Akcie a zrazy - touareg "sekcie"

2002-

Moderátor: stinger11

Používateľov profilový obrázok
stinger11
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 3526
Dátum registrácie: 30.12.2007 13:34
Bydlisko: Západné Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Akcie a zrazy - touareg "sekcie"

Príspevok od používateľa stinger11 »

Ja sam sa tiez cudujem co tu vsetko padlo za tu chvilku na moju adresu... ufff

Používateľov profilový obrázok
ejne
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 10741
Dátum registrácie: 06.06.2008 21:59
Bydlisko: SLC
Kontaktovať používateľa:

Re: Akcie a zrazy - touareg "sekcie"

Príspevok od používateľa ejne »

stano - budem pisat na teba ked si sa prihlasil ze je to vsetko o tebe takze ako si napisal ja to tiez ukoncim a mam par pripomienok a zober si ich ako chces.

1 - Nikto tu nepisal konkretne o tebe ale ty si sa chytil a sam si zacal pisat. A ak dobre vidim z tych clenov co tu chodia sa jedine ty zapajas aktivne do tejto diskusie a malokto iny z ludi co boli na tvojich zrazoch ako ich tu obhajujes vsetkych

2 - kolko z Vas bolo na celoslovenskom zraze ked uz tu prezentujes touaregistov a vravis ze nik neprisiel na Vas zraz ale Vy sami nepridete na zraz klubu na ktorom posobite a pritom netrebalo klikat do dalsich tem akcie a zrazy ak chces povedat ze pridete len do svojej temy . bola to globalna tema a v kazdej sekcii zverejnena. takze nevidim dovod zeby ste onej nevedeli

3 - na druhy bod teraz budem nadvazovat. Objahujes kolko si urobil pre temu touareg a klub no na kazdom zraze vystupujes ako "touareg club Slovakia " tak poprosim ta mozes kludne pokracovat na tom fore klube alebo ako by som to nazval a nemusis posobit na vw-club.sk kedze vystupujete ako samostatny klub. A vravis kolko si urobil veci a casu a penazi investoval a povzniesol tuto temu . Mne to pripada ze si len propagoval iny klub a propagaciu si preniesol aj na inu stranku. takze pokial nebudes vystupovat pod klubom v ktorom posobis je zbytocne sa obhajovat. Dokonca vacsina aut vasich je oznacena ako touareg club slovakia. ale tu ziadnu takuto temu nevidim . a odkaz mas aj v vlastnom podpise tak. takze ako pises o oddelovani sam sa oddelujes ked aj na aute nosis odkaz na mozno aj vlastny klub a pritom organizujes veci na inom a propagujes to ako zraz touaregov.

4 - pises, ze reagujes z mobilu, pretoze by niekto nieco povedal. Nemyslim si ze niekto by ti napisal pretoze si reagoval az za par hodin. A vsimas si ze niekto tu meni prispevky tak asi tu travis dost casu a nie len par minut ako pises a potom sa ponahlas dalej. A nenapisal si ze aj ja som reagoval v teme expedicia alpy a potom som zmazal prispevok to si uz nespomenul a ked si spomenul na Setov prispevok si myslis ze tu moderi sedia a pisu uzivatelom nech si menia prispevky to isto nie a nemaju to ani zapotreby. Tak bolo zbytocne obhajovat o par prispevkov dalej tvoju reakciu ze sa to netykalo stingera a pisal si o : " ..akoby tam niekto zasiahol ,,z hora" a ... " kto zhora? bud kludne konkretny.

5 - pises :"...je zbytočné sa k tomu vyjadrovat!..mali ste to len oznámiť a nie zakladať tému na vyjadrenie sa aj ostatných k Vášmu rozhodnutiu! " naschval kedze stinger mi predlozil poziadavku som tu rozputal diskusiu prenic ine inak som to mohol davno presunut a nikomu nic vysvetlovat ale zial asi som to mal rovno urobit.

