Nudzovy rezim automat

1997 - 2004

Moderátori: wladi, Mat28

Napísať odpoveď
Pepaan19
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 09.07.2017 10:36

Nudzovy rezim automat

Príspevok od používateľa Pepaan19 »

Zdravim potrebujem prosim o radu vcera som mal trasu na svojom passate a vsetko bolo ok no tesne pred barakom mi trhlo cele auto vyplo mi na palubnom pc rychlostne stupne a prevodovka sa zasekla v 3 stupni , nepodradila ani nepreradila skusal som vypnut a nastartovat a spravilo mi to 3 krat posebe , dnes som skusal ci si to nerozmyslelo a vsetko bolo v poriadku , start na brnk zvuk motora turbo taha jak ma a prevodovka radi krasne , mam vw passat b5.5 2004 96 kw automat, buduci tyzden som cel ist natom na dovolenku

Používateľov profilový obrázok
passat 001
Pilot
Pilot
Príspevky: 855
Dátum registrácie: 02.09.2011 11:54
Bydlisko: POPRAD

Re: Nudzovy rezim automat

Príspevok od používateľa passat 001 »

výmenu náplní a filtra prevodovky si urobil? Alebo nemáš zatečené pod nohami spolujazdca? tam je RJ prevodovky...
EX: VW PASSAT 1,9 TDI 3BG 96 kW, Teraz VW PASSAT 2,8 V6 3BG 142kW 4MOTION

Pepaan19
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 09.07.2017 10:36

Re: Nudzovy rezim automat

Príspevok od používateľa Pepaan19 »

Mam zatecene pod nohami za spolujazdcom vzadu , diagnostika ukazala vahu vzduchu vymenil som , po 800 km to spravilo znovu , diagnostika ukazuje chybu 18034 CAN komunikace motor prevodovka ,chybajuca sprava trvala chyba , co to moze ku*va byt?

Používateľov profilový obrázok
jaroslav158
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 4805
Dátum registrácie: 24.04.2012 20:44

Re: Nudzovy rezim automat

Príspevok od používateľa jaroslav158 »

Ak máš zatečené vzadu za spolujazdcom, je viac ako pravdepodobne ze máš mokro aj pri RJ prevodovky ako písal passat001.
Pozri tu RJ prevodovky. Chybu co ti píše pozri vo VIS, tam bude k tomu popísané, určite viac. Ja som mimo PC, inak by som ti to pozrel.
EX Passat B5.5 variant, 1.9 TDI, 96 kW, AVF, predokolka.

Passat B5.5, sedan, 2,3 V5, 125 kW (AZX), 4 motion,
VW Vento, 1.8 (AAM) v benzíne - asfalt trhajúcich 55 kW v automate

Pepaan19
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 09.07.2017 10:36

Re: Nudzovy rezim automat

Príspevok od používateľa Pepaan19 »

Ano mam mokre aj na mieste spolujazdca , co to ma spolocne s prevodovkou? , momentalne neviem najist nikoho schopneho Neviete mi niekoho odporucit? Nitra a okolie.

Pepaan19
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 09.07.2017 10:36

Re: Nudzovy rezim automat

Príspevok od používateľa Pepaan19 »

Chlapi no teraz som sa trosku vrtal na spolujazdcovej strane a zistil som ze mam komplet vytopenu podlahu rj prevodovky som dal vysusit , kde najdem odtokove kanaliky alebo cez co mi moze zatekat? A moze byt poskodena riadiaca jednotka ked mi ukazuje chybu?

Používateľov profilový obrázok
jaroslav158
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 4805
Dátum registrácie: 24.04.2012 20:44

Re: Nudzovy rezim automat

Príspevok od používateľa jaroslav158 »

ak bola RJ prevodovky mokrá tak môže byť poškodená, nie je stavaná vodotesne a elektronika a voda nejdú dokopy. A tiecť ti tam môže z viacerých miest, napr. sťahovačky okien, upchaté odtokové kanáliky pod torpédom, a pod. O zatekaní a miestach odkiaľ to môže zatekať je tu veľa tém.
EX Passat B5.5 variant, 1.9 TDI, 96 kW, AVF, predokolka.

Passat B5.5, sedan, 2,3 V5, 125 kW (AZX), 4 motion,
VW Vento, 1.8 (AAM) v benzíne - asfalt trhajúcich 55 kW v automate

Pepaan19
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 09.07.2017 10:36

Re: Nudzovy rezim automat

Príspevok od používateľa Pepaan19 »

Nazdar vraciam sa ktejto teme ,som uz zufali , odkedy mam vybratu rj prevodovky na koberci tak nuzdovy rezim prestal avsak na podlahe je stale plno vody aj napriek tomu ze som vycistil odtokove kanaliky pod baterkov,na dverach , zo stresneho okna a dokonca som pretesnil aj antenu ... ludia co mam robit

Používateľov profilový obrázok
jaroslav158
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 4805
Dátum registrácie: 24.04.2012 20:44

Re: Nudzovy rezim automat

Príspevok od používateľa jaroslav158 »

Musíš zistiť odkiaľ to tečie. Nejak to vysuš aspoň tak aby si videl odkiaľ to priteka. Aby si nemal všetko mokré a nič by si nezistil. Vezmi hadicu a polievaj to vodou. Ideálne ak je niekto v aute a sleduje odkiaľ to tečie. Pozri tesnenie okolo filtra klimatizácie, RJ motora, prechodky káblov a lanka kapoty a pod.
EX Passat B5.5 variant, 1.9 TDI, 96 kW, AVF, predokolka.

Passat B5.5, sedan, 2,3 V5, 125 kW (AZX), 4 motion,
VW Vento, 1.8 (AAM) v benzíne - asfalt trhajúcich 55 kW v automate

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat B5 / B5.5"