kontrolky blikajú chybu

1973 - 1997

Moderátor: mobilik

Napísať odpoveď
__man
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 08.05.2016 18:28

kontrolky blikajú chybu

Príspevok od používateľa __man »

Zdravím.
Ulakomil som sa na 300 eurový Variant 1,9TD 1996, 220 000km (chceli ho dať zošrotovať).

Momentálne mi pri otočení kľúčikom zablikajú trikrát kontrolka oleja a kontrolka teploty. Kontrolka oleja ostane blikať naďalej. Kontrolka dobíjania svieti, žhavenie svieti a zhasne. Potom motor točí, ale nenaskočí. Na elektromagnete čerpadla sa 12V nachádza!

OBDII píše chybu 00546 - dátové vedenie vadné. podchyba 27-00 - nezmyselný signál.

Bol som minulý týždeň na STK, cez ktorú som neprešiel a po zaparkovaní som ešte posúval nastavenie toho sytiča (elektromagnetu) na čerpadle, lebo mi zohriaty motor zdochýnal. Nechal som ho vychladnúť a od vtedy mi nenaskočil. ten elektromagnet mám teraz na stole a asi je vadný, lebo po pripojení na 12V nič nerobí (a mal by sa stiahnuť, resp. vysunúť) Ešte som premeral cievku imobilizéra je OK.

V aute bolo dorobené zabezpečovacie zariadenie, tak som ho vystrihal. Zjavne som mal ešte niekde niečo "prepojiť". (okrem toho prerušeného zapaľovania.

Ak je ale na elektromagnete čerpadla napätie. Na žhavičoch je napätie tiež, čo ešte môže "riadiaca jednotka" blokovať?

Používateľov profilový obrázok
mobilik
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17006
Dátum registrácie: 08.05.2008 14:59
Bydlisko: Neďaleko Košíc
Kontaktovať používateľa:

Re: kontrolky blikajú chybu

Príspevok od používateľa mobilik »

No napriklad nejaky signal do RJ, moznosti je vela...

Odoslané z Lenovo Vibe Z2 Pro.
Mobilikov kabroš mk1
Fotky zo zrazov a akcií VW klubu tu!
Montáž, poradenstvo a inštalácie fotovoltaických systémov, ohrevov vody a FV elektrárni.

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat B1 - B4"