Zadny kufor nejde otvorit

2008-

Moderátor: caravelle

Napísať odpoveď
MartLee
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 24.11.2017 20:17

Zadny kufor nejde otvorit

Príspevok od používateľa MartLee »

Zdravim.Vie mi niekto poradit nejde mi otvorit zadny kufor na Golfe 6.mechanika je v poriadku zamknut aj odomknut klucom ide len znakom na kapote W nejde otvorit.Ma s tym niekto skusenost a vie poradit co s tym?dakujem za kazdu radu.

Používateľov profilový obrázok
bene8402
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 296
Dátum registrácie: 07.04.2010 08:16
Bydlisko: BA,BS

Re: Zadny kufor nejde otvorit

Príspevok od používateľa bene8402 »

Presne tento problem som riesil aj ja asi pred pol rokom a musel som kupit novy cely ten mechanizmus na otvaranie kufra, celu tu zadnu klucku so znakom lebo tam je mikrospinac a ten sa pokazil.
WV Golf VII fl 2.0 tdi 7DSG

Používateľov profilový obrázok
Lubo01
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 212
Dátum registrácie: 18.06.2011 23:37
Bydlisko: Banská Bystrica, SK

Re: Zadny kufor nejde otvorit

Príspevok od používateľa Lubo01 »

Ja mám podobný problém, akurát kufor nejde otvoriť ani kľúčom :(
Večer som umýval auto, vysušil som ho, ale asi nie úplne dobre. Do rána bolo v garáži a ráno kufor ešte fungoval. Kým som prišiel do práce, kufor zamrzol a primrzol mi aj znak, ale kľúčom ešte šlo otvoriť. Znak som trochu nasilu odlepil, kufor zavrel a poobede už nefungovalo nič. Ani otvorenie znakom ani kľúčom. Kufor nevydá ani ťuk, akoby som tam niečo odtrhol.
Nestalo sa niekomu niečo podobné? Dá sa kufor nejako nedeštruktívne otvoriť - lebo teraz sa viem do kufra dostať len cez zadné operadlá a odtiaľ sa mi bude tapacírung zadných dverí dávať zle dole :|
Golf VI 1.2 TSI 63kw (CBZA), TrendLine, Candy white, RCD310, Climatronic, Športový paket Interiér, PP plus, Park assist, Secure paket.

badzelona
Vodič
Vodič
Príspevky: 57
Dátum registrácie: 08.06.2018 09:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: Zadny kufor nejde otvorit

Príspevok od používateľa badzelona »

Čaute ja som mal tiež problémy s otváraním kufra problém bol v tom zámku jedna časť tam bola už opotrebovaná, čiže keď som stlačil kľučku na kufry nenastal kontakt v spínači a neotvoril kufor, ja som si to dokázal opraviť svojpomocne kvapol som tam len kus cinu a ide to ale ten kto nie je technický typ si bude musieť asi objednať novú klučku ...ináč mne išli núdzovo otvoriť dvere tak že z vnútornej strany dvier je tam taký kryt ktorý vypáčite a vo vnútri je tam taká biela páčka za tú stačí zatiahnúť a zámok sa otvorí alebo tiež mi to šlo aj keď som dlhšie držal na diaľkovom ovládaní gombík na otvorenie kufra
VW Golf VI Variant 1.6 TDI 77 KW

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf VI"