vw passat variant 1.8 arriva 1994 55kw brať či nebrať

1973 - 1997

Moderátor: mobilik

Napísať odpoveď
MsFishman
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 11.02.2015 18:44

vw passat variant 1.8 arriva 1994 55kw brať či nebrať

Príspevok od používateľa MsFishman »

ahojte potreboval by som radu skúsenejších. Odišla mi moja felda do automobilového neba a riešim náhradu kamarátov otec mi ponúka na predaj vyššie menovaný kus s 305000km po výmene bŕzd zadných dvery a s novými podbehmi. Ma niekto skúsenosti s týmto autom? Či je výkon postačujúce na tak veľkú kasnu. Najčastejšie vady na čo si dať pozor a tak. každé info sa zíde. Dopredu diky moc za info.

Používateľov profilový obrázok
chemlon
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 3569
Dátum registrácie: 04.06.2010 22:43
Bydlisko: noVWa dubnica

Re: vw passat variant 1.8 arriva 1994 55kw brať či nebrať

Príspevok od používateľa chemlon »

..tak neviem co od toho cakas ale je to starsie ako filcka :D

MsFishman
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 11.02.2015 18:44

Re: vw passat variant 1.8 arriva 1994 55kw brať či nebrať

Príspevok od používateľa MsFishman »

tak potrebujem niečo väčšieho aj na robotu(vozím kroviňák a motorovú pílu a pár "drobností"), aj na bežné vozenie väčšinovo mesto cez víkendy roadtrip ku svokrovcom a nazad cca 250-300km nech to ešte dva roky vydrží aspoň ročne spravím max 20 000 km. len neviem ako je to auto zo spolahlivosťou, či je tam dostatočný výkon na váhu, či má nejaké chronické chorôbky a tak zato sa pýtam, je mi jedno čo to bude rok výrobi je jedno filcky omnoho mladšie sú hnilé ako hrušky v novembri... ale v cene do 1000e mi to vychádza najlepšie len sa chcem uistiť či to nie je problémové auto, je po prvom majiteľovi pravidelne servisované na 80% som rozodnutý kúpiť to len sa chcem uistiť či nespravím blbosť, núkajú mi aj renault megane 1,6 benzín rv. 98 s 56000 km po nejakom starom dedovy ale neviem čo zobrať...zato sa pýtam na skúsenosti s týmto autom, nneviem či je to B3 alebo b4... please poraďte

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat B1 - B4"