Pokazené kúrenie v aute

1997 - 2004

Moderátori: wladi, Mat28

Používateľov profilový obrázok
d.a.n.o
Profík
Profík
Príspevky: 1168
Dátum registrácie: 02.06.2009 20:25
Bydlisko: ZM

Re: Pokazené kúrenie v aute

Príspevok od používateľa d.a.n.o »

Neni zač nech dlho služi
VW PASSAT 3BG 1,9 TDI 96Kw AVF http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=101&t=36822
ex VW GOLF IV 1,4 16V 1998 , AKQ

ĽuboVWPassat
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 16.02.2017 17:14
Bydlisko: Stará Ľubovňa

Re: Pokazené kúrenie v aute

Príspevok od používateľa ĽuboVWPassat »

Zdravím Vás

Ľudia som už hrozne zúfalý... Ak by ste si boli ochotný prečítať môj prechádzajúci príbeh/ príspevky pochopíte prečo... Takže momentálne auto opäť nekúri. Absolútne neviem čo mám ďalej robiť. O výmene všetkých klapiek potom po náročnej výmene radiátora som momentálne opäť na tom istom. kúrenie nefunguje... Čo ešte môžem podľa Vás robiť okrem predaja môjho miláčika ( ktorý sa momentálne mení na riadnu strigu v domácnosti )

Ďakujem za každú radu

ĽuboVWPassat
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 16.02.2017 17:14
Bydlisko: Stará Ľubovňa

Re: Pokazené kúrenie v aute

Príspevok od používateľa ĽuboVWPassat »

Zdravím kúrenie mi opäť nefunguje. Fungovalo asi mesiac potom sa to opäť pokazilo. Pri prepínaní režimu ECO / AUTO, prídávaní teploty a podobne sa menia polohy klapiek , všetko sa javí , že je v poriadku avšak teplota z "ofukov" ide maximálne taká ako je vonku. Nastavím na maximálnu teplotu (HI) a teplota je stále rovnaká, vôbec sa nemení . Ktokoľvek by mi v tom vedel pomôcť poradťi, budem zaviazaný. Taktiež som ochotný vycestovať za nejakým naozaj odborníkom BJ / PO/ PP / KE aby som sa tohto problému už konečne zbavil . Veľmi pekne ďakujem za ocpoveď

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat B5 / B5.5"