Akcie a zrazy - touareg "sekcie"

2002-

Moderátor: stinger11

Používateľov profilový obrázok
ejne
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 10741
Dátum registrácie: 06.06.2008 21:59
Bydlisko: SLC
Kontaktovať používateľa:

Akcie a zrazy - touareg "sekcie"

Príspevok od používateľa ejne »

Neda mi a musim napisat. :

Velmi sa mi paci ako sa Touaregisti odclenuju od klubu . Nechapem jedno preco neriesia zrazy expedicie alebo ine akcie rovnoako ako ostatny v sekcii akcie a zrazy. to je az take problematicke to tam riesit a prezentovat. ci vsetko co sa tyka turka musi byt len v teme touareg? alebo si myslite ze tam nik nechodi a neuvidi to tak to dame lentu . predsalen nato sa tato tema urobila aby sa tam riesili veci co sa tyka takychto akcii a ludia co si idu pozriet akcie tak uvidia aj Vasu.

Chlapy ste na jednom klube treba sa prisposobyt a nie odclenovat. je jasne ste uz odcleneny svetlou viskou auta ale ......

reagovat nemusite len som napisal to co sa uz dlhsie jedna z Vasej strany od urcitych ludi . ak chce niekto reagovat kludne PM
Najprv sa ucime chodit a hovorit. A neskor sa ucime sediet a drzat hubu
EX: VW Passat 2.0/103kw Sportline TDI = Moje presuvadlo
VW Passat 2.0/125kw Highline
Obrázok

stanoVW
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 661
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:28
Kontaktovať používateľa:

Re: Akcie a zrazy - touareg "sekcie"

Príspevok od používateľa stanoVW »

enje neber to v zlom, toto ,,oddeľovanie"..teda ak to tak chápeš... :(
..keďže všetky tieto akcie a zrazy ohľadom Touaregu organizujem ja, tak to spadá na moju adresu tento príspevok...kľudne to tam môžem začať dávať...nemám s tým najmenší problém ;)
..ja som sa už pred pár mesiacmi bavil so stingerom, aby sa v rámci sekcie Touareg spravila jedna téma ,,akcie a zrazy" a pod ňou by boli pokope všetky tieto akcie..teda chcel som v tom spraviť trocha ,,poriadok" ;)
..čo sa týka písania tém pod ,,globálnu" tému ,,akcie a zrazy", tak v tom som moc zmysel nevidel..jednak z dôvodu, že je jasne aj v súčasnom stave vidieť, že do týchto ,,Touareg" tém nejak extra veľa ďalších klubákov nechodí a nezapája sa do tém...a aj z toho dôvodu, že na tieto ,,naše" Touareg akcie nikto iný z fóra dosiaľ neprišiel a nikdy to nebola vyslovene akcia podmienená účasťou vlastníkov Touarega..vždy tam mohol prísť hocikto a prípadne vyskúšať si aj jazdu Touaregom!keďže sa snažím vždy vybaviť aj ,,nejaký ten Touareg" :) z fabriky VW.. Jediný kto sa zúčastnil pred rokom v Brezne bol Lopo1!!
Takže si myslím, že nie že len ,,My" sa odčleňujeme :) , ale skôr toto fórum ,,odčleňuje" vlastníkov týchto vozidiel :( :( :cry:
..a nemysli si, že mne to nie je ľúto, že je to takto!! :(

..tak ale ešte ma napadla taká vec..nedajú sa tieto ,,Touareg"-témy zdieľať aj v globálnej téme ,,akcie a zrazy" :idea:

Používateľov profilový obrázok
ejne
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 10741
Dátum registrácie: 06.06.2008 21:59
Bydlisko: SLC
Kontaktovať používateľa:

Re: Akcie a zrazy - touareg "sekcie"

Príspevok od používateľa ejne »

Mozno tato ucast inych na akciach je aj prezentacia zrazu a tonlen vo vasej sekcii mozno preto tam nik neprisiel.

Klubaci logicky mysliaci a sledujuci temu akcie a zrazy cakaju ze akcie sa objavia tam kedze tam je nato urceny priestor. A nie v danej sekcii dohladavat ci je neaka akcia . Staci logicky mysliet ( nenarazam na nikoho z vas ) ale aj mne zdravy rozum dava ze ak chcem vediet o neakej akcii klubu a je sekcia s zrazmy tak tam sa onej dozviem a nie v teme auta kde sa rozoberaju problemh alebo ine vychytavky daneho auta-typu. A nepovedz ze moja logika nedava zmysel . Skus sa nadtym zamysliet a ak suhlasis skusime urobit jednu sluzbu pre Vas turkov a skusime urobit este sekciu touareg zrazy v tejto teme aby ste si nemysleli ze prave vase akcie a zrazy zaniknu medzi ostatnymi.

