Touareg a korózia.

2002-

Moderátor: stinger11

Používateľov profilový obrázok
bombi
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 305
Dátum registrácie: 27.01.2008 22:06

Re: Touareg a korózia.

Príspevok od používateľa bombi »

http://forum.autobazar.eu/mercedes-r-re ... 37855.html" onclick="window.open(this.href);return false;

riar
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 29.07.2011 19:43

Re: Touareg a korózia.

Príspevok od používateľa riar »

riar napísal:Ja mam VW Passat,r.v. 2007, korozia na oboch zadnych dverach, a na oboch zadnych podbehoch pri stlpiku.Navsteva autorizovaneho servisu- servis vsetko pofotil,poslal importerovi do Blavy.Samozrejme mi to zamietli.Dal som si vypracovat znalecky posudok,kde je uvedene,ze korozia vznikla pod lakom...Kedze z Porsche Bratislava mi odpisali,ze zaruka na lak je 3roky,teda uz po zaruke,kontaktoval som 6 ich servisov,kde som konzultoval prehrdzavenie karoserie.Podla servisov je 12 rocna zaruka na prehrdzavenie na to,ze ked zacne korozia pod lakom-co je moj pripad....Importer Porsche slovakia vsak tvrdi,ze prehrdzavenie znamena dieru,ktora vznikne pod lakom,zaroven som ale povinny lak kontrolovat a takyto naznak odstranit na vlastne naklady.Slovom je to zrele do rubriky "Lebo Medved". karoseria nemoze prehrdzaviet do diery,pretoze som povinny si ju kontrolovat a vo vcasnom stadiu ju poriesit na vlastne naklady,lebo potom mi nebude uznana reklamacia na prehrdzavenie.
Mam pocit,ako by som neriesil drahu limuzinu, vraj znackovej celosvetovej firmy VW, ale ako keby som riesil nejaku rumunsku Daciu, z rumunmi.Aj ked som pressvedceny,ze ani Dacia nekoroduje po 4rokov pravidelneho garazovania v murovanej garazi...
Mate niekto nejaky napad,ako mam postupovat dalej?Dakujem
Moje doporucenie,Nekupujte si VW,vyhnete sa problemom...

riar
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 29.07.2011 19:43

Re: Touareg a korózia.

Príspevok od používateľa riar »

Na Soi som pisal,neviem ako to dopadne,pisal a volal som do Nemecka do VW,ani to maju na haku,vraj auto bolo kupene v SR,takze to mam riesit z importerom,s ktorym sa to riesit neda,pretoze to odmieta.Auto som kupil priamo z predajni,mam garanciu mobility(to znamena,pravidelne auto servisujem v servise)...Obrazok ktory som prilozil je z posudku sudneho znalca.Neostava mi nic ine len sa s nimi sudit.Postup je,ze idete do servisu,kde ste auto kupili,oni Vam ho pofotia,poslu importerovi a ten to vzapeti zamietne.Takze 12rocna zaruka na prehrdzavenie vlastne neexistuje...
Foto Vam neviem prilozit,lebo sa neda nahrat priloha,uz som ju dal do PDF a stale je vetcsia ako povolena t.j. 256kb tusim.
Mate niekto iny mimosudny napad? Za rady vopred dakujem.

Používateľov profilový obrázok
lopo1
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 9214
Dátum registrácie: 02.08.2009 18:58
Bydlisko: ZA

Re: Touareg a korózia.

Príspevok od používateľa lopo1 »

co sa tyka fotiek treba ich nahrat cez externý server napr flickr alebo http://imageshack.us/" onclick="window.open(this.href);return false;
a co sa tyka postupu som z toho dost prekvapkany podla mojho nazoru si robil vsetky mozne kroky aby to riesil mimosudne (este pockat na vyjadrenie SOIky)este ma napadla moznot prevetrat to cez media napr markiza lamparen velmo radi si zgustnu na tom ;)

Používateľov profilový obrázok
bombi
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 305
Dátum registrácie: 27.01.2008 22:06

Re: Touareg a korózia.

Príspevok od používateľa bombi »

riar napísal:Na Soi som pisal,neviem ako to dopadne,pisal a volal som do Nemecka do VW,ani to maju na haku,vraj auto bolo kupene v SR,takze to mam riesit z importerom,s ktorym sa to riesit neda,pretoze to odmieta.Auto som kupil priamo z predajni,mam garanciu mobility(to znamena,pravidelne auto servisujem v servise)...Obrazok ktory som prilozil je z posudku sudneho znalca.Neostava mi nic ine len sa s nimi sudit.Postup je,ze idete do servisu,kde ste auto kupili,oni Vam ho pofotia,poslu importerovi a ten to vzapeti zamietne.Takze 12rocna zaruka na prehrdzavenie vlastne neexistuje...
Foto Vam neviem prilozit,lebo sa neda nahrat priloha,uz som ju dal do PDF a stale je vetcsia ako povolena t.j. 256kb tusim.
Mate niekto iny mimosudny napad? Za rady vopred dakujem.
Držím palce.Ten náš Slovenský servis je proste hrôza !!!!!!!!

Používateľov profilový obrázok
lopo1
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 9214
Dátum registrácie: 02.08.2009 18:58
Bydlisko: ZA

Re: Touareg a korózia.

Príspevok od používateľa lopo1 »

heh inac je to velka sranda dnes mi akurat znamy hovoril ze ako vyreklamovali hrdzu na 10 rocnej fabii a este na to upozornil samotny servis

Používateľov profilový obrázok
borisvw
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2024
Dátum registrácie: 04.02.2008 13:49
Bydlisko: Kosicky raklo

Re: Touareg a korózia.

Príspevok od používateľa borisvw »

Bombi kde u koho si to riesil v KE? asi gabriel ci, chcem ist vyskusat s golfom, tiez je to sem tam do hrdze :) a na pohlad to vyzera ze to nebolo lakovane

Používateľov profilový obrázok
ameron
Profík
Profík
Príspevky: 1110
Dátum registrácie: 09.03.2009 23:07

Re: Touareg a korózia.

Príspevok od používateľa ameron »

bombi sem davno nechodi asi ti neodpovie

Napísať odpoveď

Návrat na "Touareg"