Tuareg vs. Range rover

2002-

Moderátor: stinger11

Používateľov profilový obrázok
Jelko4
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5420
Dátum registrácie: 13.08.2008 18:48
Bydlisko: medzi TT a PN

Re: Tuareg vs. Range rover

Príspevok od používateľa Jelko4 »

diky :) som chcel porovnat
Passat 3C 2.0tdi sportline, Alhambra 2.0 tdi stylance

BlackLeon
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 07.01.2011 23:48
Bydlisko: Trnava

Re: Tuareg vs. Range rover

Príspevok od používateľa BlackLeon »

Ahoj, trochu to tu oživím :) Chcel by som sa opýtať majiteľov tuaregov ako sú spokojný s komfortom na vzduchovom podvozku. Zvažujem kúpu nového SUV, zatiaľ som bol nadšený z nového Range rover sport, ale trochu ma to prešlo po testovacej jazde. Ste spokojný z komfortom podvozku?

Allmax
Vodič
Vodič
Príspevky: 118
Dátum registrácie: 25.10.2013 23:48

Re: Tuareg vs. Range rover

Príspevok od používateľa Allmax »

Ahoj. Bol si osobne vyskusat novy Range Sport alebo si cital nejaku recenziu? Ja osobne s Rangom nemam osobnu skusenost, ale co poznam ludi, ktori maju toto auto, tak su rozlicne nazory. Udajne v oblasti komfortu je velky rozdiel medzi sportom a vogue. Naposledy som cital test, kde Touareg, ktory je generacne stary v porovnani s novym Range Sport vysiel lepsie ako novy Range Sport.
Osobne si myslim, ze Touareg je dobry kompromis co sa tyka ceny a komfortu a na bezne jazdenie uplne postacuje tento vzduchovy podvozok. Nemam extra vyhrady, ale zase neocakavaj, ze absolutne nebudes citit prechod nerovnosti a jam. Napr. som mal moznost jazdit dlhsie s ML novy a tam myslim, ze to tlmenie je trochu lepsie, lebo tam ak som nieco pocul, tak to bolo iba jemne tuknutie, ale cena je daleko vyssia ako pri Touaregu.

BlackLeon
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 07.01.2011 23:48
Bydlisko: Trnava

Re: Tuareg vs. Range rover

Príspevok od používateľa BlackLeon »

Ďakujem za reakciu. RRS som mal k dispozícii na jeden deň, takže som písal z osobných skúseností. Pôjdem ešte vyskúšať vogue ako si spomínal a aj tuareg. Potom sem napíšem ďalšie poznatky.

Allmax
Vodič
Vodič
Príspevky: 118
Dátum registrácie: 25.10.2013 23:48

Re: Tuareg vs. Range rover

Príspevok od používateľa Allmax »

Hlavne si vyziadaj na vyskusanie Touareg so vzduchovym podvozkom.

mirfos
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 17.02.2015 07:20
Bydlisko: Piešťany

Re: Tuareg vs. Range rover

Príspevok od používateľa mirfos »

Čaute. Je tu niekto kto má skúsenosť s dlhodobým ťahaním 3.5t prívesu s touaregom? Rozmýšľam či by to bola dobrá voľba a či by 240 konovy diesel netrpel a či by sa neprehrievala prevodovka. Dik.
VW Passat Variant 1,9 TDI, 4motion, 96 kW, AVF, r.v. 2004

Napísať odpoveď

Návrat na "Touareg"