Control Module for Auxiliary Heater

2002-

Moderátor: stinger11

Napísať odpoveď
R5traktor
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 23.06.2014 10:38

Control Module for Auxiliary Heater

Príspevok od používateľa R5traktor »

zdravim vospolok,
idem si zapalit pred chalupu, pocujem nejake hucanie z auta, ktore je tam odstavene pol dna. pridem blizsie , nieco huci, zvuk ako silny ventilator.
nastartoval som ho , chvilku nechal bezat, vypol, ziaden zvuk. rano idem skontrolovat, huci, ale uz som nenastartoval, baterka vytrieskana.
diagnostika mi hlasi 2 chyby, ale zaujima ma hlavne ta druha. urcite nemam ziadne webasto navyse pridavane . mozno hlupa otazka. R5 2,5 2005
ma nieco ako aux. heater a preco sa zapne v noci a vytrieska baterku :-) niekto z Vas uz riesil nieco take . hladanie vo fore mi nic nenaslo.
01592 - Air Quality Sensor (G238)
014 - Defective
01207 - Control Module for Auxiliary Heater

vopred dik za akukolvek odpoved

Používateľov profilový obrázok
lopo1
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 9214
Dátum registrácie: 02.08.2009 18:58
Bydlisko: ZA

Re: Control Module for Auxiliary Heater

Príspevok od používateľa lopo1 »

Auxiliary Heater moze byt aj pridavne kurenie ktore ide len ked bezi motor a sluzi na rychlejsi ohrev motora ale to by sa same nemalo spustat... v diagnostike by si mal vidiet ci mas RJ pridavneho kurenia

R5traktor
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 23.06.2014 10:38

Re: Control Module for Auxiliary Heater

Príspevok od používateľa R5traktor »

jo, na stlpiku (na soferovej strane) je nalepka webasto. je to 'default' montovany prihrievac. bolo vadne cidlo teploty. na RJ sa neda dostat, bud je uplne v ... alebo tam nieje . zatial je vytiahnuta poistka c.4 (20A) a ked bude cas skusim na to softver webasto, ci ju najde a pripadne sa ju pokusim uplne vypnut. / pokial vratim poistku naspat, zda sa, ze to funguje , ale pockam kym bude zima a pretestujem /

Marian Billik
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 02.11.2017 19:27

Re: Control Module for Auxiliary Heater

Príspevok od používateľa Marian Billik »

Mam na Touaregu len prihrev motora ,ale namontovana je kompletna jednotka ,tak som skocil do servisu a elektrikar mi to za hodku prerobil tak ,ze tlacidlo rear mi teraz zapne okamzite kurenie a cez display sa dostanem ku casovemu zapnutiu.Cele ma to stalo 88€.

R5traktor
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 23.06.2014 10:38

Re: Control Module for Auxiliary Heater

Príspevok od používateľa R5traktor »

zdravim,

ak by to bolo mozne , mohol by som poprosit o kontakt na toho elektrikara ? ja mam bohuzial smolu na technikov od autor. servisu az po roznych 'super expertov' vsetci maju nejaky problem svoju pracu spravit poriadne :-)

dakujem vopred,

P.

Napísať odpoveď

Návrat na "Touareg"