problemy s brzdami

2008-

Moderátor: caravelle

Napísať odpoveď
charlie_brown
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 07.11.2018 21:25

problemy s brzdami

Príspevok od používateľa charlie_brown »

Caute. Potrebujem poradit. Pri dnesnej jazde som si vsimol taky zvlastny zvuk, akoby trenie kov o kov. Prejavovalo sa to najcastejsie pri brzdeni, ale nie vzdy. Na chvilku to zasuchotalo a potom prestalo, pri dalsom brzdeni uz bolo vsetko v poriadku, ziadny zvuk. Potom pri dalsom brzdeni ten suchot pokracoval, aj keď som pustil brzdovy pedal a po par sekundach to zas prestalo. Raz je ten suchot silnejsi, raz slabsi, raz nie je vobec. Je to dost nepravidelne. Povedal by som, ze viac brzdeni je "tichych", no to suchotanie je celkom caste. Ucinnost brzd je podla mna rovnaka. Neviete o co ide? Doteraz ziadne taketo zvuky neboli, zacalo to len teraz. Stretli ste sa uz niekdy niekto s niecim takym? Nastal spravny cas na vymenu brzdovych dosticiek a kotucov? Alebo pricinou mozu byt len nejake necistoty?

Dik za kazdu radu

Marekpet
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 07.03.2018 18:49

Re: problemy s brzdami

Príspevok od používateľa Marekpet »

Bordel v brzdach kamienok atd skontroluj platnicky

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: problemy s brzdami

Príspevok od používateľa frflos »

...to sa pytas ty nas ci mas zodrate platnicky?? Zla otazka. Ty si musis skontrolovat a cim skor v akom stave mas brzdy. Kolesa dole a skontrolovat. Mozes skusit za jazdy pribrzdit rucnou ci to ide od zadu, ale doporucujem skontrolovat vsetky kolesa aby si si neodpalil aj kotuce. Hlavne pozeraj na vnutorne platnicky, nie ze kuknes na vonkajsie tie budu ok a nechas to tak
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf VI"