Obrovsky unik chladiacej kvapaliny

1997 - 2004

Moderátori: wladi, Mat28

Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok
LojzkO
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 16.12.2015 00:00

Obrovsky unik chladiacej kvapaliny

Príspevok od používateľa LojzkO »

No tak vymenili mi termostat aj s hrdlom termostatu tesneniami a pod... Isiel som auto prebehnut nech sa zohreje na 90 ked sa otvoril termostat tak samozrejme sa dostala do obehu voda tak sme doliali chladiacu na MAX .. isiel som sa povozit cca 15km a stale dookola mi vyskakovalo STOP kontrola chladiacej kvapaliny vzdy som dolial do MAX a utekal spat do servisu lebo po ceste som zakazdym musel zastavit a doliat vodu pocas tych 15km som dolial cca 9-10 litrov chladiacej + destilovanej ... z coho alebo kade mohla unikat chladiaca v takomto obrovskom mnozstve ? (v okoli termostatu a hrdla bolo sucho) mohla takto strasne povolit vodna pumpa ? Potom ked som zastavil v servise a chcel znovu nastartovat tak auto nenaskocilo len to zahrkotalo a koniec .. cca po hodine auto nastartovalo uplne v poriadku ...

Dakujem
VW Passat B5.5 1.9 TDI (74kW)

vlado0193
Vodič
Vodič
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 12.12.2011 19:07

Re: Obrovsky unik chladiacej kvapaliny

Príspevok od používateľa vlado0193 »

A pred vymenov to bolo ako? Ak to predtym nerobilo tak v servise nieco dokafral.

Používateľov profilový obrázok
LojzkO
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 16.12.2015 00:00

Re: Obrovsky unik chladiacej kvapaliny

Príspevok od používateľa LojzkO »

No je to vyriesene uz .. Tym ze bol zly termostat niekde nebolo tolko vody kolko malo byt a ked sa termostat vymenil tak ho otvorilo a vodna pumpa to nevydrzala takze tieklo to cez vodnu pumpu vsetko.
VW Passat B5.5 1.9 TDI (74kW)

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat B5 / B5.5"