6 - pises o detinskosti . mne skor pripada detinske ze pokial nebudes mat zrazy v vlastnej teme tak jednoducho nebudes nic organizovat a touareg zapadne. nemyslim si, ze zapadne tak ci tak tu budu uzivatelia ktori sa budu pytat veci a ine problemy rozoberat. tak ci tak stale su zrazy o touareg clube slovakia a nie o clenoch touareg temy z VW-clubu . a odclenovat ste sa zacali sami tym ze ani na celoslovenske zrazy alebo lokalne malokto z Vas prisiel . napr ty na kolkych si bol ty sam preco si nedosiel na celoslovensky zraz? odpovedz si sam ....


7 - a ak sa rozhodnes upravit kazdy svoj prispevok a zmazat zneho veci len aby boli nepouzitelne je to tvoja vec ale ja vtom nevidim zmysel len detinskos ked som nedosiahol co som chcel tak kaslem na ostatnych a neuvidia nic co som robil. takze urob ako uznas zavhodne

A teraz vo vseobecnosti a mozno sa budem opakovat :

adresoval som tuto temu vo vseobecnosti ale prijal si ju ty a vztahovacne... co sa tyka tem nezmazu sa nech ludia vedia ze si organizoval nieco a ak budu mat neake otazky alebo pripomienky a navrhy nech sa ozvu kludne. pises o odstupe 3,5roka ved ty si clenom len dva roky a 3 mesiace takze tak a sam si ziadal o riesenie takze riesenie nastalo a to presunutim ale predtym bol aj navrh zial nepomohlo tak to bude tak .

sumar sumarum. :

vsetky akcie su presunute a ostanu v globalnej teme. ak si zelas propagovat Touareg club slovakia a organizovat zrazy tak nie na tomto fore ale organizuj to v klube ktoreho sa to tyka a ak si neprajes byt tu na tomto fore nik ti nebude branit . a poziadam ta ohovaraniu moderov a inych clenov sa zdrz . Nik neohovara teba tak poziadam ani ty nemusis inych ( toto je len pripomienka nik nevravim ze to robis ... )
Najprv sa ucime chodit a hovorit. A neskor sa ucime sediet a drzat hubu
EX: VW Passat 2.0/103kw Sportline TDI = Moje presuvadlo
VW Passat 2.0/125kw Highline
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
JOFO
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 02.11.2007 15:02
Bydlisko: Zilina 22° 57' 5.27" S 43° 12' 37.16" W
Kontaktovať používateľa:

Re: Akcie a zrazy - touareg "sekcie"

Príspevok od používateľa JOFO »

neche sa mi to tu cele citat ..na to som fakt lenivi :mrgreen: ...ale Ejne ... auto mam oznacene logom touareg club a som na to hrdy , zato logo VW klubu uz nemam ani nepamatam a ani si to neplanujem niekedy dat na auto koli dehonestovaniu toho co to logo kedysi znamenalo ... zial teraz kazdy "trtko"si olajkuje fb stanku, druhy kseftar mu tam preda za 2e nalepku a uz je KLUBAK .... (to len na margo oznacovania aut) , ja som tu robil admina skor ako vacsina terajsich adminov bola vobec regnuta tu na klube , takze si pamatam ako sa co organizovalo ,ake boli stretnutia , ze sme sa viacmenej aj vsetci osobne poznali , to uz tu teraz chyba , ze je na vw zraze xy aut ..aaa ??? co z toho ked sa ludia iba poskupinkuju a nikto nikoho nepozna a ani nema snahu spoznat .... zato Stano oranizuje stretnutia kde sa proste znova vsetci pozname , pokecame ... a nie ze tam niekto sedi pri svojej vytunenej hrdzavej G4 .... (ties som ju dlho mal) a tvari sa ako majster sveta ze kupil led pasiky a 17chromove elektrony , ale realne sa stretne skupina ludi , co sa vie porozpravat , poradit ........ a za taketo stretnutia (kludne ma ukamenujte) vdacime Stanovi a jeho iniciative .
a ze sa touaregy separuju ??? nieje to pravda , tie akcie sa vzdy zverejnovali aj na VW clube (aj na FB) len je zrejme ze clovek s passatom asi nepride na cross drahu aby sa povozil .... aj ked kazdy kto niekedy bol na "nasom"zraze vie ze nieje problem sa s nami povozit aj v terene popripade si tie auta aj vyskusat.....
http://www.bazos.sk/search.php?hledat=0 ... 5&kitx=ano" onclick="window.open(this.href);return false;