Kludne napis PM ak nahodou by sisi to inak predstavoval ale v teme touareg je to zbytocne robit to poviem narovinu.
Najprv sa ucime chodit a hovorit. A neskor sa ucime sediet a drzat hubu
EX: VW Passat 2.0/103kw Sportline TDI = Moje presuvadlo
VW Passat 2.0/125kw Highline
Obrázok

Brehowicz
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 05.05.2014 18:16

Re: Akcie a zrazy - touareg "sekcie"

Príspevok od používateľa Brehowicz »

Demokraticky ať moderátor udělá hlasování na měsíc kde muže každý člen klubu hlasovat volbu
A- srazy do hlavního vlákna o srazech
B-srazy tam kde jsou

Nicméně pokud se bude jednat o srazy s jízdama svými auty na polygonu.... v terénu tak tam těžko půjde někdo s jiným autem než Touareg popř. Tiguan a naopak ten kdo by šel tak to jinde než v sekci Turku přehlídne.
Sory že sem se tu tak vetřel :oops:

Používateľov profilový obrázok
lopo1
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 9214
Dátum registrácie: 02.08.2009 18:58
Bydlisko: ZA

Re: Akcie a zrazy - touareg "sekcie"

Príspevok od používateľa lopo1 »

Neda mi nezareagovat ako netuaregistovi
mat temu v sekcii AKcie a zrazy ma zmysle kvoli komplexnosti a danej strukture fora ale ako stano pise Tuoareg akcie su specificke tym ze ine VW ich nezvladne a uprimne povedane viac tuaregistov si nejaku akciu vsimne vo svojej sekcii ako skecia urcena pre organizovanie zrzov....

stanoVW
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 661
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:28
Kontaktovať používateľa:

Re: Akcie a zrazy - touareg "sekcie"

Príspevok od používateľa stanoVW »

..som cez deň nad tým premýšľal a musím momentálne súhlasiť s Lopom1..on to správne vystihol..

..kôli komplexnosti témy a aj štruktúre celého fóra by mali byť aj tieto ,,Touareg" zrazy v globálnej téme...ale na druhej strane som si na 1000000000% istý, že sa tým nič nezmení zo strany ,,ostatku" fóra..nebudem tu opakovane vypisovať svoj názor, ako to tu na fóre funguje a de facto je s Touareg sekciou je vlastne psychologický problém tohto fóra...ako reálny príklad uvediem, čo som si napríklad všimol včera po pár mojích príspevkoch k Alpám.. :) ..je to síce drobná ,,blbosť", ale kto ,,číta aj medzi riadkami", tak toho véééééééľa pochopí!
Seto píše
btw. posledny obrazok (pondelok) nefunkcny
..teda už len toto tam zostalo 8 minút po napísaní príspevku!..nakoľko bolo po tých pár minútach vymazané
supééér..už sa teším na fotky ;)
..akoby tam niekto zasiahol ,,z hora" a odrazu Seťa ,,schladil" v jeho úprimnom nadšení.. :D ..alebo Seto zmenil svoj názor po 8 minútach :D

...čiže si myslím, že pri súčasnom fungovaní fóra a hlavne prístupu určitých členov, je úplne zbytočné komplikovať ,,život" a teda aj návštevy na fóre Touaregistom, preklikávaním krížom krážom po fóre...skoro všetci sa poznáme z akcií osobne a čo ja viem, tak väčšina z nás sme maximálne pracovne zaneprázdnení a vyťažení,...takže ak aj na fórum prídeme, tak len narýchlo do ,,našej" sekcie skontrolovať, čo nového a ,,letíme" doslova ďalej pracovať.. ;) ..a tak nemáme času sledovať ďalšie sekcie.. :(

Ejne akože zmysel tvoje slová majú, ale si myslím, že tu a teraz za týmto všetkým je to ,,krok späť" a nič sa tým nevyrieši...nikto ďalší na ,,naše" akcie chodiť pre určitú apatiu voči nám nebude a taktiež ani zapájať sa do tém!...kto chcel ,,medzi nás" aj doteraz, ako napr. Lopo1, Seto,..a pár ďalších, tak tí si ,,cestu" ku nám našli aj tak ;)
..ak chceš, tak to sprav ,,globálne", ale s nejakými odkazmi v Touareg sekcii na tieto témy a uvidí sa po pár mesiacoch, či to zmysel malo, alebo nie...a potom som si na 100000000% istý, že sa to
vráti späť do Touareg sekcie...;)

..ale myšlienka to bola dobrá Ejne

Používateľov profilový obrázok
stinger11
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 3526
Dátum registrácie: 30.12.2007 13:34
Bydlisko: Západné Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Akcie a zrazy - touareg "sekcie"

Príspevok od používateľa stinger11 »

Kazdy jeden moderator zasiahne a maze len pokial to ma opodstatnenie.Nadavky atd... inac nema dovod nieco mazat, alebo pozmenovat.
Moderator ma na starosti chod tohto fora aby tu bol hlavne poriadok a bolo vsetko tam kde to ma byt podla pravidiel ktore boli raz stanovene a ktore by sa mali dodrziavat.
Ak sa rozhodne o zalozenie temy v sekcii Touareg, bude zalozena, ak nie vsetko bude presunute do zrazov a kazdy jeden clen fora bude musiet dodrziavat pravidla ci chce, alebo nie.

