Akcie a zrazy - touareg "sekcie"

2002-

Moderátor: stinger11

stanoVW
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 661
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:28
Kontaktovať používateľa:

Re: Akcie a zrazy - touareg "sekcie"

Príspevok od používateľa stanoVW »

Peto722 nemám moc času momentálne vypisovať,ale keď nezareagujem,tak sa to tu bude ďalej rozmazavat a riešiť presunutie pár tém medzi global,, akcie a zrazy" ešte 50-mi príspevkami..akoby toto bol jeden jediný problém tohoto fóra..:-(
Takže ak si precitas moje predchádzajúce príspevky,tak som sa vyjadril v tom duchu,že sa to presunúť všetko môže..ale bude to kontraproduktívne v konečnom dôsledku...ale buď jis..
..presunte to všetko do globálnej témy! ..samozrejme ako Touareg-akcie a zrazy!..v pôvodnej sekcii Touareg nechajte po jednom príspevku v každej téme s odkazom na presunutie témy tam a tam!..a tému následne uzamknite v sekcii Touareg!..a nechajte to tak a uvidíme,ako som už písal,aka bude,, globalna" odozva!...
Stačí dúfam toľko moje vyjadrenie! :-)...ako radového člena vw-fóra..

Používateľov profilový obrázok
peto722
VWjunior
VWjunior
Príspevky: 1844
Dátum registrácie: 15.02.2009 23:25
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: Akcie a zrazy - touareg "sekcie"

Príspevok od používateľa peto722 »

Kontraproduktívne v čom ?
Že o tom bude vedieť viac ľudí a možno bude väčšia účasť na zrazoch na ktoré podľa teba ľudia nechodia lebo kašľú na Touareg lebo je to SUV ? :mrgreen:
VW is my life

stanoVW
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 661
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:28
Kontaktovať používateľa:

Re: Akcie a zrazy - touareg "sekcie"

Príspevok od používateľa stanoVW »

...
Prepáč Peťo,ale už nebudem reagovať a vyjadrovať sa k tomu..
Napísal som svoj názor!...rozhodli ste sa zlučiť tie témy do globálnej!..tak to tak aj spravte! ..nechápem, že potrebujete odomňa ,,POŽEHNANIE"!
...je zbytočné sa k tomu vyjadrovat!..mali ste to len oznámiť a nie zakladať tému na vyjadrenie sa aj ostatných k Vášmu rozhodnutiu!
..je pravda,že sa jedna iba o,, moje" temy, ktoré som založil ja a aj tieto stretnutia a zrazy organizujem JA...budem v nich pokračovať v novej sekcii...a ak to nebude mať zmysel po pár mesiacoch toto presunutie,tak jednoducho nové už zakladať nebudem!..a tak tým pádom si myslím, že ani nejaké ďalšie akcie a zrazy sa konať nebudú a tak nebude ani o čom písať a celé to stratí aj tak zmysel!!!..lebo téma Touareg tu bola už x rokov a nič okrem rozoberania problémov, teda na čo bola aj určená, s Touaregmi sa v nej neriešilo...teda až na nejakú potenciálnu snahu sa stretnúť niekoľko rokov...čo sa však nikdy neuskutočnilo!!!!..teda až dovtedy, pokiaľ som sa toho ,,nechytil" ja!!!
..takže si myslím, že v rámci zachovania nejakého ,,štandardu" a aj zmyslu niečoho a aj nejakých tém, tak by sme skôr mali hľadať spoločnú cestu a nie ,rýpať" do toho a do seba!!! ..lebo sa fakt môže veľmi ľahko stať, že ani nebude čo presúvať... :( ..a pekne tá podsekcia Touareg- akcie a zrazy zapadne niekde hlbokooooooo prachom!!!
Naposledy upravil/-a stanoVW v 20.07.2014 13:54, upravené celkom 3 krát.

Používateľov profilový obrázok
peto722
VWjunior
VWjunior
Príspevky: 1844
Dátum registrácie: 15.02.2009 23:25
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: Akcie a zrazy - touareg "sekcie"

Príspevok od používateľa peto722 »

kľudne aj 4 bodky daj :mrgreen:
aha takto :
....
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Naposledy upravil/-a peto722 v 20.07.2014 19:42, upravené celkom 2 krát.
VW is my life

stanoVW
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 661
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:28
Kontaktovať používateľa:

Re: Akcie a zrazy - touareg "sekcie"

Príspevok od používateľa stanoVW »

..neviem,čo si o tebe teraz mám myslieť...ale nechám si to pre seba..
..odpisujem len z mobilu a omylom som to odoslal predčasné..takže preto tie 3 bodky..
Fakt už končím v tejto téme!
Niekedy si myslím,že komunikujem s..........ludmi...je to fakt také detinske také odpovede,ako si napísal..
Prajem ti pekný deň!