Používateľov profilový obrázok
Prekladateľ
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 11.06.2010 08:13

Re: Akcie a zrazy - touareg "sekcie"

Príspevok od používateľa Prekladateľ »

JOFO - dobre píšeš.
ex POLO, ex GOLF, ex PASSAT CC, ex T5 GP MULTIVAN HIGHLINE 2,0 TDI 132 KW 400 Nm 7DSG, ex Touareg V10 TDi FL, ex Touareg NF FL V8 TDI, momentálne Touareg III V6 TDI 210 KW Elegance

Používateľov profilový obrázok
wladi
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 8714
Dátum registrácie: 29.03.2008 21:51
Bydlisko: Slotovo
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa wladi »

Jesitnost a vykricniky asi rozdavali zadarmo :D

Odoslané z SM-N9005 pomocou Tapatalku
Úprava auta ako cesta je nekonečná výmena kolies a iných dielov bez reálneho konca

stanoVW
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 661
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:28
Kontaktovať používateľa:

Re: Akcie a zrazy - touareg "sekcie"

Príspevok od používateľa stanoVW »

..ak môžem ešte, tak len na margo by so dodal..používanie bodiek, výkričníkov.., teda interpunkčných znamienok slúži vo vete na viacero účelov a má svoju funkciu.. a tiež aj pravopis svedčí o..

Jofo a Prekladateľ ďakujem za názor a podporu

..rozhodol som sa na základe upozornenia admina, že nebudem tu už radšej propagovať Touareg Club Slovakia (TCS), ako oficiálny klub, ktorý je registrovaný aj Ministerstvom vnútra SR a má svoje stanovy a tiež pridelené aj IČO, ako legálne občianske združenie. Pôvodne som zvažoval prepojiť aktivity TCS s klubom VW (VW-club.sk), ale keďže som zistil, že takýto klub vlastne nikde na Slovensku oficiálne neexistuje a teda nie je nikde registrovaný a nevedia nič o ňom ani na Ministerstve vnútra SR a ani Štatistický úrad SR neregistruje takýto klub/club/združenie a ide len o webové servery Autokluby.cz s.r.o., ktoré majú vo svojom portfóliu servery VW-club.cz VW-club.sk, Skoda-forum.cz, Seat-club.cz, Tuning-forum.org, Peugeot-forum.cz, Renault-forum.cz, Mercedes-club.cz, BMW-forum.cz,Audi-forum.cz,Citroen-forum.cz,Dacia-forum.cz,Ford-forum.cz,Honda-forum.cz,Mazda-forum.cz,Mitsubishi-forum.cz,Nissan-forum.cz,Subaru-forum.cz,Toyota-forum.cz,Toyota-forum.cz založené v ČR so svojimi pravidlami, ktoré nie sú právne aplikované na SK, ktoré tak som od tejto myšlienky upustil :( .

