Doinštalovanie EASY OPEN zadných dverí

2002-

Moderátor: stinger11

Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok
lovec_dusi
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 16.04.2009 22:26
Bydlisko: Zvolen

Doinštalovanie EASY OPEN zadných dverí

Príspevok od používateľa lovec_dusi »

Zdravím Vás,

chcel by som si na mojom Treg-u doinštalovať niektoré doplnkové funkcie, ktoré v ňom žiaľ neboli, keďže som kupoval jazdený. Mám záujem o funkciu EASY OPEN, čo je otváranie zadných dverí, posunutím nohy popod zadný nárazník. Riadica jednoka aj s kabelážou je v cene do 75 €, ale neviem ako je to v nakódovaním a samotným pripojením. Má niekto z Vás s danými inštaláciami skúsenosti? Tiež by som si chcel doinštalovať adaptívny tempomat ACC. Predné radary a kamera stredová do 300 €. Ostatný asistenti ma tak nezaujímajú. Veľmi sa mi páčilo riešenie odbočky ostrekovača zadného skla, kde bol vymenený kryt zadnej kamery. Nový kryt obsahoval malú trysku a ostrekoval kameru, čím ju čistil. Nemám s tým skúsenosti, ale ak by niekto dané upgrady robil, možno by sme sa dohodli.

Ešte mám otázku, je možné, že na mojom aute z 2013 je medzibudíkové menu iné ako na 2014 modeloch. Viem, že je možné urobiť upgrade na stredovej jednotke RNS 850, ale dá sa vylepšiť aj medzibudíkové prostredie? Ďakujem

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: Doinštalovanie EASY OPEN zadných dverí

Príspevok od používateľa frflos »

...skus kontaktovat clubaka ejne, ten je na taketo veci majster a nemas to daleko do BB
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

Napísať odpoveď

Návrat na "Touareg"