Používateľov profilový obrázok
peto722
VWjunior
VWjunior
Príspevky: 1844
Dátum registrácie: 15.02.2009 23:25
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: Akcie a zrazy - touareg "sekcie"

Príspevok od používateľa peto722 »

Dakujem za prianie

napisal som to tak lebo som myslel ze to si naschval napisal a aj preto ako si pisal vyssie alebo aj v inych veciach co sa preberali tak troska mi to nedalo

edit: akurat je sranda ze si si svoj prispevok z 3 bodkami upravil na nejaky zmysluplnejsi az polhodinu pozdejsie a znova si ho potom o nejaku tu hodku pozdejsie upravil , ked nieco chcem napisat napisem to raz poriadne a nie to potom stokrat podla potreby upravovat
Naposledy upravil/-a peto722 v 20.07.2014 19:42, upravené celkom 1 krát.
VW is my life

Používateľov profilový obrázok
beki69
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 340
Dátum registrácie: 14.03.2010 16:12
Bydlisko: kanton St. Gallen
Kontaktovať používateľa:

Akcie a zrazy - touareg "sekcie"

Príspevok od používateľa beki69 »

Peto 722, nikto sa nestazuje , ze vytvorit v sekcii Akcie&Zrazy temu Zrazy Touareg by bolo komplikovanejsie a uz toboz nie ze by sa stazoval, ze na akcie chodi malo ludi. Tu sa len polemizuje o zmysluplnosti vytvorit podsekciu...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Polo6N1.4,44kW1997
Touran 2.0TDi,103kW6DSGHighline7seater2006)
GolfVGT Sport[/color]1.4TSI125kW6DSG2008
GolfVI1.2 TSIBMT,7DSG2010
GolfVIIGTI Performance169kW6DSG2014
Touareg7P3.0TDI180kW8AT2012
EcoHighUP!50kW2013
GolfVIIGTI Clubsport196kW2017
e-UP!62kW2021

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: Akcie a zrazy - touareg "sekcie"

Príspevok od používateľa frflos »

...ejne cim viac sa o niecom diskutuje a vychadza v ustrety, tym je to horsie. mame tu pravidla, na vsetko tu mame samostatne sekcie, tak neviem preco by sa mali robit nejake ustupky a vytvarat podsekcie hlavnych sekcii
...mozno ziskate novych nadsencov, ak si to tam vsimne viac ludi a ked nie vy ostati viete kde si mate pisat, takze o nic nepride a ked sa nebudete zapajat do diskusii v tej novej sekcii to uz je vas problem, ze budete lenivy si kliknut na sekciu akcie a zrazy
...zrazy si rieste v zrazoch a touaregy v touaregoch
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

stanoVW
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 661
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:28
Kontaktovať používateľa:

Re: Akcie a zrazy - touareg "sekcie"

Príspevok od používateľa stanoVW »

...a teraz má to už trocha dosť nasralo..!
..podľa mňa ideálne by bolo,ak by moderátor zmazal všetky témy ohľadom akcií a zrazov v sekcii Touareg a bude kľud!!!
Takže poprosim tá stinger11,začni mazat všetky touareg témy,týkajúce sa akcií a zrazov a nemusíš riešiť nejaké presuvanie tém!!!!My si akcie a zrazy vzájomne dohodneme aj v SS, v SMS, mailom alebo cez fb!! ..a nemusia sa robiť špesiálne nám výnimky!!
Je až smiešne,že takí ľudia,ktorí sa týchto akcií ani len nezúčastnili,nespolpodielali sa, neprispievali do týchto tém a nevyjadrovali sa k nim,idú teraz Velkodusne tieto témy riešiť!!!..teda oktem Bekiho69 a Lopa1!!!
Už som písal vyššie, že nebyť mňa, mojej zanietenosti a aj asi cca 10.000€, čo som dosiaľ tieto akcie vydotoval zo svojho, tak by sa ŽIADNE!! Touareg akcie a zrazy dosiaľ nekonali!!!...takže by som skôr očakával nejaký rešpekt a uznanie zo strany XY moderátorov ..a nie riešiť to takýmto spôsobom!!!..ale radšej si v kľude nad to sadnúť a nájsť riešenie vyhovujúce všetkým!!!
Alebo to spraviť radikálne, ako som napísal v tomto príspevku na začiatku-jednoducho všetko ZMAZAŤ!!!!!!!
..a zasa bude Touareg sekcia ,,pasívna"

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: Akcie a zrazy - touareg "sekcie"

Príspevok od používateľa frflos »

...teraz si nasral aj ty mna
...uznanie, ze si take nieco urobil od nas (mna) mas, ale neposeriem sa z toho lebo bolo to z tvojho vlastneho presvedcenia a nikto ta do toho nenutil
...nespravaj sa tu ako majitel (vsetko je tvoje), nikto sa nebude podriadovat tebe, ale vsetci sa podriadujeme tomu co tu plati a platilo a ak si myslis, ze cez ss, mail a sms si najdes viac fanusikov, o ktorych mas furt plno reci, tak to silno pochybujem, kedze budes komunikovat len s tymi istymi a robi ti taky velky problem komunikovat v sekcii na to urcenej
...nech si teraz kazdy v kazdej sekcii zalozi temu o zrazoch (lebo stano moze mat, tak aj my chceme) a mame vymalovane. nemyl si to tu s fb
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

Zamknuté

Návrat na "Touareg"