..no a tak som sa vlastne dopracoval k tomu, že do dnešného dňa vlastne už vyššie spomínaný VW-club nikde oficiálne neexistuje a dosiaľ ani neexistoval :( ..existuje jedine VW-club.sk fórum, nie však žiadny klub/club. Takže je to žiaľ len a len virtuálna záležitosť, nie však klub/club :(
..to taktiež len na margo pre tých, ktorí si naivne mysleli, že sú členmi nejakého oficiálneho VW clubu :(
..zaregistrovaním sa, zaplatením členského poplatku do neexistujúceho klubu a tiež nalepením si nálepky VW-club-u na auto ste sa stali len členmi určitej virtuálnej komunity! nie však oficiálneho VW-club-u

Používateľov profilový obrázok
ejne
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 10741
Dátum registrácie: 06.06.2008 21:59
Bydlisko: SLC
Kontaktovať používateľa:

Re: Akcie a zrazy - touareg "sekcie"

Príspevok od používateľa ejne »

stanoVW napísal:..ak môžem ešte, tak len na margo by so dodal..používanie bodiek, výkričníkov.., teda interpunkčných znamienok slúži vo vete na viacero účelov a má svoju funkciu.. a tiež aj pravopis svedčí o..

Jofo a Prekladateľ ďakujem za názor a podporu

..rozhodol som sa na základe upozornenia admina, že nebudem tu už radšej propagovať Touareg Club Slovakia (TCS), ako oficiálny klub, ktorý je registrovaný aj Ministerstvom vnútra SR a má svoje stanovy a tiež pridelené aj IČO, ako legálne občianske združenie. Pôvodne som zvažoval prepojiť aktivity TCS s klubom VW (VW-club.sk), ale keďže som zistil, že takýto klub vlastne nikde na Slovensku oficiálne neexistuje a teda nie je nikde registrovaný a nevedia nič o ňom ani na Ministerstve vnútra SR a ani Štatistický úrad SR neregistruje takýto klub/club/združenie a ide len o webové servery Autokluby.cz s.r.o., ktoré majú vo svojom portfóliu servery VW-club.cz VW-club.sk, Skoda-forum.cz, Seat-club.cz, Tuning-forum.org, Peugeot-forum.cz, Renault-forum.cz, Mercedes-club.cz, BMW-forum.cz,Audi-forum.cz,Citroen-forum.cz,Dacia-forum.cz,Ford-forum.cz,Honda-forum.cz,Mazda-forum.cz,Mitsubishi-forum.cz,Nissan-forum.cz,Subaru-forum.cz,Toyota-forum.cz,Toyota-forum.cz založené v ČR so svojimi pravidlami, ktoré nie sú právne aplikované na SK, ktoré tak som od tejto myšlienky upustil :( .

..no a tak som sa vlastne dopracoval k tomu, že do dnešného dňa vlastne už vyššie spomínaný VW-club nikde oficiálne neexistuje a dosiaľ ani neexistoval :( ..existuje jedine VW-club.sk fórum, nie však žiadny klub/club. Takže je to žiaľ len a len virtuálna záležitosť, nie však klub/club :(
..to taktiež len na margo pre tých, ktorí si naivne mysleli, že sú členmi nejakého oficiálneho VW clubu :(
..zaregistrovaním sa, zaplatením členského poplatku do neexistujúceho klubu a tiež nalepením si nálepky VW-club-u na auto ste sa stali len členmi určitej virtuálnej komunity! nie však oficiálneho VW-club-u

A co tymto chcel basnik povedat?

Amimochdom zakony ČR a SR su rizdielne a ako si uz pisal registroval si si klub kvoli tomu aby bola mozna podpora 2% od ludi aby si nehradil vsetko z vlastneho vrecka tak prosimta " pomlc " !!! A temu ozivujes prispevkami mimo zmyslu jej zalozenia.

