touareg kamera

2002-

Moderátor: stinger11

Používateľov profilový obrázok
veyron
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 689
Dátum registrácie: 06.01.2011 17:33
Bydlisko: okolie VT
Kontaktovať používateľa:

Re: touareg kamera

Príspevok od používateľa veyron »

prave som mu poslal adresu, zoberiem ju ja isto. kaslat na ciary, zoberem fixku a si ich dokreslim :D pri cuvani s vozikom sa mi zide lebo si myslim o sebe ze aj tak budem cuvat na spataky ale chcem to :D
http://www.pneudepo.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

Používateľov profilový obrázok
ameron
Profík
Profík
Príspevky: 1110
Dátum registrácie: 09.03.2009 23:07

Re: touareg kamera

Príspevok od používateľa ameron »

stanoVW napísal:...zadok mi pripadá s tými super lacnými urezanými trubkami ako nedokončený...ale možno je to len predpríprava na to, že ak majiteľovi dôjde palivo, strčí do tých trubiek nejaké drevenné kolíky...nadvihne zadok a odtlačí ho ako fúrik...
:arrow: stano to si vystihol :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

a inak ano uznavam, ty to auto vyuzivas naozaj na 100% to sa musi uznat a mas moje uznanie

Používateľov profilový obrázok
ameron
Profík
Profík
Príspevky: 1110
Dátum registrácie: 09.03.2009 23:07

Re: touareg kamera

Príspevok od používateľa ameron »

veyron napísal:prave som mu poslal adresu, zoberiem ju ja isto. kaslat na ciary, zoberem fixku a si ich dokreslim :D pri cuvani s vozikom sa mi zide lebo si myslim o sebe ze aj tak budem cuvat na spataky ale chcem to :D
veyron pri cuvani s vozikom podla mna nejako pomoc od kamery necakaj, lebo budes asi vidiet len prednu cast vozika (ja to tak vidim viem si skontrolovat pocas jazdy ci tam ten vozik este je a ako skace po ceste :mrgreen: ), to by ta kamera musela byt niekde hore nad stieracom pod tym brzdovym svetlom v strede - ja tam planujem umiestnit kvoli tomuto ucelu niekdey dalsiu kameru

Používateľov profilový obrázok
veyron
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 689
Dátum registrácie: 06.01.2011 17:33
Bydlisko: okolie VT
Kontaktovať používateľa:

Re: touareg kamera

Príspevok od používateľa veyron »

hej ved potom ma to tiez napadlo. proste cena nie je zla a uz dlhsie som to chcel. dufajm, ze splni ucel.
http://www.pneudepo.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

stanoVW
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 661
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:28
Kontaktovať používateľa:

Re: touareg kamera

Príspevok od používateľa stanoVW »

ameron ĎAKUJEM
veyron pri cuvani s vozikom podla mna nejako pomoc od kamery necakaj, lebo budes asi vidiet len prednu cast vozika
..a to je tam tá kamera pod tak blbým uhlom umiestnená? ..sa to nedá nejak vypodložiť, aby bol ten zorný uhol väčší?
..teraz ma napadlo, že ja keď zaradím spiatočku, tak vidím všetko priamo za sebou!!!

Používateľov profilový obrázok
ameron
Profík
Profík
Príspevky: 1110
Dátum registrácie: 09.03.2009 23:07

Re: touareg kamera

Príspevok od používateľa ameron »

no ja ju mam nad znackou neviem ako bude origo ale asi tiez tak a ked tam dam vozik tak vidim ten vozik ale nevidim zan a pri cuvani chces vidiet za vozik cize aby to pomohlo cuvaniu s vozikom musi byt kamera na voziku na jeho znacke (co inak nie je zly napad a ja nad nim uz davno uvazujem) alebo hore ako som pisal aby bolo vidiet ponad vozik kam smeruje.

Ale zase aj umiestnenie nad znackou auta daco pomoze len ja mam napriklad na voziku este plachtu 80cm nad vozik cize cez vozik nemam sancu vidiet.

stanoVW
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 661
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:28
Kontaktovať používateľa:

Re: touareg kamera

Príspevok od používateľa stanoVW »

:D ..chlopi ma začínate štvať... :D :D :D
..najprv som si myslel, že potrebuje veyron lepšie a ľahšie nacúvať k vozíku a preto potrebuje tú kameru :) ...už teraz som pochopil, že vy riešite aj cúvanie s tým vozíkom.. :D
..takže ja by som odporučil ameron..tak, ako si dal 4 kamery na tvoj Touareg..tak ja by som dal taktiež 4 na vozík a na prístrojovku veľké LCD..kvadrátor na 8 kamier a budeto najbezpečnejšie a najdokonalejšie riešenie... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
..no budem musieť aj ja niečo podobné vymyslieť na môj 22 tonový tandem..lebo aj ja keď občas jazdím s ním, tak je to problém s cúvaním... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Používateľov profilový obrázok
veyron
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 689
Dátum registrácie: 06.01.2011 17:33
Bydlisko: okolie VT
Kontaktovať používateľa:

Re: touareg kamera

Príspevok od používateľa veyron »

chlapi na nic sa tu nebavme, vobec to nemusi byt, proste je to luxus a chceme to :D :D :D
http://www.pneudepo.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

Allmax
Vodič
Vodič
Príspevky: 118
Dátum registrácie: 25.10.2013 23:48

Re: touareg kamera

Príspevok od používateľa Allmax »

stanoVW napísal:tak mne sa opticky zdá T I vo všetkom väčší a majestátnejší v porovnaní s T II :( ..nie len späťákmi..to máš pravdu
Ano T1 sa opticky zda vacsi,tiez som si to myslel ale nie je tomu tak. Toto podpichovanie som riesil s niektorymi moji znamymi, ale potom boli prekvapeny, ze tusim aj vo vnutri a aj zvonku je T2 vacsi.

stanoVW
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 661
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:28
Kontaktovať používateľa:

Re: touareg kamera

Príspevok od používateľa stanoVW »

tak dúfam veyron, že do týždňa..max dvoch sa nám tu pochváliš nejakými fotkami z montáže.. :wink:
..prípadne fotkou vozíka na RNS cez tú kameru :D
..a sorry, ak som sa ťa mojim ,,provokovaním" dotkol :wink:

Napísať odpoveď

Návrat na "Touareg"