touareg kamera

2002-

Moderátor: stinger11

Allmax
Vodič
Vodič
Príspevky: 118
Dátum registrácie: 25.10.2013 23:48

Re: touareg kamera

Príspevok od používateľa Allmax »

stanoVW napísal:
stve ta to velmi? btw ked ma t2 balik r line vyzera tak robustnejsie vid:
..tak štvalo ma to asi mesiac... :D ..potom som začal aj môj ,,obaľovať" a zväčšovať jeho rozmery spojlermi... :wink: a už sa cítim lepšie... :wink:
..ale stále to nie je ono..
...ale ten R line by som nechcel ani zadara...nepáči sa mi vôbec...ten predný nárazník..ako by som videl z diaľky UP.. :mrgreen:
..je dosť vysunutý dopredu a tak sa zmenil aj nájazdový predný uhol...čiže pri prejazdnosti prekážok by som mal deficit...a tak by som ho ulomil po pár minútach v teréne...
...zadok mi pripadá s tými super lacnými urezanými trubkami ako nedokončený...ale možno je to len predpríprava na to, že ak majiteľovi dôjde palivo, strčí do tých trubiek nejaké drevenné kolíky...nadvihne zadok a odtlačí ho ako fúrik... :mrgreen:
...zadné prítlačné krídlo nad zadným oknom...či to je vôbec prítlačné krídlo? som si kládol otázku, alebo len nejaký ,,pahýľ"? ..lebo jednak esteticky a jednak funkčnosťou je ďáááááleko za mojim od ABT...možno tak 2 generácie...ešte asi Flinstonovci vysekávali zo skaly :mrgreen:
..a pri R line samozrejme si neprikúpim terrain tech paket s uzávierkami...
..čiže na môj akčný život a využívanie potenciálu toho auta na 100%, na rozdiel od ostatných majiteľov :( , ako to pred nejakým časom napísal ,,frfloš" :) ..tak pre mňa to auto nie je...ale preháňať sa iba po cestách a ,,machrovať" :) tak to hej.... :wink:
..žiaľ Bohu, alebo možno že aj VĎAKA ja taký nie som.!!!!!! :D
..ale samozrejme 100 ľudí 100 chutí a každý máme iné priority a tiež iné predstavy o využívaní auta....
Stano premyslal som nad tym zadnym kridlom co si pisal od ABT, ze estetickost mi je jasna, ale ci ma aj z hladiska funkcnosti taky pritlak ako napr. na zavodnych autach a pod?Ci to nie je iba taka znackova imidzovka.

Používateľov profilový obrázok
veyron
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 689
Dátum registrácie: 06.01.2011 17:33
Bydlisko: okolie VT
Kontaktovať používateľa:

Re: touareg kamera

Príspevok od používateľa veyron »

tak zajtra sa idem objednat do lakovne a chcem nahodit r line. tento tyzden by mal dost zadny vyhrev a kameru si preberiem osobne.tak je sa naco tesit + si objednam aj nejaku peknu klucenku s ebay:
http://www.ebay.co.uk/itm/VOLKSWAGEN-VW ... 2587b64460" onclick="window.open(this.href);return false;
alebo
http://www.ebay.co.uk/itm/VW-Volkswagen ... 0997953640" onclick="window.open(this.href);return false;
ktora krajsia?
http://www.pneudepo.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

Používateľov profilový obrázok
veyron
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 689
Dátum registrácie: 06.01.2011 17:33
Bydlisko: okolie VT
Kontaktovať používateľa:

Re: touareg kamera

Príspevok od používateľa veyron »

RNS ;)
Prílohy
ked stlacim tu hviezdicku tak vybehne toto v zavislosti od menu, hlasove ovladanie
ked stlacim tu hviezdicku tak vybehne toto v zavislosti od menu, hlasove ovladanie
off road rezim a to iste mam aj na budikoch
off road rezim a to iste mam aj na budikoch
http://www.pneudepo.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

Používateľov profilový obrázok
ameron
Profík
Profík
Príspevky: 1110
Dátum registrácie: 09.03.2009 23:07

Re: touareg kamera

Príspevok od používateľa ameron »

a na volante hviezdicku nemas? ta klucenka ked uz musi byt tak ta prva, lebo ja som rad ked mam na klucoch a vo vrecku co najmenej nefunkcnych veci

stanoVW
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 661
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:28
Kontaktovať používateľa:

Re: touareg kamera

Príspevok od používateľa stanoVW »

Stano premyslal som nad tym zadnym kridlom co si pisal od ABT, ze estetickost mi je jasna, ale ci ma aj z hladiska funkcnosti taky pritlak ako napr. na zavodnych autach a pod?Ci to nie je iba taka znackova imidzovka.
..tak ja si myslím, keďže je to krídlo stavané tak, že je to aj krídlo..nie len spoiler a sú tam veľké prieduchy, takže pri tej rýchlosti nad 100 a viac, že prúd vzduchu pritlačí trocha to auto...tak neviem to presne posúdiť..ale prejsť BB-RK cez Donovaly na S so zníženým podvozkom na minimum v noci za cca 25 minút a na prázdno a neuletoval ti zadok..tak myslím, že to mohlo mať svoj význam... :wink:
..potom som jazdil ešte T II, ale s klasickým podvozkom a popravde v zákrutách som radšej pribŕžďal...čo som mal rešpekt pred tým podvozkom a tými náklonmi...ale či spočívala moja odbaha len v tom ,,vzduchu", alebo malo na nej svoj podiel aj to krídlo tak to netuším..ale podľa mňa malo!!!

