Dunenie Z nasávania

1997 - 2004

Moderátori: wladi, Mat28

Vlado0000
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 15.10.2016 08:09

Re: Dunenie Z nasávania

Príspevok od používateľa Vlado0000 »

No ja som ho preto kúpil lebo je neskutočne zachovalé či exteriér alebo interiér jednoducho ako nové A má poctivé km. Ešte ma napadlo menil som tam hadicu do turba Z it tak skúsim dať naspäť tu starú aj keď má menšiu trhlinu lebo ako som ju menil tak po jednom dni to začalo dunit

Vlado0000
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 15.10.2016 08:09

Re: Dunenie Z nasávania

Príspevok od používateľa Vlado0000 »

Čaute S časti som nato prišiel prečo to duni A má slabí ťah.ked na egr ventile pohnem do polovice tou klapkou čo reguluje výfukové plyny tak to prestane ale kvôli čomu viete mi niekto poradiť?

Používateľov profilový obrázok
mobilik
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17006
Dátum registrácie: 08.05.2008 14:59
Bydlisko: Neďaleko Košíc
Kontaktovať používateľa:

Re: Dunenie Z nasávania

Príspevok od používateľa mobilik »

No asi bude vadna klapka, alebo ventil k nej, pripadne bude potrubie zanesene a staci ju vycistit. Rozober a uvodis. A pohpl si asi "chcip klapkou" ktpra je vzdy otvorena, len po vypnuti sa na chvilu zatvory. Ak je privreta brani v prietoku vzduchu... :wink:

Odoslané z HTC One X pomocou Tapatalku
Mobilikov kabroš mk1
Fotky zo zrazov a akcií VW klubu tu!
Montáž, poradenstvo a inštalácie fotovoltaických systémov, ohrevov vody a FV elektrárni.

Vlado0000
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 15.10.2016 08:09

Re: Dunenie Z nasávania

Príspevok od používateľa Vlado0000 »

Keď som to rozobral tak bola čistá A aj potrubie akurát že tam bolo docela dosť oleja A to ma zarazilo pretože tam môže byť max len olejový film ak sa nemýlim. Tá klapka sa dá nejako nastaviť? Inak pred týždňom keď som išiel domov tak auto na pol ceste zrazu ožilo A ani nedunilo A malo brutalni ťah aj motor bol tichý žiadne klepanie A keď som vypol motor A znovu naštartoval tak to zase začalo.

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat B5 / B5.5"