Používateľov profilový obrázok
beki69
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 340
Dátum registrácie: 14.03.2010 16:12
Bydlisko: kanton St. Gallen
Kontaktovať používateľa:

Akcie a zrazy - touareg "sekcie"

Príspevok od používateľa beki69 »

Treba podakovat Ejne za konstruktivnu kritiku, pretoze rozprudil debatu a bude zaujimave sledovat, kolko prispevkov sa tu zobrazi aj od majitelov, resp clenov ktori nemaju Touareg. Ja si osobne myslim, ze ludia nemaju az taky zaujem chodit na zrazy len ocumovat. Cielom zrazov je sa stretnut s ostatnymi, podebatovat o aute co vlastnis, problemoch, vylepseniach, pochvalit sa a u Touaregu je spcifikom aj si zajazdit a odkryt moznosti auta. Preto sa tychto zrazov zucastnuju mnohokrat aj majitelia Amarokov. Popravde, aj keby som videl v sekcii zrazy stretnutie napr. Akciu Touranov, asi by som ju ani neotvaral. Nevidim v tom zmysel. Takze v principe kvoli logike struktury fora nech to teda je v sekcii stretnutia, ale prinos tohto pocinu je minimalny. Moj prispevok berte ako nazor clena vw-club fora.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Polo6N1.4,44kW1997
Touran 2.0TDi,103kW6DSGHighline7seater2006)
GolfVGT Sport[/color]1.4TSI125kW6DSG2008
GolfVI1.2 TSIBMT,7DSG2010
GolfVIIGTI Performance169kW6DSG2014
Touareg7P3.0TDI180kW8AT2012
EcoHighUP!50kW2013
GolfVIIGTI Clubsport196kW2017
e-UP!62kW2021

stanoVW
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 661
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:28
Kontaktovať používateľa:

Re: Akcie a zrazy - touareg "sekcie"

Príspevok od používateľa stanoVW »

Stinger sme sa špatne asi pochopili..to nebola narážka voči tebe!!veď ten príspevok si upravil Seto sám! Čiže žiadna ďalšia osoba to nevymazala!...ja som to myslel a napísal tak,že Seto buď zmenil sám po pár minutach názor,alebo ho na jeho názor niekto,, upozornil" a upravil ho sám..:-)
..a niečo podobne som tu zaregistroval už xx-krát..:-( ..bohužiaľ...

Beki69 súhlasím s tebou ;-)

Používateľov profilový obrázok
peto722
VWjunior
VWjunior
Príspevky: 1844
Dátum registrácie: 15.02.2009 23:25
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: Akcie a zrazy - touareg "sekcie"

Príspevok od používateľa peto722 »

Stano to ako si ten prispevok napisal vyznelo tak ze narazas na to ze moderator mu to bud premazal alebo pozmenil tak teraz sa s toho nevykrucaj prosim :wink:

Ale teraz k teme , tak ako bolo pisane vyssie , vsetky zarzy su v jednej na to urcenej sekcii len vy tu mate svoju vlastnu temu ktora by pospravnosti mala byt tiez v sekcii Akcie a Zrazy.
Pisete tu ze ked by sa dala tam kam to patri tak by to bolo pre vas zlozitejsie ? To su len vyhovorky , su to dva kliknutia navyse a si presne tam kde chces byt a pekne vydist kde sa co deje. Bolo by to aj o dost prehladnejsie keby tak ako Ejne pise sa tam spravila podsekcia Touareg zrazy a tam by ste mali vsetko pekne vypisane a prehladne.
To ze sa stazujete ze nik okrem Touaregistov nechodi na vase zrazy je aj vasa chyba lebo sa od vsetkych oddelujete prave tym ze tieto temy o zrazoch niesu vsetkym na ociach ale si ich skryvate vo svojej sekcii.
Je vela ludi co ma ine auto , dokonca uz / este nema VW a dosli by sa pozrie aspon ako to na takomto zraze vyzera ale ked to nevydia v Zrazoch tak nevedia o tom a zakonite nepridu.
Koho by napadlo hladat zrazy v sekcii kde sa riesia vylucne auta ked sekcia o zrazoch samotnych je vytvorena ?
Nehnevajte sa namna ale toto oddelovanie sa od Vas Touaregistov ste si zapricinili sami tym ako premyslate a nepriamo sa pred ostatnymi skrývate.

Ja osobne mam znizene (a inac upravene) auto ale koli tomu sa nevyhybam zrazom kde su seriove auta alebo nebodaj aj offroady a tak , ale ked nieco nenajdem v sekcii AKcie a Zrazy , ktoru vlastne aj moderujem tak smola. Logicky ked o tom neviem tak tam ani nejdem.

Skuste sa troska zamysliet nad tym , nechat si to v klude prejst hlavou a potom sa vyjadrit k teme
Nieje problem vytvorit podsekciu Touareg zrazy v sekcii Akcie a Zrazy ako Ejne povedal , ale ak si zelate byt nadalej oddeleny od ostatku klubu nech sa paci

Pekny den prajem
S pozdravom Peto
VW is my life

Zamknuté

Návrat na "Touareg"