problem so startovanim

2002-

Moderátor: stinger11

Používateľov profilový obrázok
veyron
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 689
Dátum registrácie: 06.01.2011 17:33
Bydlisko: okolie VT
Kontaktovať používateľa:

Re: problem so startovanim

Príspevok od používateľa veyron »

tak potom je dost mozne ze ti nevytvara tlak dostatocny nato aby auto vobec nastartovalo ale to este neznamena ze musi byt zle cerpadlo ak mas CR resp PD. mozno moze byt zly len snimac ktory snima tento tlak... daj to na diagnostiku...
http://www.pneudepo.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

simon
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 24.02.2012 19:58

Re: problem so startovanim

Príspevok od používateľa simon »

s kamarátom som to dával na diagnostiku ale nechcelo mi to načitať a vyhodilo mi tam toto
Prílohy
Chybová hláška.JPG

Používateľov profilový obrázok
ppmajko
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 542
Dátum registrácie: 24.12.2007 13:08
Bydlisko: Poprad

Re: problem so startovanim

Príspevok od používateľa ppmajko »

riesim podobny problem na R5
auto ked stoji dlhsi cas tak nechce startovat,,,zatial som pozeral zhavice-len 1 ks je OK
tak skusim vymenit a uvidime
Repas actuatora (x-drive) BMW X3,X5,X6
Rozpredam BMW e60 e61 e63 e90 e91 e92 e84 F10 F20 F30

majlo158
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 22.12.2015 13:15

Re: problem so startovanim

Príspevok od používateľa majlo158 »

Cau Simon podarilo sa ti to dlhe startovanie nejako opravit? Mam tiez 3L diesel a robi to presne co tebe startuje ako by bola slaba baterka, a potom to chiti. Baterku mam novu aj trisky... Fakt midochadzaju napady. Dik za radu

Používateľov profilový obrázok
veyron
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 689
Dátum registrácie: 06.01.2011 17:33
Bydlisko: okolie VT
Kontaktovať používateľa:

Re: problem so startovanim

Príspevok od používateľa veyron »

Skontroloval by som starter, premazal pastorok, uhliky vymenil, pripadne novy resp repas
http://www.pneudepo.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

majlo158
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 22.12.2015 13:15

Re: problem so startovanim

Príspevok od používateľa majlo158 »

Cau dik za radu, uviedol som ta do omylu, vymenene su zhavice nie trisky. Spominam si ze sa cosi robilo s triskamy v Galimexe, odisiel jeden piest, vtedy kontrolovali tie trisky, takze problem by mohol byt v tych tesneniach lebo ked sa nastartuje potom uz chyta normalne. Keby to bol starter tak by to asi robilo stale, ci?
Dik

Používateľov profilový obrázok
veyron
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 689
Dátum registrácie: 06.01.2011 17:33
Bydlisko: okolie VT
Kontaktovať používateľa:

Re: problem so startovanim

Príspevok od používateľa veyron »

ked som mal prvy touareg (2005, V6 TDI 165kw/224k) tiez mi odisiel jeden piest, pretoze natiekla a ostavala mi v nom nafta po vypnuti motora, a v 220km/h mi na dialnici odrazu jebol, vypalilo dieru don normalne... vtedy bol vadny vstrek - proste vyrobna vada. takze tak...
http://www.pneudepo.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

majlo158
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 22.12.2015 13:15

Re: problem so startovanim

Príspevok od používateľa majlo158 »

Presne nam sa to stalo po 95000km na dialnici asi pri 160kmh a mesiac po zaruke. Rana a uz sme stali, Samozrejme zaruku neuznali. Pri odchode z galimexu cca po 2km odisla prevodovka cheli 8k euro za novu. Ze sme ju pokazili mi ked sme na lane tahali auto do servisu. Tak sme zavolali sudneho znalca, ktory zistil ze pri oprave piestu bol vonku motor, a ked ho nasadzovali spat zle pripojili prevodovku. Zaujmavostou je ze zrazu stala oprava len 50euro dali vyrobit nejaku zlomenu spojku... Znackovy servis.

Takze tak, stale mam podozrenie ze to startovanie suvisi s tymi vstrekmi, zrejme nevymenili to medene tesnenie.

Používateľov profilový obrázok
veyron
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 689
Dátum registrácie: 06.01.2011 17:33
Bydlisko: okolie VT
Kontaktovať používateľa:

Re: problem so startovanim

Príspevok od používateľa veyron »

no mne pre istotu vymenili cely agregat v zaruke (skoda 500.000 sk) auto malo rok a pol cca asi v 2006. sranda bola ta, ze ked auto malo 5 rokov zacalo robit to iste... a mal som silny citak, ze motor bol novy ale vstreky dali povodne... znackovy servis PO CAR. ale to bolo vtedy... potom tam pomenili cely personal kedze si robili ksefty. auto som predal a uz som potom nevedel co sa s nim dialo...
http://www.pneudepo.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

majlo158
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 22.12.2015 13:15

Re: problem so startovanim

Príspevok od používateľa majlo158 »

No zavada opravena. Chyba bola v starteri pridrete lozisko, odpalene uhliky. teraz startuje jak dabel :) Dal som skontrolovat aj tie vstreky a samozrejem tesnenia boli cau. Ale gro poruchy bolo v tom stareri.

Napísať odpoveď

Návrat na "Touareg"