A opat sa zopakujem v ČR su ine zakony neumoznujuce darovat 2% preto je to inak a ak si len tetaz zistil ze sme spojeny s autoklubmi.cz je to smutne. Aj clenske karty su ako autokluby a nie vw-club.
Najprv sa ucime chodit a hovorit. A neskor sa ucime sediet a drzat hubu
EX: VW Passat 2.0/103kw Sportline TDI = Moje presuvadlo
VW Passat 2.0/125kw Highline
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
vwgolfsk
Pilot
Pilot
Príspevky: 882
Dátum registrácie: 26.03.2008 06:26
Bydlisko: ZA/BA

Re: Akcie a zrazy - touareg "sekcie"

Príspevok od používateľa vwgolfsk »

JOFO napísal:neche sa mi to tu cele citat ..na to som fakt lenivi :mrgreen: .....
skoda JOFO, ze si to necital, ja ano, a pointa tejto temy bola a stale je niekde inde... tiez som tu dost dlho, vo vela veciac s tebou suhlasim ale v tomto stojim za ejnem a ostatnými modermi... :!:
Naposledy upravil/-a vwgolfsk v 04.08.2014 13:53, upravené celkom 1 krát.

stanoVW
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 661
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:28
Kontaktovať používateľa:

Re: Akcie a zrazy - touareg "sekcie"

Príspevok od používateľa stanoVW »

[quote]A co tymto chcel basnik povedat?[/quote]
..iba toľko, že de facto a ani de iure žiadny už xx-krát spomínaný klub s takýmto názvom ,,VW-club" neexistuje..iba toľko..že sa tu prezentuje niečo, čo reálne neexistuje...ide iba o virtuálne spoločenstvo...vw-club fórum.ale ,,žiadny vw-c/klub"
Takže je úplne smiešne, že akože klub VW-club ,,zastrešuje" všetky značky VW, ale taká ,,odnož" TCS (Touareg Club), kde Touareg je Volkswagen, je tu ,,nežiadúca"..tak to mi príde úplne scestné a neskutočne smiešne..
Prajem všetkým pekný deň ;)

apropo začal sa tu pôvodne riešiť presun určitých tém, medzi akcie a zrazy a nakoniec vysvitlo,že vlastne problém bol TCS a ten sa tu nesmie prezentovať..lebo je to Touareg Club a nie eseročka Autokluby.cz s.r.o. :)
Naposledy upravil/-a stanoVW v 04.08.2014 14:16, upravené celkom 1 krát.

Používateľov profilový obrázok
R33
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2780
Dátum registrácie: 01.07.2012 09:43
Bydlisko: BA

Re: Akcie a zrazy - touareg "sekcie"

Príspevok od používateľa R33 »

Ja dám otázku o čom by mal byť klub / club ????

Ja si myslím o tom aby sme sa spájali a navzájom sa spoznávali a pomáhali si . Som tu pomerne krátko na clube a nepáčilo sa mi budem písať o zrazoch v BA že sa to tu delilo na skupinky G , 3C , Touareg ..... Zo začiatku ked sme robili minizraz tak prišli len 3C lebo šak to je len pre nich . Začal som vysvetlovať a písať pm že to nie je minizraz pre 3C ale pre vw club a je jedno kto má aký typ auta . Začali chalani pribúdať a čuduj sa svete a prichádzali aj iné typy aut a nie len z BA a okolia . Dnes na zrazi chodia aj naše polovičky , deti , dovolím si povedať že sme celkom slušná partia do ktorej sa môže kedykolvek , ktokolvek pridať .
No tu v tejto vašej téme mám pocit že VY sa hráte na svojom vlastnom piesočku a tvrdíte že ONI k vám na zrazy nechodia . No bodaj by aj chodili ked to máte schované . No a Vás stretnuť niekde na zraze je tiež problém lebo zasa do inej témy nechodíte ( česť výnimkám ) . Čo tak trošku si prestať všímať len vlastný piesoček a začať cestu ako sa vrátiť k tomu čo som písal na začiatku aby sme boli paria ktorá sa rada stretne pokecá , pomôže si .............
VOLKSWAGEN Passat Variant 3C /4Motion/Highline/2.0TDI/103kw/M6/2009/RNS 510

Platíte veľa za ÚVER , HYPOTÉKU , PZP ??? Napíšte mi pm

Ak máš záujem o PZP , havarijné poistenie , cestovné poistenie , úver , životné poistenie napíš PM

Zamknuté

Návrat na "Touareg"