@veyron..pekné sú popravde obe :wink: ..ale ani ja nie som zástancom nejakých príveskov..takže aj môj kľúč je jedináčik :)

Používateľov profilový obrázok
beki69
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 340
Dátum registrácie: 14.03.2010 16:12
Bydlisko: kanton St. Gallen
Kontaktovať používateľa:

touareg kamera

Príspevok od používateľa beki69 »

Chlapi, popravde by tam muselo byt "ine" kridlo, aby vytvaralo pritlak. Je to ozdoba, ale vytvarovana tak, aby zbytocne nevytvarala dalsie turbulencie za autom


Sent from my iPhone using Tapatalk
Polo6N1.4,44kW1997
Touran 2.0TDi,103kW6DSGHighline7seater2006)
GolfVGT Sport[/color]1.4TSI125kW6DSG2008
GolfVI1.2 TSIBMT,7DSG2010
GolfVIIGTI Performance169kW6DSG2014
Touareg7P3.0TDI180kW8AT2012
EcoHighUP!50kW2013
GolfVIIGTI Clubsport196kW2017
e-UP!62kW2021

Allmax
Vodič
Vodič
Príspevky: 118
Dátum registrácie: 25.10.2013 23:48

Re: touareg kamera

Príspevok od používateľa Allmax »

veyron napísal:tak zajtra sa idem objednat do lakovne a chcem nahodit r line. tento tyzden by mal dost zadny vyhrev a kameru si preberiem osobne.tak je sa naco tesit + si objednam aj nejaku peknu klucenku s ebay:
http://www.ebay.co.uk/itm/VOLKSWAGEN-VW ... 2587b64460" onclick="window.open(this.href);return false;
alebo
http://www.ebay.co.uk/itm/VW-Volkswagen ... 0997953640" onclick="window.open(this.href);return false;
ktora krajsia?
Obe su zaujimave, ale ja osobne by som bral asi tu druhu.

Allmax
Vodič
Vodič
Príspevky: 118
Dátum registrácie: 25.10.2013 23:48

Re: touareg kamera

Príspevok od používateľa Allmax »

stanoVW napísal:
Stano premyslal som nad tym zadnym kridlom co si pisal od ABT, ze estetickost mi je jasna, ale ci ma aj z hladiska funkcnosti taky pritlak ako napr. na zavodnych autach a pod?Ci to nie je iba taka znackova imidzovka.
..tak ja si myslím, keďže je to krídlo stavané tak, že je to aj krídlo..nie len spoiler a sú tam veľké prieduchy, takže pri tej rýchlosti nad 100 a viac, že prúd vzduchu pritlačí trocha to auto...tak neviem to presne posúdiť..ale prejsť BB-RK cez Donovaly na S so zníženým podvozkom na minimum v noci za cca 25 minút a na prázdno a neuletoval ti zadok..tak myslím, že to mohlo mať svoj význam... :wink:
..potom som jazdil ešte T II, ale s klasickým podvozkom a popravde v zákrutách som radšej pribŕžďal...čo som mal rešpekt pred tým podvozkom a tými náklonmi...ale či spočívala moja odbaha len v tom ,,vzduchu", alebo malo na nej svoj podiel aj to krídlo tak to netuším..ale podľa mňa malo!!!

@veyron..pekné sú popravde obe :wink: ..ale ani ja nie som zástancom nejakých príveskov..takže aj môj kľúč je jedináčik :)
BB-RK za 25 minut? To nic neislo alebo si predbiehal plna neplna ciara?No chodim touto cestou velmi casto ci cez den alebo v noci ale ak si si to dobrel stopol, tak klobuk dole.

stanoVW
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 661
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:28
Kontaktovať používateľa:

Re: touareg kamera

Príspevok od používateľa stanoVW »

stopnuté to bolo dobre :wink:
..vracali sme sa s Lubošom z akcie v Starej Lubovni niekedy po polnoci..čiže je mi svedok a mám aj záznam z čiernej skrinky...ak sa budem niekedy nudiť, tak zhrám začiatok a koniec... :D
..a áno boli to plne rezané zákruty... :D

..tak minulý štvrtok cez obed Vinodol-Levoča 275km 2h 25min :D ..R1 a D1 viac menej celá dĺžka 180..iba tie Donovaly sa nedali prebehnúť poriadne :wink:

Allmax
Vodič
Vodič
Príspevky: 118
Dátum registrácie: 25.10.2013 23:48

Re: touareg kamera

Príspevok od používateľa Allmax »

beki69 napísal:Chlapi, popravde by tam muselo byt "ine" kridlo, aby vytvaralo pritlak. Je to ozdoba, ale vytvarovana tak, aby zbytocne nevytvarala dalsie turbulencie za autom


Sent from my iPhone using Tapatalk
A co hovoris na toto?
Prílohy
image.jpg

Napísať odpoveď

Návrat na "Touareg"