VODA ZA SPOLUJAZCOM

1997 - 2004

Moderátori: wladi, Mat28

Napísať odpoveď
pepo2100
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 30.11.2015 16:08

VODA ZA SPOLUJAZCOM

Príspevok od používateľa pepo2100 »

Zdar chlapy mam taky problem :?: . Viem je to tu riesene asi 100x ale neviem skadial sa mi vzdy objavi voda za spolujazcom :x vsade je uplne sucho len tam vola. Dvere som zasilikonoval predne aj zadne a aj pelovi filter :roll: . Prosim poradte co mam este skontrolovat . A este jedna vecicka ako viberiem zadne sedacky mam sedan . Dakujen

maxipayne
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 24.03.2015 18:13

Re: VODA ZA SPOLUJAZCOM

Príspevok od používateľa maxipayne »

mne tieklo lebo není dotlačená lišta na skle na bočných dverách zvonku..debili davali folie.......a cez odtokovu dieru na spodku dverí šup do kabíny

Používateľov profilový obrázok
Nanakon
Vodič
Vodič
Príspevky: 152
Dátum registrácie: 02.05.2012 21:15
Bydlisko: Stará Ľubovňa

Re: VODA ZA SPOLUJAZCOM

Príspevok od používateľa Nanakon »

presne to co maxipaynovi sa stalo aj mne, dal som namontovat folie, rozdrbali tesnenie na oblozeni dveri a cez to tieklo dnu do auta. Riesenie rozobrat oddrbat stare tesnenie skontrolovat vsetky kabliky repraky mikrospinac v zamku, potiahnut silikonom namiesto tesnenia a zlozit naspat (ta kontrola aby si potom nahodou nemusel rozlepovat co si zlepil silikonom). Btw orig tesnenie som minuly rok nevedel samostatne zohnat
------------------------
Nanakon Passat B5 1.8T AEB:

http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=101&t=58388" onclick="window.open(this.href);return false;

arpgdval
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 26.11.2009 12:57

Re: VODA ZA SPOLUJAZCOM

Príspevok od používateľa arpgdval »

Tu mas obrazok ako vybrat zadné sedadlo.
Prílohy
Bez názvu-1.jpg
PASSAT B7 HIGHLINE 1,6 TDI CAYC, Passat B5 1,9 TDI AFN

Používateľov profilový obrázok
cobo77
Vodič
Vodič
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 18.03.2012 21:07
Bydlisko: Humenné

Re: VODA ZA SPOLUJAZCOM

Príspevok od používateľa cobo77 »

Momentálne mám golfa ale tento problem som riesil na fotrovom passate,original servis VW presilikonoval vsetko okolo kurenia a filtra ak sa dobre pamatam ale nepomohlo,prisiel ujo povedal odstavaju ti spolujazdcove dvere,spustili sme okno ,ja som sa zaprel kolenom od sedacky a on pretlacil vrch dveri a odvtedy je pokoj s vodou...v servise ma to stalo asi 90 eur a ko...t z toho...

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat B5 / B5.5"