B5 99 1,9tdi osvetlenie interieru

1997 - 2004

Moderátori: wladi, Mat28

Používateľov profilový obrázok
tashon93
Vodič
Vodič
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 24.01.2016 18:33
Bydlisko: Nitra

Re: B5 99 1,9tdi osvetlenie interieru

Príspevok od používateľa tashon93 »

No chalani bolo tam toto :D
Obrázok
Nechapem čo to je ani načo to tam daval ..ale dal som to dole a osvetlenie funguje normalne, teda ako som pisal ked sa auto uspi tak nejde ale to mi je uz jedno :)
Doteraz som mal rozobraty climatronic čistil som to cele vysaval bolo tam vzadu kopa prachu .....
Momentalne sa idem zaoberať clonami, chcem ich trošku vyčistit tak ich idem zhodit dole a musim najst nieco ako ich pekne preprať ....

Používateľov profilový obrázok
jaroslav158
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 4805
Dátum registrácie: 24.04.2012 20:44

Re: B5 99 1,9tdi osvetlenie interieru

Príspevok od používateľa jaroslav158 »

Vyzera to teda zaujimavo.
Na tie clony skus cistiace pomarancove zele, cisti to celkom pekne.
EX Passat B5.5 variant, 1.9 TDI, 96 kW, AVF, predokolka.

Passat B5.5, sedan, 2,3 V5, 125 kW (AZX), 4 motion,
VW Vento, 1.8 (AAM) v benzíne - asfalt trhajúcich 55 kW v automate

Používateľov profilový obrázok
tashon93
Vodič
Vodič
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 24.01.2016 18:33
Bydlisko: Nitra

Re: B5 99 1,9tdi osvetlenie interieru

Príspevok od používateľa tashon93 »

No už som skončil, začal som clonami, ale potom som si povedal že spravim komplet cely strop aj stlpiky :D zajtra vam to odfotim ked nezabudnem, čistil to švagor ma špecialne pripravky nakolko ma čistiaci servis, a len krasne hubkou,netlačit a zotierat suchou handrou, som spokojny :) inak dakujem všetkym za rady hlavne tebe jaro a johny (y) :)

Používateľov profilový obrázok
Johny B5
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 695
Dátum registrácie: 25.05.2014 12:48
Bydlisko: Michalovce

Re: B5 99 1,9tdi osvetlenie interieru

Príspevok od používateľa Johny B5 »

Neni začo a čo myslíš tým že ti nefunguje svietenie jed sa auto uspí? Popíš to bližšie že za akých podmienok/okolností to nefunguje.

Používateľov profilový obrázok
tashon93
Vodič
Vodič
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 24.01.2016 18:33
Bydlisko: Nitra

Re: B5 99 1,9tdi osvetlenie interieru

Príspevok od používateľa tashon93 »

no myslim to tak že ak odomknem auto, sadnem a zapnem tak funguje vsetko ako ma, ale napr ak otvorim zrkadielko zasvieti, zavrem ho zhasne ale ostane trosku svietit uplne slabulinko ani to neni cez den vidno len vnoci, a zhasne sa to az ked zamknem auto centralom, az pokial neotvorim zase zrkadielko, potom sa zasvieti a ked ho zavrem zas ostane trosku svietit.... a ked necham auto zamknute 3-4 min kym sa uspi elektrina, tak potom to nefunguje vobec, pravdupovediac mi to nevadi lebo naco mi je svetlo ked mam zamknute auto logicky vnom niesom, ale vadi mi trosku to zrkadielko, ze ak ho otvorim a zavrem tak to ostane trosku svietit slabucko, ak zamknem auto vypne sa to pekne, ale bude asi chyba v stropnom svetle mam tam odlomenu tu koncovku neni to tam ako ma byt tak ked ju vymenim to hadam pomoze, ps zadne nad dverami reaguju krasne, zapnem idu, vypnem vypnu uplne ..len tie clonove to robia...

Používateľov profilový obrázok
jaroslav158
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 4805
Dátum registrácie: 24.04.2012 20:44

Re: B5 99 1,9tdi osvetlenie interieru

Príspevok od používateľa jaroslav158 »

Skus vymenit tie ledky v clone za ine.
EX Passat B5.5 variant, 1.9 TDI, 96 kW, AVF, predokolka.

Passat B5.5, sedan, 2,3 V5, 125 kW (AZX), 4 motion,
VW Vento, 1.8 (AAM) v benzíne - asfalt trhajúcich 55 kW v automate

Používateľov profilový obrázok
tashon93
Vodič
Vodič
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 24.01.2016 18:33
Bydlisko: Nitra

Re: B5 99 1,9tdi osvetlenie interieru

Príspevok od používateľa tashon93 »

No cez vykend sa stym pohram robim od 6do6 neni cas ale dam vediet :) a inak tie co su zospodu ked otvorim dvere tie nejfu stale vobec tak skusim aj tie vymenit

Používateľov profilový obrázok
Johny B5
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 695
Dátum registrácie: 25.05.2014 12:48
Bydlisko: Michalovce

Re: B5 99 1,9tdi osvetlenie interieru

Príspevok od používateľa Johny B5 »

Presne tak skúsim vymeniť tie led nad clonkami hoc aj za origo ked led nemáš a to že ti nejde osvetlenie dverí môže aj nemusí byť v žiarovkách skôr by som tipoval vadný mikrospínač zámku.

Používateľov profilový obrázok
jaroslav158
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 4805
Dátum registrácie: 24.04.2012 20:44

Re: B5 99 1,9tdi osvetlenie interieru

Príspevok od používateľa jaroslav158 »

Ak nejdu vo vsetkych dverach to by museli by ko zamky vsetky. Otoc kluc v spinacke aby sa rozsvietili kontrolky a postupne po jednom otvor a zatvor dvere ci ti bude hlasit kontrolka na budikoch otvorene dvere. Ak ano tak v zamku chyba nebude. Ak sa nerozsvieti pri otvorenych dverach tak chod po zamkoch. Alebo si stav zamkov pozri cez diagnostiku.
PS: s vymenou mikrospinacov by som ti vedel pomoct.
EX Passat B5.5 variant, 1.9 TDI, 96 kW, AVF, predokolka.

Passat B5.5, sedan, 2,3 V5, 125 kW (AZX), 4 motion,
VW Vento, 1.8 (AAM) v benzíne - asfalt trhajúcich 55 kW v automate

Používateľov profilový obrázok
tashon93
Vodič
Vodič
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 24.01.2016 18:33
Bydlisko: Nitra

Re: B5 99 1,9tdi osvetlenie interieru

Príspevok od používateľa tashon93 »

chalani vymenil som ziarovky v clonach a uz to funguje uz nezostavaju svietit pekne ked zavrem sa vypnú, noa a pozeral som tie dvere nebude to asi spinač, jedine že všetky 4, pretože ked odomknem auto otvorim dvere, nezasvietia sa ani jedny nefunguju tak isto som skusil otocit klucom aj nastartovat a stale nefunguju, vybral som jedno von a su to tusim T10siny, ale žeby boli všetky 4 zle ? :/ predtym to fungovalo ako ten interier že raz to išlo raz nie, teraz interier ide krasne, ale dvere vobec .... a inak nemam na palubovke signalizaciu otvorenych dveri

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat B5 / B5.5"