Upgrade softwaru /Dieselgate/

2008-

Moderátor: caravelle

Napísať odpoveď
badzelona
Vodič
Vodič
Príspevky: 57
Dátum registrácie: 08.06.2018 09:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Upgrade softwaru /Dieselgate/

Príspevok od používateľa badzelona »

Čaute akosi som nenašiel veľa skúsenosti s upgradom softwaru na golfe, tak by som vás chcel poprosiť o vaše skúsenosti po tomto upgradu, či sa to platí alebo nie ...lebo môj názor bol do teraz, že ak to auto bolo navrhnuté na pôvodný software a oni tam niečo upravia, tak niečo začne skôr odchádzať ...mám Golf 6 1,6 TDI 77kw
VW Golf VI Variant 1.6 TDI 77 KW

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: Upgrade softwaru /Dieselgate/

Príspevok od používateľa frflos »

...malo tu je toho ohladom dieselgate? http://www.vw-club.sk/search.php?st=0&s ... e&start=30" onclick="window.open(this.href);return false;
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

badzelona
Vodič
Vodič
Príspevky: 57
Dátum registrácie: 08.06.2018 09:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: Upgrade softwaru /Dieselgate/

Príspevok od používateľa badzelona »

témy Dieselgate a zvolavačka som prečítal celé ...hľadám skôr niekoho, kto má konkrétne skúsenosti pri Golf 6 najlepšie s rovnakým motorom ako mám ja, lebo čo som ja pozeral tak sa tie názory dosť líšia od typu auta...
VW Golf VI Variant 1.6 TDI 77 KW

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: Upgrade softwaru /Dieselgate/

Príspevok od používateľa frflos »

...kamos je po uprave cca 20000 km a nestazuje sa na nic. Po 10000km od upravy mu odisiel egr co pri najazdenych 240000 km je celkom normalne, kedze tie odchadzaju uz skor. Ak sa ta to tyka a prisiel ti domov papier, tak to mas zadarmo. Ak odmietnes upravu a neskor by si ju chcel urobit, tak uz si zaplatis za nu , a ak jazdis do zahranicia, tak mozes mat problemy, ked nebudes mat urobenu upravu. Dalsim riesenim je zalohovat svoj soft ist na upravu a potom vratit svoj soft. Niekto mal problemy a niekto neciti ziadne zmeny po uprave. Ale toto vsetko by sa tu uz docital
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf VI"