zámky

Príspevok od používateľa Lookisvk »

Podlaha je tvarovana rovnako nie? Meni sa iba tvar vyfuku a vzadu je rozdelena nadrz na dve.
Ex Golf IV
Aktual Polo- Odpadlík///Link -> Leon MK2
Obrázok

R.bourne
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 05.12.2017 10:16

Re: Výfuk zámky

Príspevok od používateľa R.bourne »

Johny B5 napísal:rozdiel vo výfuku je keď je to 4kola alebo nie lebo je tam inak tvarovaná podlaha . Výfuk ak chceš origo a neladit zvuk tak cena už len podľa značky .

No a zámky sú v prdeli ak neotvárajú ale šaškujú alebo káble v prechodkách. Múdrejší budeš keď to pichneš na diag ohľadom zámkov a ísť podľa toho bežná vec u b5,b5.5 zámky .
Tak zatiaľ sme to zvarili ale dlho to nevydrží predpokladám, model auta je 2,8 V6 Syncro/4motion - Kombi - 1997/06 - 2000/11 - 142kW - 2771cc len ja mam sedan, 4 výfuky v zadu, keď bolo auto zdvihnuté mohol som urobiť fotky, nenapadlo ma to. Zadná časť je v poriadku len ta stredná je poničena, koľko asi tak stojí orig. výfuk alebo vlastné čo by ste mi doporučovali ako skúsený "autičkary", skúsiť nájsť niekde na zbernom dvore niečo podobné alebo rovnaké, dať si urobiť nerezový výfuk na mieru? Či máte inú radu alebo skúsenosť ?

Používateľov profilový obrázok
jaroslav158
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 4805
Dátum registrácie: 24.04.2012 20:44

Re: Výfuk zámky

Príspevok od používateľa jaroslav158 »

:wink: kup novy vyfuk, a mas pokoj zase na par rokov.
EX Passat B5.5 variant, 1.9 TDI, 96 kW, AVF, predokolka.

Passat B5.5, sedan, 2,3 V5, 125 kW (AZX), 4 motion,
VW Vento, 1.8 (AAM) v benzíne - asfalt trhajúcich 55 kW v automate

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat B5 / B5.5"