vypinac svetiel blbne

2008-

Moderátor: caravelle

Napísať odpoveď
dodo6
Vodič
Vodič
Príspevky: 134
Dátum registrácie: 11.08.2018 21:57
Bydlisko: okr.Michalovce

vypinac svetiel blbne

Príspevok od používateľa dodo6 »

zdravim.vytiahol som z palubovky vypinac svetiel,podotykam iba vytiahol von,konektor som neodpajal a nejak mu preplo.po pretoceni kluca malo zapnut denne,no zaplo parkovacky a podsvietenie budikov a podsvietenie climatronicu(climatronic panel svietil slabou intenzitou,budiky naplno) nic ine nesvietilo,ziadne tlacitka ani radio,to iste robilo ked som bez kluca zapol parkovacky.tak som ho vratil naspet do palubovky a po pretoceni kluca zaplo uz denne svietenie ale znova podsvit budikov a climatronic.videl som to biedne uz,tak som vystupil,zamkol som auto,odomkol a vsetko uz funguje ako ma.co myslite cim to bolo? kabelaz? vypinac svetiel? alebo nejaka RJ? kabelom som hybal ked to urobilo,ziadna zmena.ja len ze co ma caka zas..alebo ten vypinac snad pozna ked ho vyberiem? ( preco by ale tak blbol) vypinac mam klasicky bez polohy AUTO,iba zadna hmlovka
ex.VW Golf 4 1.9TDi 66kw
VW Golf 6 Variant 1.4 16v 59kw

dodo6
Vodič
Vodič
Príspevky: 134
Dátum registrácie: 11.08.2018 21:57
Bydlisko: okr.Michalovce

Re: vypinac svetiel blbne

Príspevok od používateľa dodo6 »

takze vypinac alebo kabelaz? alebo to koliesko na stlmenie podsvietenia? (tlmenie podsvietenia funguje v poriasku) nebodaj nieco ine? vag ukazala 2 chyby
Prílohy
IMG-741bb7d2af2c9aaec62d890a3d6209f7-V.jpg
IMG-bc9fafb7e65278d77226deb7ea67bf06-V.jpg
ex.VW Golf 4 1.9TDi 66kw
VW Golf 6 Variant 1.4 16v 59kw

Používateľov profilový obrázok
janosik93
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5253
Dátum registrácie: 12.06.2008 22:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: vypinac svetiel blbne

Príspevok od používateľa janosik93 »

vamazať , po par dnoch skusiť znova diag
Akcia Chiptuning EDC15, EDC16 .Info SS. , Plnenie klimatizácie ,čistenie turba, opravy autoelektriky,diagnostika, vrátenie SW po akcii dieselgate, diagnostika, zmena km, prispôsobenie Immo atd...

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf VI"